Laf sokmanın teknikleri nedir arkadaslar?

Merhaba arkadaslar ben bana laf sokanlardan bıktım cevap verememekten bıktım yani versemde olmuyo onun içine o laf oturmuyo eziliyorum yanlarında.. bıktım artık ne yapmalıyım varmı taktiği laf sokmanın :( ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• O laflar boy boy seni şey eden atlı kovboy de:/

• ah bu önyargılarrrmız..

• Halbusem çok naifceydi saklı:/

• belki bayan yanlış anlıyor? fesat olmayalım ! anlayıp dinlemeden, bilip bilmeden, kusmayalım nefretimizi.. yapmayalım bunu! çok mu açık oldu?

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 24

• 24gün

kafanmı güzel senin? ya da acımı çekiyosun?

• Onu yapmak için önce akıl lazım, böyle saçma bir konu açtığına göre sende de pek olduğu söylenemez. Senin durumun vahim, önce bir beyin nakli yaptır. Sonra biraz kitap oku ezile ezile ezmeyi öğrenirsin. Ancak dediğim gibi önce beyin bul kendine. ;)

• Hakaretin için teşekkür ederim. Ancak gerizekalı olduğum konusunda senle aynı fikri paylaşmıyorum. Bence sende bir gerizekalılık var böyle bir konu açtığına göre. Arkadaşım kusura bakma ama laf sokmanın tekniği mi olur? Neyin kafasını yaşıyorsun. Ben nerde ne konuşacağımı biliyorum da, sen gerçekten akıl yoksunusun cidden bunu belli ediyorsun yani.

• Daha adını okuyamadıgım insan bak insan diyorum..Burda insan gibi yardım istedim bu konuya benzer sıkıntıları olan bir sürü insan var.Gerizekalısın tamam bişey demiyorum ama nerde ne konuscagınıda benmi söyliyeyim sana...

• Önce Kendini geliştirSonra beni eleştir Diyebilirsin(umarım O kişi bu gece online değildir)

• Değil tsk ederim :)

• combo şekilde de saldırabılır . Salak manyak gerızekalı spastık enbesıl ıdıot beyınlı hıyar suratlı ayı dana sıpa esek diye basla allah ne verdiyse devam et karsıdakı sarhoş olur zaten Bi daha ona buna laf sokmaz :D yıllar once birine demiştim bunu sonra bir anda susmuş karsıdakını ızlemıstım sadece :D

• bu arada niye kendini gizledin ki :)

• başına bişey mi geldi :D

• Varmı gelişme :D

• Öncekileri Göster
  • Bol kitap oku...Ne kadar çok kelime öğrenirsen o kadar seri saldırırsın :)

• Vinnie moree gary moree slash vs vs :) bb king var bide :)

• Ben bı kaç tane en ucuzundan almıştım. dedim bu sefer sağlam alıcam les paul aldım ıkı sene once . Kimleri dinliyon

• Fazla fiyakalı birşey değil.Fotoda az eski :) J&D BROTHERS

• Öncekileri Göster
  • Zeka, birikim, şeytanlık

• tsk ederim bol bol okucam artık..

• biraz zaman lazım ve okumak şart

• Pratik zekam ve bilgi birikimim sanırım çok az .. Ama seytanlık fazlasıyla var :)

• İlginç Bir Soru

• Rica ederim=)

• Benimde gözüm onu tutmustu şu an google'dan ona bakıyodum tesekkür ederim :) ..

• Kımse sıradan değildir. Bu sana gider

• Öncekileri Göster
  • oncelikle rahat olacaksin kendinle barisik olacaksin sana soyleneni takmayacaksin canini sikarsan sinirle laf sokmaya calisirsan daha cok zarar edersin sen rahat davranirsan bu zaten karsi tarafin canini sikarsin

• Haklısın tsk ederim..

• boyle yaparsan daha cok canin sikilir ama laf sokmak ince dusunmek gerektirir detayci olacaksin ince detaylari yakalayip aninda lafi otortman gerekir sirf laf sokmak icin gereksiz ve yersiz laf edersen senin aleyhine olur

• Rahat olmaya çalısıyorum ama içim içimi yiyiyo :)

• Bu ısı mac gibi dusun savunmanı sağlam kurmalısın :) baskalarının karsısında onlara koz verecek durumlara düşme . Senın hakkını savunacak dostların olsun yanında onların desteğiyle kendine guvenın gelir . Sana soyleyebıleceklerı lafları onceden içinden dusun ve cevabını hazırla . Karşındakinın nasıl biri oldugunu bil. bunlar sözlü saldırıları engeller sanırım ;)

• Evet yakın arkadasım yani bi kerede değil nerdeyse her gördüğünde..

