Ağlamaktan kör oldum artık. Ya evden kaçıcam ya da kendimi öldürücem?

Gizli Üye
İlk önce şunu demek isterim ki daha önce hiç ama hiç kimseye anlatamadığım şeyleri yazıyorum. Yıllardır babam annemi aldatırdı şu son yıllarda bıraktı ama şimdi annem babamı aldatıyor ama aldattığı adamla sadece mesajlaşıyor başka bir telefondan ve bunu bir tek ben biliyorum. Babam iki ay önce ben uyurken beni taciz etti mememi elledi inanın hiç bir duygu anlatamaz o an yaşadıklarımı allah düşman başına vermesin. Beni çok sıkıyorlar zaten tek başıma dışarı çıkamıyorum hep annemle olmam gerek. Arkadaşlarımla öyle buluşup gezmekmiş falan hiç yok. Babam ayrıca anneme sinirlendiğinde hep küfür hakaret eder. Nefret ediyorum ikisinden de. Diyorum ki neden benim böyle annem babam var keşke annesiz babasız kalsam diyorum. Artık bıktım yoruldum nefret ettım herseyden cokta yalnızım kımseye anlatamıyorum ya kacıcam evden ya da öldürücem kurturacam kendimi.
Ağlamaktan kör oldum artık. Ya evden kaçıcam ya da kendimi öldürücem?