Erkeklere alınacak en güzel hediye nedir ?

Evet sorum açık zaten,erkeklere alınacak en güzel ve akılda kalıcı hediye nedir ?Ben kemer,cüzdan,anahtarlık takımını uygun gördüm ama birde burda sormak istedim..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Oyuncak, mesela böyle animasyon karakterlere falan meraklıysa, wall-e oyuncağı falan alınabilir :) ya da starwars karakterleri, replikaları, yada model araba, uçak, ben çok severim, ama erkeğin karakterine göre değişir

• aynen 5 yıldır her özel günde model araba hediyesi alıyorum.Koleksiyon yapmak için güzel seçim olur

• Öncekileri Göster
    • Ne bileyim hoş olmaz mı sence ?
      etkileyici bişey olsun istiyorum,onu sevdiğimi unutmasın her baktığında hatırlasın istiyorum

• Olur tabi, ama ortada yani saatin ortasında falan görünmesi hoş olmayala bilir, alt tarafına yazdıra bilirsin

Erkekler Ne Diyor 24

• bu saydıkların kalıcı ama sıradan

• Başka ne alabilirim,saat alıp üzerine ismini yazdırsam,altınada sonuz aşkım yazdırsam güzel olur mu ?

• o zaman saatiniyarat diye bi site var oraya bak süper şeyler var tabi alacağın kişi takarsa

• psp vita macbook pro TAG Heuer saatkalemvs.

• saat al hem hep yanında olur hem kullanacağı bişey olur hemde bakar bakar seni hatrlar

• Saat kullanmıyor ki :(

• Öncekileri Göster
    • linkteki nasıl ?

• bu da olabilir tabi. cüzdan önemli aralarında. hep elinin altında olan bişey o da.

• güzel bi düşünce..

• Ne olabilir sence ?

• Öncekileri Göster
    • Kalem üstüne ismimizin baş harfini nasıl yazdırıcam ?

• gümüşçülerde yazıyolar

• Kıyafet yada saat al

• eğer bilgiliysen dijital bir hediye 10 numero olur :)

• Merhaba leylimatemmm,Onun Sizdeki Değerine Göre Değişir, Bu Değerin Boyutu Yüksek İse Alınacak Her Hediye Onun İçin Güzel ve Aklında Kalıcıdır,

• Benim için çok değerli birisi tabiki,ama fikir verecek yokmu :(
      Yani sana ne alınsa hoşuna gider,kıyafet deme çok basit olur,başka bişey ama ne ? :/

• Öncekileri Göster
    • Güzel Umarım Beğenir. Rica Ederim

• yahu geçin bunları kemer, cüzdan, anahtarlıkmış, biri de demiyorki şöyle kaliteli bir boxer alayımda vücudunun diğer kısımlarını da düşüneyim diye.

• parfüm & saat :)

• kol saati ..

• saat kullanmıyor :(

• Öncekileri Göster
    • bu cok güzel beğendim ben

• Bunu almayı düşünüyorum,akılda kalıcı ve kullandıkca beni hatırlar :)

• Bana Galatasarayın piyasaya çıkan yeni poları alındı gayette mutluyum..

• en güzeli saat almak kalıcı ve her zaman akılda kalıcı olur <3

• beğendiğini link atsar mısın

• Özel mesaj baksan atacamda

• Hediyeme sevgili alsalar bi tane ölene kadar minnettar kalırım .

• kamyon::::::::!

• Son model bi araba.

• bu almak istediklerin işe yaramaz...erkekler sürprizleri çok sever bence onu şaşırtacak bişey al..

• ne gibi ?

• Öncekileri Göster
    • ok anladım ama öyle gösteriş meraklsıı biri değil,yanlış anlamasın kabul etmezse kötü olurum ben :(

• merakla alakası yok hedıyyeyi kabul etmezse demekki ona ne alsanda fayda etmez...alma daha iyi olur..

• Tuttuğum takımın forması pahabiçilemez;)

• saat bence

• oyuncak araba

• Ben saat ala ala saat koleksiyonu yaptım. Bu gün birde doğum günüm ulen niye herkes bana saat alıyor çok mu geç kalıyorum ( :

• Saat,Kravat , kol düğmesi ,parfüm ...

• kıyafet ayakkabı

• saat <3 kahvereng,i

• şişme bebek :D:D

Kızlar Ne Diyor 3

• kesinlikle saat link link link link link link

• saat alıp üzerine ismini yazdırsam altınada sonuz aşkım yazdırsam nasıl olur ?

• Öncekileri Göster
    • link şu nasıl mesela ?
      Adam 42 yaşında ve klasik takılıyor,böyle bişey uygun olur galiba

• Güzel ama pierre cardin bir saat markası diil bunu unutma. Mekaniği cin malı demek oluyo bu. 42 yasında bi adama yazılı filan saat alırsan seninle dalga geçer bence...

• al bir saat gitsin işte. :D

• saat alıp üzerine ismini yazdırsam altınada sonuz aşkım yazdırsam nasıl olur ?

• saat

• olur

Yükleniyor...