Yılbaşında sevgiliyle ne yapılır?

merhaba arkadaşlar bana yardımcı olursanız çok sevine cegim

erkek arkadaşım şu anda asker aralık ayının ortalarına doğru gelecek yılbaşında birlikte ne yapabiliz google da çok aradim bu sorunun cevabını fakat bulamadım istediğm gibi birşey ler hem onun buraya gelmesi kavuşma heyecanı var icimde hemde ogun özel olmasını istiyorum ailemden nasıl izin alabilirim bilmiyorum yardımcı olun

0|0
53|126

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 126

• Ne yapılır?
    Abdest alınır, aynı ortamda olmaya gerek yok telefo açılır konuşulur birlikte dualar edilir ve tam 12 ye 2 kala Allah rızası için birlikte namaz kılınır ve öyle yeni yıla giriş yapılır. Ne güzel ya değil mi ne sevimli ne sevap ne kutsal ne cici :)

19|3
    1|1
  • evden dışarı çıkabilirsen herşey yapılabilir.

7|2
    1|0
  • Ya bir şişe şarap ya da bir şişe rakı usul usul içilir.
    İçki kullanmıyorum derse bir çift koca kupa kahveyle sabaha kadar uzun uzun konuşulur.
    Sonra aynı yatakta tek beden sarılıp uyumaya koyulur. Öpüşmek ve sevişmekten daha özel bir şey var ve biz ona sarılmak diyoruz. Öyle işte...

3|1
    1|0
  • Bence senin çok düşünmene gerek yok askerde geliyor adam çok düşünmüştür o merak etme sen rahat ol :D Çok özel hissedecek

5|2
    0|1
  • Aralığın son gününde '' şu anda asker aralık ayının ortalarına doğru gelecek '' ne anlama geliyor ki?

1|2
    0|0
  • eyvah. hem askerden geliyor hem de yılbaşı gecesi. kaç bacım kaç. kurtar kendini. ben oyalamaya çalışırım

4|2
    0|0
  • Bırakın romantik bir yemeği falan, birbirinize kendinizi ikram edebilirsiniz, kabul sınırlarınız çerçevesinde, taraflar birbirlerinin sınırlarına saygılı olabilecek kalitede bir fiziksel yakınlaşma. Bir şömine ateşi karşısında, kırmızı şarap eşliğinde. Tarafların birbirlerine verebilecekleri bundan daha iyi ve daha kıymetli hediye mi var :)

1|0
    0|0
  • askerden dönmüş adam önce rahatlatılır :)

2|3
    1|0
  • mervelere ders çalışmaya gidiyorum de.

5|0
    0|0
  • Yılbaşında sevgiliyle bu parça dinlenir. Yani ben olsam bu parçayı dinlerdim. Sen de dinle!

Yolda - Yol
    https://www.youtube.com/watch?v=RvU8Nc-xBk0

0|0
    0|0
  • molotov kokteyl yapıp atın eğlence olur

5|0
    0|0
  • sazlı sozlu bı mekana gıdeceksın bas basa oturacaksın pırıl pırıl gözlerle bırbırıne bakarken oda ne! en sevdıgınız sarkı çalıyor.. koşuyorsun kızın elınden alıyorsun mıkrofonu sen soyluyorsun sarkıyı.. sennnnnn sol yanım benimmmmm:))

1|0
    1|0
  • Halay çekilir

1|2
    0|0
  • mısır patlatıp film seyridilir :)
    sevgilin olması büyük şans tabi :)
    yanında olması ayrı bir şans tabi yanyana olmanız bile iyidir merak etme spontene gelişecektir zaten herşey
    tabi yaşadığınız şehirde çok önemli eğlencelere katılabilrsinz dışarıda

0|0
    0|0
  • Dans edin.
    Sevişin.

1|1
    0|0
  • Aralığın son günü oldu, askerden gelemedi mi mehmetçik?
    Ailenin sözünden çıkma.
    Sevgili bulunur ama, aile bulunmaz.

1|0
    0|0
  • Askerlik anılarını dinle önümüzdeki yılbaşına kadar bitmez muhtemelen :)

4|1
    0|0
  • normal google amca şimdi bayram tatilinden yeni çıktı yılbaşı için hazırlık yapmamıştır henüz :)) boğazda bir eğlenceye yani cluba gidebilirsiniz.

1|0
    0|0
  • Bütün gün beraber olun yapmak istedigin şeyleri bir kagıta yazıp onları yap şaçma dediklerini de yap en sonunda da tabi imkanınız olursa sarılıp uyuyun en güzel kavuşma böyle olur yılbaşı diye taksime ya başka lüks yerlere gitmeye gerek yok ikinizin olacağı bir yer hepsinden daha iyi olur

0|0
    0|0
  • 😞😞😞😞😞

0|0
    0|0
  • Valla o seninle konuşmaktan bile mutlu olacaktır zaten ama illa özel bir şey istiyorsan yemeğe çıkmak olabilir tabi ki bunun dışında özel yemek değil de yılbaşının geçirilebileceği bir eğlence mekanı olabilir aileden izin almak için de kız arkadaşlarımla çıkacam de umarım herşey gönlünce olur :D

0|0
    0|0
  • Tombala oynayın 😄

1|0
    0|0
  • Ne yapilmaz ki :D

0|0
    0|1
  • Alın abdestinizi namazınızı kılın sonra da alın Kuran-ı Kerim'i okuyun. Yalvarın yakarın şükrüler olsun verdiğini nimetlere diye

0|0
    0|0
  • Çok uykum var tatlım denir. Telefonlar kapatılır ve uyunulur.

