Doğayı seviyor musunuz?

darkmessiah88
Doğayı gerçekten seviyor musunuz?
Onu korumak icin uğrasıyor ve keşfe çıkıyor musunuz?

Doğayı Seviyormusunuz?

Adım adım yeni manzaralar seyretmenin verdiği huzuru hissettiniz mi icinizde.
En derin depresyondan bile çıkarabileceğini bilir misiniz?

Doğayı seviyor musunuz?

Sevdiğinizle romantik saatler geçirdiniz mi?
Ruhunuzun huzur buldugu farklı farklı bitkileri incelerken kendinizden geçtiniz mi hiç?

Doğayı seviyor musunuz?

Ya da tuhaf bir uçurumda rengarenk çiçekler ile selfie çektiniz mi?
Yaptıysanız bunları yaparken yıpratmamaya ve zarar vermemeye dikkat ettiniz mi?

Doğayı seviyor musunuz?

Güncellemeler
+1 yıl
Elinuzde tuttugunuz o 0.5 litrelik plastik su sisesi bin yil toprakta curumeden kaliyor.
bir disari ciktiginda insanlari seyret cevrene bir bak her yer cop...
. Az su kullan, Geri donusumu ogren, marketten en az posetle cik, atik suyuna yag karistirma, her evrakini e-mail ile almaya gayret et, gereksiz isiklari söndür. Toplu tasima araclari kullan. Az deodorant ve parfum kullan, bisiklete bin, hayvanlara ve tum canlilara merhamet goster. Tesekkur ederım @Aşkın_Sonu
Doğayı seviyor musunuz?