Zeynep Casalini canlı yayın'da soruları cevaplıyorZeynep Casalini #ÜnlülerCevaplıyor'da sorularımızı cevaplıyor Kapat

Erkeklere alınacak en güzel hediye nedir ?

Evet sorum açık zaten,erkeklere alınacak en güzel ve akılda kalıcı hediye nedir ?

Ben kemer,cüzdan,anahtarlık takımını uygun gördüm ama birde burda sormak istedim..

0|0
3|25

En İyi Erkek Görüşü

• Oyuncak, mesela böyle animasyon karakterlere falan meraklıysa, wall-e oyuncağı falan alınabilir :) ya da starwars karakterleri, replikaları, yada model araba, uçak, ben çok severim, ama erkeğin karakterine göre değişir

0|1
    • aynen 5 yıldır her özel günde model araba hediyesi alıyorum.Koleksiyon yapmak için güzel seçim olur

• Ne bileyim hoş olmaz mı sence ?

etkileyici bişey olsun istiyorum,onu sevdiğimi unutmasın her baktığında hatırlasın istiyorum

• Olur tabi, ama ortada yani saatin ortasında falan görünmesi hoş olmayala bilir, alt tarafına yazdıra bilirsin

Günün KS Videosu

Kenan Ece yanıtladı
En çok hangi ülkenin kızlarını beğeniyorsunuz?

Erkekler Ne Diyor 25

• Kıyafet yada saat al

0|0
  • Merhaba leylimatemmm,

Onun Sizdeki Değerine Göre Değişir, Bu Değerin Boyutu Yüksek İse Alınacak Her Hediye Onun İçin Güzel ve Aklında Kalıcıdır,

0|0
    • Benim için çok değerli birisi tabiki,ama fikir verecek yokmu :(

Yani sana ne alınsa hoşuna gider,kıyafet deme çok basit olur,başka bişey ama ne ? :/

• Güzel Umarım Beğenir. Rica Ederim

• saat al hem hep yanında olur hem kullanacağı bişey olur hemde bakar bakar seni hatrlar

0|0
    • Saat kullanmıyor ki :(

• linkteki nasıl ?

• bu da olabilir tabi. cüzdan önemli aralarında. hep elinin altında olan bişey o da.

• Bana Galatasarayın piyasaya çıkan yeni poları alındı gayette mutluyum..

0|0
  • bu saydıkların kalıcı ama sıradan

0|0
    • Başka ne alabilirim,saat alıp üzerine ismini yazdırsam,altınada sonuz aşkım yazdırsam güzel olur mu ?

• o zaman saatiniyarat diye bi site var oraya bak süper şeyler var tabi alacağın kişi takarsa

• psp vita

macbook pro

TAG Heuer saat

kalem

vs.

0|0
  • Saat,Kravat , kol düğmesi ,parfüm ...

0|1
  • yahu geçin bunları kemer, cüzdan, anahtarlıkmış, biri de demiyorki şöyle kaliteli bir boxer alayımda vücudunun diğer kısımlarını da düşüneyim diye.

1|0
  • kol saati ..

0|0
    • saat kullanmıyor :(

• bu cok güzel beğendim ben

• Bunu almayı düşünüyorum,akılda kalıcı ve kullandıkca beni hatırlar :)

• bu almak istediklerin işe yaramaz...erkekler sürprizleri çok sever bence onu şaşırtacak bişey al..

0|0
    • ne gibi ?

• ok anladım ama öyle gösteriş meraklsıı biri değil,yanlış anlamasın kabul etmezse kötü olurum ben :(

• merakla alakası yok hedıyyeyi kabul etmezse demekki ona ne alsanda fayda etmez...alma daha iyi olur..

• güzel bi düşünce..

0|0
    • Ne olabilir sence ?

• Kalem üstüne ismimizin baş harfini nasıl yazdırıcam ?

• gümüşçülerde yazıyolar

• eğer bilgiliysen dijital bir hediye 10 numero olur :)

0|0
  • parfüm & saat :)

0|0
  • Hediyeme sevgili alsalar bi tane ölene kadar minnettar kalırım .

0|0
  • Tuttuğum takımın forması pahabiçilemez;)

0|0
  • Ben saat ala ala saat koleksiyonu yaptım. Bu gün birde doğum günüm ulen niye herkes bana saat alıyor çok mu geç kalıyorum ( :

0|0
  • oyuncak araba

0|0
  • en güzeli saat almak kalıcı ve her zaman akılda kalıcı olur <3

0|0
    • beğendiğini link atsar mısın

• Özel mesaj baksan atacamda

• kamyon::::::::!

0|0
  • Son model bi araba.

0|0
  • saat bence

0|0
  • kıyafet ayakkabı

0|0
  • saat <3 kahvereng,i

0|0
  • şişme bebek :D:D

0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kesinlikle saat

link

link

link

link

link

link

0|0
    • saat alıp üzerine ismini yazdırsam altınada sonuz aşkım yazdırsam nasıl olur ?

• link şu nasıl mesela ?

Adam 42 yaşında ve klasik takılıyor,böyle bişey uygun olur galiba

• Güzel ama pierre cardin bir saat markası diil bunu unutma. Mekaniği cin malı demek oluyo bu. 42 yasında bi adama yazılı filan saat alırsan seninle dalga geçer bence...

• al bir saat gitsin işte. :D

0|0
    • saat alıp üzerine ismini yazdırsam altınada sonuz aşkım yazdırsam nasıl olur ?

• saat

0|0

• olur

Yükleniyor...