Ahh be ahhh hiç mi merak etmiyorsun napıyorum nasılım hiç mi özlemiyorsun hiç mi?

caramel20
sanal alemden uzağım yani onun görebilceği yerlerden sadece bir telim var numaramı bile biliyor inanıyorum ki silmemiştir neden aramıyor sormuyor

tamam onu ben bıraktım dost kalmak istemediğimi söyledim bana ağzına geleni söyledi artık benim için degersiz bir hiçsin dedi :'( ona bu sözleri için pişman olcaksın dedi ve hatta sonradan utanacagın laflar için pişman olduğunda beni sakın arama dedim :'(

yaklaşık 2 haftadır benimle ilgili haber alamaz imkansız.. merak etmiyormu hiç ona askerde yazdığım mektupları her kavgada siler atar diyordum ama saklıyomuş hala. peki bu sözü söyledikten sonra yırtmışmıdır :'(
Güncellemeler
+1 yıl
vaçgetmek zorundaydım çünkü beni çok yordu :(
Ahh be ahhh hiç mi merak etmiyorsun napıyorum nasılım hiç mi özlemiyorsun hiç mi?