Bir oglak burcu erkegi neden boyle yapar? ben ne yapmam gerekiyor?

Gizli Üye
dun oylen sevgilimle kucuk tartisma yasadik sonra anlastik yani. ve sonra ben cikiyorum yazdim isim vardi. o da gule gule yazdi. ve dun aksam hicbirsey yazmadi. oysaki biz her aksam iyi geceler deriz, ve bu sabah ve hala da yazmiyor online olmasina ragmen. bu boyle biri degil. hep yazar bana yani. ilk defa boyle birsey oluyor,. ben de inad icin yazmiyorum. ne yapmam lazim? neden yazmiyor. bir ara <ben yazmasam sen hic yazmiycaksin diyordu >., ben de <aynen > dedim. acaba o yazmasa ben yazip yazmayacagimimi deniyor?
yaz
yazma
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Bir oglak burcu erkegi neden boyle yapar? ben ne yapmam gerekiyor?