• Sor
  • Bence

Karşısında yepyeni bir ben bulsun istiyorum. Sizce ne yapabilirim?

Karşısında yepyeni bir ben bulsun istiyorum. Sizce ne yapabilirim?kendimde değişiklik yapmak istiyorum.. sarışın, renkli gözlü, uzun boylu ve beyaz tenliyim. eski sevgilim saçlarımı siyaha boyatmam için çok ısrar etmişti ama istediğini yapmadım. birbirimizi uzun zamandır görmüyoruz ve yakın tarihlerde aynı ortamda olacağız.. beni gördüğünde şaşırsın istiyorum.. o yüzden kendimde değişiklik yapmak istiyorum... kilo bakımından zaten zayıfım... çıkcası beni gördüğünde etkilensin istiyorum.. eski günler aklına gelsin istiyorum bu yüzden kendimde değişiklik yapmak güzel ve iddali olmak istiyorum... sizce ne yapabilirim. saç,baş ne biliyim nasıl bir değişiklik yapabilirim.. yardım edin...

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Değişiklik yapman güzel hoş ama yazdığın şey "eski günler aklına gelsin, etkilensin" bu biraz düşündürücü. En nihayetinde, aa ne kadar değişmişsin der, sonra sana olan hisleri ne ise ona devam eder. Neyse, saçını siyah yapma, siyah akıtması en zor renktir, onun yerin koyu kestaneleri deneyebilirsin. Köpük boyalar daha kolay/pratik. Renkli gözünü de, koyu siyaha çalan gözlere lenslerle dönüştürebilirsin. Beyaz tenli olduğunda, farklı bir hava katar sana. Zayıfım demişsin ama sporla duruşunu değiştirebilirsin, bu da ufak değişiklik olur.

• Floral ile profesyonel dokunuşlar.

• Öncekileri Göster
    • haklısın sanırım teşekkür ederim :)

• umarım mutlu ve keyifli bir değişim yaşarsın, rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 4

• iç-dış yıkama yağlama yaptır..

• bu ne ki şimdi , Adını FERiHA koydum senin...

• link Dıtdırı dıtdırı..

• ahahahaah

• Değişkliği kendinde istiyorsan yap.renk olayına gelince bence bayanların doğal hali herzaman daha güzeldir.Saçların uzun sanırm dikkat çekici bir şekilde kestir şok olsun dersende cesaret edebilirsen kısa kestir afallıyacağı kesindir:)

Kızlar Ne Diyor 8

• doğal sarışınsan sakın ola rengini değiştirme hele ki eski sevgilin için asla sadece saç kesimi makyaj kıyafette değişiklik yap derim

• tamam. ama ben kendimi iyi hissetmek için yapyorum değişkiliği :)

• biz kadınlar bir türlü memnun olamıyoruz kendimizden sarışınken esmere esmerken sarışına dönmeye çalışıyoruz valla tatlım senin yerinde olsam canım saçlarıma kıyıp ta koyu renge boyatamazdım ha sadece aralara daha açık sarı attırabilirsin bu bile seni baya değiştirir

• Sen halinden memnunsan değişmemeni öneririm. Ayrıca siyah saç renginden dönmek çok zor ve cok yıpratır.

• o zaman sevdiği renkleri öğren..iç açıcı renk senle görüştüğünde onu da mutlu eder.saçını da estetik açıdan sana en çok yakışanı seçç..beyaz tenli birine karamel ve bal köpüğünü çok yakıştırırım ben..sarıyı değiştirebilirsin..kumral ve renkli göz etkileyici ve çekici olur bence..

• şuna kızıyorum sevgilim beni beğensin..ya sen yeniliği kendine kendin mutlu olcağın için yap o senin tercihine saygı duysun beğenmesi 2.planda kalsın.onun için değil kendin istediğin için değişiklikler yap kendinde..sosyal aktiviteye katıl..zaten seni ehr halinle sevdiğine göre sen farklı yönlerde gözünde artış göster ama bunu kendin istedğin için yap..

• Canım bence saclarini siyah yap ve seksi siyah bir elbise giy saclarin eğer kisaysa kaynak veya postis yaptirmani tavsiye ederim görkemli bir göz makyaji yapmalisin

• başkası için değişme

• saçlarını siyah yapma ama koyulaştırabilirsin. Kahve tonları.

• saçlarım baya uzun kalçama kadar kestirsem mi acaba?

• hayıııırrr

Yükleniyor...