• Sor
  • Bence

Asker erkeğin ruh hali

asker sevgili sevgilisinden nasıl muamele görmek ister asker erkeğin ruh hali nasıl olur sevdiği kızı üstüne çok mu düşer normal mi (doğuda askerlik)

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 14

• trip atma yeter. hayatı bi kurşuna bağlı bunun bilincinde ol.sen evinde rahat rahat mışıl mışıl uyuyabiliyorsan geceleri ordaki askerler sayesinde bunu da bil yeter

• TEK CÜMLEYLE HELAL OLSUN benim sevgilim de doğuya gidecek hem de topçu olarak ve çok zor olacak eminim evet hayatını kurşuna bağlı olacak :'(

• Belki canını vermekten değilde sevdiği insanları arkada bırakmak dan korkar...

• yaklaşma diye bir yazı vardır nizamiye dışında ve asker resmi koyarlar bence sizlerde yaklaşmayın ;)

• Üstüne çok gitmeni istemez çok soru sormanı istemez düşüncesizce trip atmanı da istemez daha fazla anlayış ister.

• anlayışlı sabırlı ol yeter

• ne yapsan yaranmazsın kardeşim o adama. sadece sabredeceksin dönene kadar. Kendini hapis edilmiş gibi düşünüyor o orada çok esnek bir psikolojik yapıda olur. Hep canım cicim ayları gibi konuşman yararına olur sadece sabret.

• kendisinin olmadığı bir ortamda kimsenin onu umursamadığını düşünür ve alınganlaşır canım. cinsel ihtiyaçlar ve askeriyenin iç ortamından kaynaklanan sıkıntılarda tuz biber eker üstüne. allah kolaylık versin ama çok da yüz verme :)

• trip atarken,kızarken, yalancıktan ayrılırken unutma elinde yaralı bile olmasına izin vermeyecek bir silah olacak.

• doğudaysa rahat bırak o arasın sıkma canınıda adamın

• ben hiç aramıyorum zaten sanki normalden daha fazla mı üstüme düşmek istiyo bunu anlayamıyorm normali gibi olsa ya

• bizde çarşı, marşı hafta sonu tatili gibi bi' şey yoktu.. ilk zamanlar kafaya baya takıyoduk bu durumu lakin sonraları o kamuflaj bütünleşmiş birii olmuştur.. çarşı olmadığı için sevdiklerimizle internet yoluyla görüşemezdik, peki bi' asker ne ister sevgilisinden ? ansızın gelen bi' kargo içinde resimleriniz olan, fotoğrafınız olan ve rujuyla öpücük kondurduğunuz bi' mektup.. evet, bi' asker bunları ister..

• Onun aklındakileri bilmek istemezsin.Sormadın farz edelim.Senin için de en hayırlısı bu olsa gerek :)

• yok bilmek istiyorum

• O şimdi seninle yeşillikler içinde koşuyor,ağaçların altında ikinizin hayalini kuruyor diye başladı halil sezai :):):)

• anladım

• fazla arama üzülür aklı bu tarafta kalırsa askerliği bitmez ağır gelir biraz asker olması için fırsat ver kendinin asker olduğunu benimsesin

• izne geldiğinde gerekli muameleyi yaparsın :)

Kızlar Ne Diyor 3

• acayip asi oluyolar ters oluyolar anlayışla karşılanmalı bence yaşadığı psikolojiyi bilemeyiz zor olmalı.

• Ne zaman sordnz acebaa bu soruyu :D

• yazık zordur asker psikolojisi

Yükleniyor...