Boyum 165 kilo 53 basen ve bacaklarımı inceltmek istiyorum ...

Gizli Üye
Selam arkadaslar 18 yaşındayım.4 yıl önce bir trafik kazası geçirdim 2 bacağımda kırıldı bir bacağım kalçadan bir bacağımda kaval (tibia) kemiğinden kırıldı bu yüzden hiç yataktan kalkmaksızın 105 gün hastanede 60 gün kadarda evde yattım. Malumunuz fazla kilom yok ama uzun süre yattığımdan dolayı basen ve üst bacaklarım kalın. İnceltmek istiyorum nasıl bir egzersiz ve diyet programı yapmalıyım yardım edin lütfen
Boyum 165 kilo 53 basen ve bacaklarımı inceltmek istiyorum ...