• Alaycı şekildemi söyledi. tanıdığın bırımıydı

• Örneğin geçenlerde değişik bi ayakkabı aldım link benim tarzım böyle..Değiik şeyleri giymeyi seviyorum ama insanlar alısık olmadıgı için hep alay konusu oluyor hele ki türkiye gibi bi yerde alay geçmeye kurt gibi bekleyen insanlar varken .. Uçucan mı ? Felan diyolar Evet uçucam şimdi sana felan diye geçiştiriyorum..Ama pes etmiyorum giymeye devam ediyorum..

• Öncekileri Göster
  • her lafa bi cevabımız vardır ama önce lafa bakarım laf mı diye sonra adama bakarım iri yarı mı lafı soksam dayağı yer miyim diye :)

• öyle dersen üzülürüm:( içlerinde seni çok seven kişilerde tanımayan kişilerde vardı benim gazımdı sadece.

• ben sadece mesaj attım hepsine kırmadılar sağolsunlar:)) Ama seni eksilerken üzülenleri de biliyorum ahaha

• iade ediyim hemencik:)

• Öncekileri Göster
  • her lafa verilecek cevabım vardır lakin lafa bakarım lafmı diye birde lafı söyleyene bakarım adam mı diye

• o kapasite yoksa ne demeye uğraşıyon ki.teneke yani ne zaman vursan o zaman ses çıkar :D

• laf sokulması mesele değilde soktuğum lafı anlayabilecek kapasitede kişi olması lazım:))

• Mevlana ..

• Öncekileri Göster
  • laf sokma zeka işidir herkes sokamaz :D

• biskuvi isterim

• neomda olsa çaya gidek diyordum :D

• sen benim en iyi cevap seçilme ihtimalimi seviyorsunda ondan <3 :D

• Öncekileri Göster
  • kişilerin zayıf yönlerini bilmelisin

boksta genellikle maçtan önce rakibin yaralı bir yeri var mı bu öğrenilir çünkü oraya vurulacak her yumruk diğer kısımlara atılandan çok daha fazla sersemletir.

insan beynide aynen böyledir herkesin aklında zayıf olduğu yani mecazen yaralı olduğu konular vardır oralara nokta atış yaparak rakibini ekarte edebilirsin insanları tanırken önce zayıf yönlerini öğrenmeye çalış damarlarına bas bu yöntemle yenemeyeceğin kimse yoktur.

• Evet bende buna çok dikkat ediyorum ama hiçbi zayıf yönünü bulamıyorum ..

• EZIK OLDUĞUN IÇIN SORUYU SORDUN SANIRIM

1. seni tatmin etmeyen insanlarladan uzak dur

çok kısa yazdım

• Kısa ve öz :)

• Ondakini alip ona sokmalisin.Lafini yani.

• Nasıl olucak bu :) ?

• Laf sokmak zeka gerektirir.

• Aman allahim cok fena laf soktu :(( Niye boyle bisey yaptin acimiyomusun bana?Yazik degil mi bana?

• Tamam ozaman sen sokulanlardan olabilirsin :)

• Yani çok kasma relax ol zorlama kndini her insan laf sokucak diye bi kaide yok laf sokulanlar olmadıkça laf sokanların ne özelliği kalır ama dimi? Bu ülkenin laf sokulanlarada ihtiyacı var :))

• Öncekileri Göster
  • laf sokmak her yiğitin harcı değildir. ancak zeki insanlar yapabilir bunu.

• Ok.

• Önce kendini sürekli ezik olarak düşünmekten vazgeçmek ile başlayabilirsin.

• Haklısın..

• Neden öyle insanlarla muhatap oluyorsun ki

• İstemesemde hayat denk getiriyo ...

• mizahın geniş olsun düşüncen hızlı olsun yeter zaten

• Tamam :D

• bakt abu iş bakarak olmaz yani ddediğim gibi kabiliyetin olcak :)

• Hımm anladım tsk ederim bakıcam dedigin dergilere..

• Öncekileri Göster
  • hızlı düşünmek :) bak cem yılmaza .)) yapamıyosan 1 kaç basit cümlen olsun öyle savun kendini

• Evet cem yılmaza imreniyorum açıkçası :)

• Sokacağın kişiye, sokacağın zamana ve sokmak istediğin derinliğe bağlı angutlara laf soksanda anlamazlar o sebeple azda seviye gerekli.

• Evet çok haklısın angutlar yediremedigi için laf soktugumda saçmalıyolar..

