• Sor
  • Bence

Hoşlandığınız bi erkeği hiç beklemediği bi anda dudağından öpseniz acaba tersler mi?

hoşlandığınız bi erkeği hiç beklemediği bi anda dudağından öpseniz acaba tersler mi?

Güncellemeler:
ben yaklaşır 3 haftadır görüyorum onu. bilmiyorum sanki beni görmek için fırsat yaratıyor gibime geldi. konuşurkende gözerini çıp ölece bana bakarak anlatıyor. ama aramızda arkadaşca bi sohbet değil işe bağlı seviyeli sohbetller oldu o yüzden acaba ondan hoşlandığımı kısa yoldan mı anlatsam. düşünüyorum ya sevgilisi varsa.. ölürüm azaptan.!
sizden aldığım destekle yarın onu öpmeye gidicem.! yapıcam zaten düşünüyodum.. aklımda kalmasın hiç değilse.. he gerisi ne olur kısmetse nikah masası olur :D

En İyi Görüş

• bence evine yada boş bir eve kahve içmeye çağır onu

• bak bu dediğin çok iyi fikir... :DD

• Öncekileri Göster
    • ya anlamıyosunuz içimde ki duyguyu.. masum bi aşk ..! :(( aşk için herşye değmez mi?

• değer bence çağır bişe olmazz hem aynı evde ikiniz yalnız başınıza olursanız daha cabuk ulasşırsın amacına

Erkekler Ne Diyor 36

• tokat atacak hali yok

• tanımadıgım bırı yapsa azına sıcarım

• Adamına göre ve o anki duruma göre değişir ama , tersleyeceğini sanmam , hatta hem hoşlanır hem de şaşırır :)

• Sonuçları iletirmisin sonra :DMerak ettim :)

• Saçmalama öyle şey olurmu abaza kızmış derler arkandan sevgililik yoksa öpücükte olmamalı .

• İyi yapta adını çıkartsınlar sonra :D

• Sana bağlı :)Hoşlanıyorsam senden asla,lakin tarzım değilsen niye terslemeyeyim.Şu lafı hiç anlamıyorum,erkek değilmi kabul eder.öpen olsun yeter...Erkekleri duygusuz abaza gibi gösteren zihniyete hayır !diyenlerde mutlaka çıkacaktır(öyle erkeklerde yok değil,ama tümevarım yapmak yanlış :)) )Empati kur ve Senden hoşlanan birini düşün,sen onu istemiyorsun,o gözle bakmıyorsun ama gelip seni dudağından öpüyor.tersler misin ?

• Nefes alsın yeter diye bir söz vardır bundan yaklaşık 100 sene sonra atasözü kabul edilebilicek seviyede bilmem anlatabildim mi ve güncelleme ne alaka soru sorma hakkın mı bitti:)

• Eğer iğrenilecek kadar çirkin olmadığn sürece terslenmezsin tabi ergen triplerinde biri değilse bu şahsyet

• Yahu bu güncellemeler delirtecek bir gün beni hayırlısı.. Baştan desene diyeceğini yaw. alla allaa .. Bence varya boşver sevgilisi varmış yokmuş, sen onu direk asansörde sıkıştır mıncıkla orasını burasını kudursun hıyar :))) anlasın konuşurken gözerini çıp ölece bakarak anlatmak ne demekmiş. (ben anlayamadım da o anlasın bari)

• gözlerini açıp :D böle iri iri bakıyor... :dD

• haaaa tamam o zaman.. az daha mıncıkla asansörde sıkıştır köşeye.

nası nası bakıyo bi daha göstersene :)) böle mi?

• Bana biri öyle bir şey yapacak olsa çantayı kafasına yer :p rezil ederim elaleme :))

• hangi çantayı:)))

• Öncekileri Göster
    • hep öptürme hem çantayı çal:))

• çalmıycam be kafaya geçirme olayı için bir kaç saniye ödünç alacam, kafaya geçirdikten sonra veririm geri :))

• Öp meeeeee...

• Ver gitsin..

• yürü beee :D

• kişilikli biriyse sanmam edepli olan biri en düzgün şekilde cevap verir olumsuz dahi olsa...

• tersliyeceğini sanmam

• yuhh o kadarda değil herhalde o aklindan vazgec bence

• benim hoşuma gider

• cırıkın ıse ve sana ılgısı yok ıse defol gıt manyak der ben yapmıstım

• ))) oyle bısey olursa davet beklerım kendı adıma

• Sevgilisi olan erkek öpülmez, caiz değildir

• olup olmadığını bilmiyoorum .. olsa bana öyle bakmaz

• aklı götüne kaçar heyecandan terslemez kesinlikle. heyecanddan kalbi durmazsa karşılık verir o da :)

• super hosuna gıder

• oraya yatırıp işini bitirebilir ;) herşeyi göze al

• erkekleri kız mı sendin sen her erkeğin çok üstüne gider hatta müsaitseniz çocuk olur :D:D.

• tersleyende olur durma diyende

• ben ses etmem:)

• bu cevabı bekliyordum:)

• şüphem yok:)

• hoşlandığım erkek mi :/ ben neymişim omg.

• Beklemediği an, mesela tuvalette sıçarken?

• :DD hahayyy yook dötünü silerken .!

• hahahahha çok mantıklı =)))

• ahaha çok romantik:))

• Bunu ben 3 kişiye yaptım. Kızlardan hiç ters tepki almadım. Aksine karşılık geldi :))

• ben terslemem ama ne yapacağını bilmez

• bacaklarını elletirsen terslemez. hem seni elleyecek hem öpüşeceksiniz.

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...