0|0
    0|0
  • Ailen ilişkin olduğunu biliyorsa izin vermeme gibi bir durum olamaz.Böyle söyle.

Cinsel ilişki söz konusu ise , ev dolu diyorsan , tekne kiralayın oda olmadı zaten erkek her zaman bir çözüm yolu bulur ona bırak kendini.

1|0
    0|0
    • Havada, karada, ayakta, her yerde ve pozisyonda erkek çözüm bulur kanka.

• Seks yapabilirsiniz. İlk romantik bir yemek (kırmızı şarapla birlikte) müzik eşliğinde. Hediye olarak saat ya da parfüm alabilirsin. En sonda yatağa geçersiniz işte bundan daha güzeli ne olabilir

0|0
    0|0
  • Gezilir içilir yatilir

0|0
    0|0
  • aılen var senın yılbasında erkek arkadasınla özel bişey ne yapabılırsın kı? ne kadar masumsun sen öyle cıcı kız

0|0
    0|0
  • Onun şimdi en çok senin ilgine ihtiyacı var. Bol bol ilgi göster. Kalabalık bir yerde kutlamak yerine başbaşa kutlayın.

0|0
    0|0
    • evet farkindayim zaten bu zamana kadarki ozlemimikalazi atmamiz lazim birbirimizden sıkılana kadar grmem kalabalik ortamlara

• Erkekler Devam
    96

Kızlar Ne Diyor 52

• Hiçbi şey almamalısın djdkgjg
    http://i.hizliresim.com/9246ak.jpg

5|1
    2|0
  • Sekis

1|0
    0|0
  • Yılbaşında gece cluplerine gitmeyin derim, rahat edemezsiniz çok kalabalık oluyor. Güzel bir yerde yemek yiyebilirsin ama şimdiden rezervasyon yaptır derim çünkü yer bulamazsınız. Evdekilerede arkadaşlarımla gezicem de. Eğer arar arkadaşını falan isterlerse telefona yan masadan falan bir kıza konuşması için rica edebilirsin.

1|0
    1|0
  • Güzel bir çok şey mesela oyun oynayın sessiz sinema gibi. Kör ebe gibi.

0|0
    0|0
  • Yemek film falan

0|0
    0|0
  • Hotele gidin once guzel bir yemek sarap esliginde sohbet muhabbet sonra gerisi gelir:D

2|0
    0|0
  • Başbaşa romantik sade bir gün geçirin ozlemiştir seni mutluluğu huzuru ona siz oldugunuzu hissettir 😊

0|0
    0|0
  • Yorumlarda görüyom ki herkes çoj film izlemis :) anam bura Türkiye hangi aile gece gece izin verir kızına. bir de asker dönüşü ki bu hayra alamet degil. sen en iyisi tv cips bira üçlüsyle gir yeni yıla sonuçta yan yana da olsanz karşı karşıya da olsanz bu yıla girilecek !:):)

1|0
    0|0
  • Kaçamak yapılır :)

0|0
    0|0
  • valla ben her yılbaşında evde oluyorum ama bir konserdir bir eğlencedir gidebileceğiniz bir etkinlik olmalı :))

1|0
    0|0
  • sevgili doldurma hindi doldurmadan daha iyidir doldur bir de şarap

0|0
    0|0
  • Gezilir

0|0
    0|0
  • Sokakta el ele tutuşup yürüyün sonra tam saat 12 olunca öpüşün ☺

0|0
    0|0
  • hiç bişey yapılmaz

0|0
    0|0
  • güzel bir akşam yemeği olabilir..

0|0
    0|0
  • oturup çekirdek çitlenir ;) portakal soyulur. abuk sabuk tv programları izlenir..

0|0
    0|0
  • bir çok şey yapılabilir

0|1
    1|0
    • bircok sey ama ozel olabilecek nasilseyler

• bence evde kutlayın şaraplar falan

1|0
    0|1
    • isterdim evde kutlamak malum ev dolu

• hm romantık bır gece olurdu sen yemek falan hazırlardın :)

• bir eğlence mekanında göbek atılır..

1|0
    0|0
  • sevgilinin göğüs kılını serçe parmağına dola ve yiğidim diye göğsüne yat :D

1|1
    1|0
  • 2016 da tekrarlamasın diye 2015 te yaptıkları bir bir başına kakılır :D

0|0
    0|0
  • ptt en iyisi bide bisküvili tatlı oh mis

0|0
    0|0
  • annene mervelerde kalıcam diyeceksin :D iznini al ben sana yapacağınız şeyleri listelerim :D

1|0
    0|0
  • Asker adama ne yapilcani soran bir canli :) yok saka saka yap iste ya birseyler kasma

1|0
    0|0
  • Kar varsa kar topu oynayın. :D

0|0
    0|0
  • Yılbaşına sevgilisiz giriyorum. d öyle olmasa buluşur kartopu falan oynardık

0|0
    0|1
  • Önce güzel bir yemek, sonra 9 gibi çıkacağız 4: e 5 e kdr eğlence :)) siz de yapsanıza öyle bşy ama bu saatten sonra yer ayırtmadıysanız geç artık... bir şarap alın cipsler çerezler vs.. evde geçirin o zman en güzeli

0|0
    0|0
  • 1gununu ona oda en buyuk hediye birine vaki ayirmak zaman en deyerli sey simdi

0|0
    0|0
  • arkadasımda kalıcam diye izin al ikna et bir şekilde o yanındayken zaten istediğin olur

0|0
    0|0
  • Güzel iki kadeh şarap icilir :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    22
Yükleniyor...