Hoşlandığınız bi erkeği hiç beklemediği bi anda dudağından öpseniz acaba tersler mi?

hoşlandığınız bi erkeği hiç beklemediği bi anda dudağından öpseniz acaba tersler mi?

Güncellemeler:
ben yaklaşır 3 haftadır görüyorum onu. bilmiyorum sanki beni görmek için fırsat yaratıyor gibime geldi. konuşurkende gözerini çıp ölece bana bakarak anlatıyor. ama aramızda arkadaşca bi sohbet değil işe bağlı seviyeli sohbetller oldu o yüzden acaba ondan hoşlandığımı kısa yoldan mı anlatsam. düşünüyorum ya sevgilisi varsa.. ölürüm azaptan.!
sizden aldığım destekle yarın onu öpmeye gidicem.! yapıcam zaten düşünüyodum.. aklımda kalmasın hiç değilse.. he gerisi ne olur kısmetse nikah masası olur :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bence evine yada boş bir eve kahve içmeye çağır onu

• değer bence çağır bişe olmazz hem aynı evde ikiniz yalnız başınıza olursanız daha cabuk ulasşırsın amacına

• ya anlamıyosunuz içimde ki duyguyu.. masum bi aşk ..! :(( aşk için herşye değmez mi?

• aman çocuğun namusuna leke sürme :))

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 35

• bişi olmaz

• benim hoşuma gider

• yuhh o kadarda değil herhalde o aklindan vazgec bence

• cırıkın ıse ve sana ılgısı yok ıse defol gıt manyak der ben yapmıstım

• ))) oyle bısey olursa davet beklerım kendı adıma

• Sevgilisi olan erkek öpülmez, caiz değildir

• olup olmadığını bilmiyoorum .. olsa bana öyle bakmaz

• yürü beee :D

• Sonuçları iletirmisin sonra :DMerak ettim :)

• öyle bir şey yap sen nikah masası değil de çocuğun yatağı olur anca gerisi

• aklı götüne kaçar heyecandan terslemez kesinlikle. heyecanddan kalbi durmazsa karşılık verir o da :)

• super hosuna gıder

• Saçmalama öyle şey olurmu abaza kızmış derler arkandan sevgililik yoksa öpücükte olmamalı .

• İyi yapta adını çıkartsınlar sonra :D

• oraya yatırıp işini bitirebilir ;) herşeyi göze al

• Nefes alsın yeter diye bir söz vardır bundan yaklaşık 100 sene sonra atasözü kabul edilebilicek seviyede bilmem anlatabildim mi ve güncelleme ne alaka soru sorma hakkın mı bitti:)

• kişilikli biriyse sanmam edepli olan biri en düzgün şekilde cevap verir olumsuz dahi olsa...

• Eğer iğrenilecek kadar çirkin olmadığn sürece terslenmezsin tabi ergen triplerinde biri değilse bu şahsyet

• erkekleri kız mı sendin sen her erkeğin çok üstüne gider hatta müsaitseniz çocuk olur :D:D.

• Yahu bu güncellemeler delirtecek bir gün beni hayırlısı.. Baştan desene diyeceğini yaw. alla allaa .. Bence varya boşver sevgilisi varmış yokmuş, sen onu direk asansörde sıkıştır mıncıkla orasını burasını kudursun hıyar :))) anlasın konuşurken gözerini çıp ölece bakarak anlatmak ne demekmiş. (ben anlayamadım da o anlasın bari)

• haaaa tamam o zaman.. az daha mıncıkla asansörde sıkıştır köşeye.

nası nası bakıyo bi daha göstersene :)) böle mi?

• gözlerini açıp :D böle iri iri bakıyor... :dD

• tersliyeceğini sanmam

• tanımadıgım bırı yapsa azına sıcarım

• Adamına göre ve o anki duruma göre değişir ama , tersleyeceğini sanmam , hatta hem hoşlanır hem de şaşırır :)

• tersleyende olur durma diyende

• Uygun bir ortamda olursa sorun olmaz.

• Bana biri öyle bir şey yapacak olsa çantayı kafasına yer :p rezil ederim elaleme :))

• çalmıycam be kafaya geçirme olayı için bir kaç saniye ödünç alacam, kafaya geçirdikten sonra veririm geri :))

• hep öptürme hem çantayı çal:))

• ahahahaah hang çantayı olayına koptum :))

• Öncekileri Göster
  • Öp meeeeee...

• Ver gitsin..

• ben ses etmem:)

• şüphem yok:)

• bu cevabı bekliyordum:)

• Sana bağlı :)Hoşlanıyorsam senden asla,lakin tarzım değilsen niye terslemeyeyim.Şu lafı hiç anlamıyorum,erkek değilmi kabul eder.öpen olsun yeter...Erkekleri duygusuz abaza gibi gösteren zihniyete hayır !diyenlerde mutlaka çıkacaktır(öyle erkeklerde yok değil,ama tümevarım yapmak yanlış :)) )Empati kur ve Senden hoşlanan birini düşün,sen onu istemiyorsun,o gözle bakmıyorsun ama gelip seni dudağından öpüyor.tersler misin ?

• hoşlandığım erkek mi :/ ben neymişim omg.

• tokat atacak hali yok

• Beklemediği an, mesela tuvalette sıçarken?

• ahaha çok romantik:))

• hahahahha çok mantıklı =)))

• :DD hahayyy yook dötünü silerken .!

• Bunu ben 3 kişiye yaptım. Kızlardan hiç ters tepki almadım. Aksine karşılık geldi :))

• ben terslemem ama ne yapacağını bilmez

• bacaklarını elletirsen terslemez. hem seni elleyecek hem öpüşeceksiniz.

• Ben terslemem. Manevi cesaretini takdir ederim. Zaten o yapmazsa ben yaparım.

• Ha ha :) Soran kendine pay çıkarsın diye yazdım. Yani öpebilir :)

• hocam hoslandıgınız erkegı dıyor soruda? yıhyıhyıhyıh

• Erkekler hayır terslemez diyecek, kızlarda tersleyen bir erkeği zor göreceği için hayır der.

Kızlar Ne Diyor 10

• nikah masası olmaz sonu..kendini biraz ağırdan al niyetin ciddiyse..

• öpmek yerine açıklamayı denesen daha masum olur.. yada mektup yaz küçük bi not.!

• Yapış gitsin!

• o zaman yarin yazarsin artik buraya neler olup bitdigini cunku cok merak edicem.

• Tersler tabi..

• tersleyen erkek de olabilir, dikkat etmek lazım derim ben.. o yüzden bu konudaki ilk adım erkekten gelmeli her zaman :))

• o yüzden önceliği erkeklere veriyorum zaten... terslenen değil, tersleyen olmak lazım :)) anladın mı? :))

• Niye kadın terslemezmi?

• Yanlışlıkla tecavüz eder.

• he he yanlışlıkla:)

• Fırsat ayağıma geldi deyip hiç bozmaz bence:)

• Yok terslemez, öpebilirsin.

• hayırdır öyle bir niyyetinmi var?

Yükleniyor...