Dert oldu içime deeeeeerrrttt

tvity
Ya arkadaşlar polislik hakkında ne düşünüyorsunuz ya bir yardım ediin :(

Polislik son çare midir sizce ? kendimi geliştirebilir miyim ki ? Üniversite okuyanla okumayan arasında dağlar kadar fark vardır düşüncesi yedi bitirdi beynimi. Polislik bu yüzden mi eksi..
Güncellemeler
+1 yıl
Polislik kısa yoldan meslek düşüncesi babamın kafasında. Ama çoğu insan son çaredir polislik derler. Bi halt olamayanların seçtiği gittiği bi yer derler. Üniversite okuyanla okumayan insan gerçekten farklıdır. Başta erkek arkadaşım olmak üzere bu düşüncede ve çok karşı. Bayan olmamın avantajları nelerdir bu meslekte ? Şark görevinde nerelere düşerim hiç bir bilgim yok. Okul bittikten sonra torpille yaşadığım ile alınabilir miyim ? Kütüğüm yaşadığım ile kayıtlı değil.
Güncellemeler
+1 yıl
Devlete kapağı atıcan bu devirde..
Dert oldu içime deeeeeerrrttt