• Sor
  • Bence

Yılbaşında sevgiliyle ne yapılır?

merhaba arkadaşlar bana yardımcı olursanız çok sevine cegim erkek arkadaşım şu anda asker aralık ayının ortalarına doğru gelecek yılbaşında birlikte ne yapabiliz google da çok aradim bu sorunun cevabını fakat bulamadım istediğm gibi birşey ler hem onun buraya gelmesi kavuşma heyecanı var icimde hemde ogun özel olmasını istiyorum ailemden nasıl izin alabilirim bilmiyorum yardımcı olun

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 5

• Onun şimdi en çok senin ilgine ihtiyacı var. Bol bol ilgi göster. Kalabalık bir yerde kutlamak yerine başbaşa kutlayın.

• evet farkindayim zaten bu zamana kadarki ozlemimikalazi atmamiz lazim birbirimizden sıkılana kadar grmem kalabalik ortamlara

• Ailen ilişkin olduğunu biliyorsa izin vermeme gibi bir durum olamaz.Böyle söyle.Cinsel ilişki söz konusu ise , ev dolu diyorsan , tekne kiralayın oda olmadı zaten erkek her zaman bir çözüm yolu bulur ona bırak kendini.

• Askerden dönüyosa eğer cinsellik açısından bi sorununuz yoksa evde güzel bi şekilde yılbaşını kutlayın :)

• iste onu bende dusundum ailemi nasil gozardi edebilirim

• REzidanslar kiralanıyo mesela..

• askerden dönmüş adam önce rahatlatılır :)

• normal google amca şimdi bayram tatilinden yeni çıktı yılbaşı için hazırlık yapmamıştır henüz :)) boğazda bir eğlenceye yani cluba gidebilirsiniz.

Kızlar Ne Diyor 4

• Hotele gidin once guzel bir yemek sarap esliginde sohbet muhabbet sonra gerisi gelir:D

• evet guzel fikir aslinda evden ne diye cikarim bilemedim

• Arkadaslarimla eglenmeye gidiyorum de:) oyle kolay evden cikamiyorsan

• Yılbaşında gece cluplerine gitmeyin derim, rahat edemezsiniz çok kalabalık oluyor. Güzel bir yerde yemek yiyebilirsin ama şimdiden rezervasyon yaptır derim çünkü yer bulamazsınız. Evdekilerede arkadaşlarımla gezicem de. Eğer arar arkadaşını falan isterlerse telefona yan masadan falan bir kıza konuşması için rica edebilirsin.

• bir çok şey yapılabilir

• bircok sey ama ozel olabilecek nasilseyler

• bence evde kutlayın şaraplar falan

• isterdim evde kutlamak malum ev dolu

• hm romantık bır gece olurdu sen yemek falan hazırlardın :)

Yükleniyor...