Eşyaların sürekli kaybolması

ilginçtir ki en son nereye bıraktığımı hatırlıyorum ama bulamıyorum. ilk olarak telefon kablosu kayboldu. evde kimse yok bıraktığım yerde döndüğümde bulamdım. daha sonra anahtarım kayboldu aynı şekilde sabah odama koydum akşam yerinde yoktu. şimdide birikim yaptığım altın yok oldu tam nereye koyduğumu hatırlamıyrm. evi talan ettim bu 3ü hala yok :) başınıza geldi mi böyle bişey nedir bu ya

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Şeytan aldı götürdüüü :))

• sattı kesin geri getirmediğine göre:)

Kızlar Ne Diyor 11

• Arayınca bulunmuyor o yüzden aramayı bırak kendiliğinden senin karşına çıkar.

• anahtarla kablo odamda kayboldu 3 ay oldu.. aramıyorum bu ikisini ama hala yoklar ortada :)

• Evi kim temizliyorsa ona sor.

• Bendede var öyle bir sorun annem herşeyin yerini değiştirir o yüzden zor buluyorum eğer eşyaların yerini değiştiren biriyle yaşıyorsanız normaldir

• hayır öyle biri değil yani bıraktıktan sonra odama kimsenin girmediğinden eminim :S

• bende en sevdiğim yüzüğümü kaybettim çok dağınığım kimbilir nereye koydum ararsam bulamam korkusuyla aramıyorum bile kaybolduğuna inanmak istemiyorum çünkü.

• sen soyulmuşsun galıba donun var mı ustunde ona da bı bak:D

• niye varsa onuda senmi çalcan :)

• Bir şeyi bulamadığımda anneme soruyorum. O da yerını soyluyor :)

• banada yardım edermi ki :)

• Kendi topladıysa yardım eder :)

• 41gün

aynen benimde daha önce anahtarm evin bir eşyası kayboldu anahtarı 1m hafta sonra koltuğun üstünde buldum öteki eşyayıda koltuğun arkasında bulduk eşya dediğim şey çekpas büyüktü nasıl oldu da gitti oraya ya şimdi yeni aldığım eşoftman kayboldu akşam giymiştim ertesi gün oldu bulamadım her yerde aradım hala kayığ gören duyan varsa bana bildirsin

• Şeytanın kuyruğunu bağla. Benimde bazen eşyalarım kaybolur bağlarım kuyruğu bulunur.

• tarif etsen ya :)

• Uzun bir şey al eşarp gibi onu 7 kere bağla. Her bağlamada ''şeytan aldı götürdü satamadan geri getirsin'' de

• benım herseyım kayboluyor tuhaf olan sey baktıgım yerde cıkıyor ılerleyen zamanlarda.

• Ben telefonumu buz dolabina koyup saatlerce aradigimi biliyorum.ey gidi..

• :))

• sende demans başlamış bence.

• derken?

• bunama. hafıza kaybı.

• yok artık daha neler

• itinayla kayıp eşyalar bulunur.

• beklerim o zaman :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Oluyor oluyor çok param gitti

• Aklın çok fazla meşgul olduğu zamanlarda böyle şeyler yaşanır , elindeki telefonu yana döne arayan insanlar gördüm .

• doğru o oluyor arada ama koyduğum yeri dahi hatırlıyorum bakıyorum yok.. aylar geçti üstünden hala çıkmadı. dip köşe bayram temizliği yapıldı yine çıkmadı :)

• İşte aslında dışarıda bir yerlerde kaybettin ama oraya koyduğun aklında kalmıştır .

• Yok olmadı olsada evde bir yerde buluyorum sonraları

Yükleniyor...