Erkeklere alınacak en güzel hediye nedir ?

Evet sorum açık zaten,erkeklere alınacak en güzel ve akılda kalıcı hediye nedir ?Ben kemer,cüzdan,anahtarlık takımını uygun gördüm ama birde burda sormak istedim..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Oyuncak, mesela böyle animasyon karakterlere falan meraklıysa, wall-e oyuncağı falan alınabilir :) ya da starwars karakterleri, replikaları, yada model araba, uçak, ben çok severim, ama erkeğin karakterine göre değişir

• Olur tabi, ama ortada yani saatin ortasında falan görünmesi hoş olmayala bilir, alt tarafına yazdıra bilirsin

• Ne bileyim hoş olmaz mı sence ?
      etkileyici bişey olsun istiyorum,onu sevdiğimi unutmasın her baktığında hatırlasın istiyorum

• Saat güzel bir hediye olur, akılda kalıcı gerçekten çünkü sürekli kolunda olacak, zamanı her öğrenmek istediğinde onunla karşılaşacak, Sade isim yazdırma konusuna takıldım ben, gerek var mı acaba öyle bir şeye?

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 24

• oyuncak araba

• Tuttuğum takımın forması pahabiçilemez;)

• Ben saat ala ala saat koleksiyonu yaptım. Bu gün birde doğum günüm ulen niye herkes bana saat alıyor çok mu geç kalıyorum ( :

• eğer bilgiliysen dijital bir hediye 10 numero olur :)

• Kıyafet yada saat al

• psp vita macbook pro TAG Heuer saatkalemvs.

• Bana Galatasarayın piyasaya çıkan yeni poları alındı gayette mutluyum..

• yahu geçin bunları kemer, cüzdan, anahtarlıkmış, biri de demiyorki şöyle kaliteli bir boxer alayımda vücudunun diğer kısımlarını da düşüneyim diye.

• Saat,Kravat , kol düğmesi ,parfüm ...

• kıyafet ayakkabı

• saat bence

• en güzeli saat almak kalıcı ve her zaman akılda kalıcı olur <3

• Özel mesaj baksan atacamda

• beğendiğini link atsar mısın

• parfüm & saat :)

• saat <3 kahvereng,i

• Hediyeme sevgili alsalar bi tane ölene kadar minnettar kalırım .

• saat al hem hep yanında olur hem kullanacağı bişey olur hemde bakar bakar seni hatrlar

• bu da olabilir tabi. cüzdan önemli aralarında. hep elinin altında olan bişey o da.

• linkteki nasıl ?

• Öncekileri Göster
  • kol saati ..

• Bunu almayı düşünüyorum,akılda kalıcı ve kullandıkca beni hatırlar :)

• bu cok güzel beğendim ben

• kol düğmesi almıştım,parfümde aldım linkteki nasıl sence ?

• Öncekileri Göster
  • kamyon::::::::!

• Merhaba leylimatemmm,Onun Sizdeki Değerine Göre Değişir, Bu Değerin Boyutu Yüksek İse Alınacak Her Hediye Onun İçin Güzel ve Aklında Kalıcıdır,

• Güzel Umarım Beğenir. Rica Ederim

• Çok halısın aslında,insanın sevdiği ne alırsa alsın onu düşünmesi bile yeter beni mutlu etmeye,çok teşekkür ederim..

• Öncekileri Göster
  • güzel bi düşünce..

• gümüşçülerde yazıyolar

• Kalem üstüne ismimizin baş harfini nasıl yazdırıcam ?

• kol düğmesi , kravat , kalem üstünde isminizin baş harfleri yazan olabilir

• Öncekileri Göster
  • Son model bi araba.

• bu saydıkların kalıcı ama sıradan

• o zaman saatiniyarat diye bi site var oraya bak süper şeyler var tabi alacağın kişi takarsa

• Başka ne alabilirim,saat alıp üzerine ismini yazdırsam,altınada sonuz aşkım yazdırsam güzel olur mu ?

• bu almak istediklerin işe yaramaz...erkekler sürprizleri çok sever bence onu şaşırtacak bişey al..

• merakla alakası yok hedıyyeyi kabul etmezse demekki ona ne alsanda fayda etmez...alma daha iyi olur..

• ok anladım ama öyle gösteriş meraklsıı biri değil,yanlış anlamasın kabul etmezse kötü olurum ben :(

• görüyorum anlamamışsın...kemer ve cüzdan almaktansa marka saat ve ya telefon alsan daha iyi çünki bu dediklerim her zaman göz önünde oluyor bu da her an senı hatırlamasını sağlar...ve yazdığım gibi aslanlar parıltıyı sever bak bu dedıklerımde parıltılı bir şey..sen ben dediklerimden birini al sonra gelip bana dua edersın...100% garantı...

• Öncekileri Göster
  • şişme bebek :D:D

Kızlar Ne Diyor 3

• saat

• olur

• saat alıp üzerine ismini yazdırsam altınada sonuz aşkım yazdırsam nasıl olur ?

• al bir saat gitsin işte. :D

• saat alıp üzerine ismini yazdırsam altınada sonuz aşkım yazdırsam nasıl olur ?

• kesinlikle saat link link link link link link

• Güzel ama pierre cardin bir saat markası diil bunu unutma. Mekaniği cin malı demek oluyo bu. 42 yasında bi adama yazılı filan saat alırsan seninle dalga geçer bence...

• link şu nasıl mesela ?
      Adam 42 yaşında ve klasik takılıyor,böyle bişey uygun olur galiba

• Ama özel bişey olsun istiyorum,bide saat var saat var yani :)
      pıerre cardın saat almayı düşünüyorum,çok pahalı bişey olsun mu,yoksa normal fiyatlı mı olsun ? :(

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...