Sevgilimle son zamanlarda anlaşamıyoruz, ne yapabilirim?

asicadim
sevgilimle şu son zmanlarda hiç anlaşamıoruz sürekli sorun artık fikirlerimiz bile uyuşmuo en son olan olayda akşam erken yatacktm yatağma geçtm uyumam 12,30 oldu cnku evde misafir vardı benimde uykum çok hafif herşeyde uyanırım neyse sabah oldu sevgilim aradı uyandırmak için knuştuk falan bnde dedimki uyuyamadım yaa dedim evde misafir vardı sesten geç uyudum dedim bana dediki bişeydende memnun ol artık dedi şimdide mesaj atmış artık bıktım senin bu memnun olmamandan siye ne yapabilirim ne oldu şimdi anlamadım
Güncellemeler
+1 yıl
desemkı oturup konusalım derdın ne desem bana dıokı yıne mı konusma off sıkıldım artık herseyden sorun cıkartıosun hıc mutlu olmuosun falan dıo bence artık bazı seyler bıtmıs

Güncellemeler
+1 yıl
ayrıldık zaten şu an ortak karar aldık
Sevgilimle son zamanlarda anlaşamıyoruz, ne yapabilirim?