• En iyi cevap susmaktır.

• Onu yapa yapa bu noktaya geldim :/

• sensin adamsın aslansın de kafi.

• Evet dogru :))

• adamı niye zevklendiresin.anında söndür hevesini.kralsın :)

• En çok yaptıgım şey :)

Kızlar Ne Diyor 13

• Laf sokmak duruma mekana laf sokacagin kisiye degisir. Onune gelene laf sokamazsin yani..

Sana laf mi soktu, hic bisey yapamiosan soyle bi bastan asssagi kibirli bi sekilde süz ve de ki "issiz misin benden baska isin mi yok?" Yada "tebrik ederim bunu soylemek icin cok mu dusundun?" Yada "sen onu bile yapamadin yada olamadin" gibi...

Ama benim sana onerim bu insanlari cevrende tutma, cevrendeyselerde sadece selam disinda konusma. Laf sokmak zeka isi denir ama edepsizliginde daniskasidir. Kisi komplekslidir, seni kiskaniyordur, surekli ezmeye calisiyordur. Yarin bi gun sana zararlari dokunabilir.

Dikkat et kendine

• Rica ederim ne demek

• Tsk ederim canım önerilerin için bunları denicem ..

• Hangi konuda en çok laf yiyorsun?Ya da hırs yaptığın hangisi?Düşünüp sana güzel cümleler bulalım:)

• rica ederim umarım herşey güzel olur.

• İnsallah uyusabileceğim en önemlisi beni kendim gibi kabul edebilen bi insan,arkadas bulabilirim tesekkür ederim canım anlayısın ve yorumun için..

• Hangimiz düzgün anlaşılıyoruz ki?Örtüşmüyor bütün düşünceler ama sana saygı duyan ve dalga geçmek yerine seni olduğun gibi kabul edebilen arkadaşların olmalı.Umarım bulursun.

• Öncekileri Göster
  • Ehh soran muhteşem üçlü burada :D

• Evet gördüm tsk ederim :D

• aklına o an birşey gelmiyorsa o senin neyini eleştirdiyse sende onun aynı şeyini eleştir

• kıskanıyorlardır belkide şaka takılıyorlardır karşıdakinin huyunu bilmeden tam anlayamayız arkadaşlarınsa az çok anlarsın ne niyetle söylediklerini

• Keske herkes senin gibi olsa..Ben begenerek aldım ama böyle insanlar oldugu sürece hevesim kursagımda kalıyo takmasamda insanın morali bozuluyor..

• şirinmiş nesiyle dalga geçiyorlarki herşeyle dalga geçenleri önemseme boşver önemli olan senin beğenmen

• Öncekileri Göster
  • Hemen üstadları çağırayım."Deimosss,Neoistttt,fukaraaaaa :D

• tutku

• Dei ve sen mütavazi olmayın evet ben çağardım tam bizlik soru :D

• hangisi olsun :D

• Öncekileri Göster
  • gül ve geç

• Öyle yapıyorum hep ..

• din hocasına:

-hocam eşcinsel ilişki caiz mi?

-onu git babana sor!

-peki...

bakarsın sohbete sohbetle uyumlu kelimeelerle sokarsın lafını düşünce gerekmiyor birden geliyo aklına taktiği yok

• :)) aynen

• Evet aynen öyle oluyor düşününce aklıma hiçbişey gelmiyo sohbet ederken pat diye geliyo tsk ederim canım :)) bu arada din hocası fena sokmus lafı :P

• biraz hazırcevaplık+zeka gerektiriyor..

geliştirebilirsin ama nasılını bilemiyeceğim

• Tesekkür ederim canım..

• Laf sokmam susarım ben ya .Takmam

• Evet ama insan bi süre sonra birşey söylemek istiyor :(

• genel bahsediyorum:

kişisel bir yorum aldığında böylesin şöylesin yada buna benziyorsun gibi 'böyle düşünmene şaşırdım, yo hayır aslında düşünebilmene daha çok şaşırdım.'

hiç beklemediğin bir anda mosmor edildiğinde dön ve şaşırarak ' bu çok iyiydi, gerçekten ama sıyırdın.'

gibi direk sana sokulan laf üzerinde değil genel cevaplarla geçiştir. uğraşmak istemiyorsan da en güzeli 'buna zamanım yok kendinle devam etsen?' diye sor.

• Çok iyi tesekkür ederim canım :)

• he de gitsin

• Evet zaten hep öyle yapıyorum..

• mmm tamam de yeter:D

• Hep yaptıgım sey :P

• Kabiliyet meselesi.

• Ok.

Yükleniyor...