• Sor
  • Bence

En iyi çocukluk yılları 90 lar mı 80 lermi?

Sizce en iyi çocukluklar hangi yıllarda geçti. Ve neden ?

Anket Sorusu

Güncellemeler:
Arkadaşlar Toplam cevap 84 ankete katılma sayısı 404 kişiyle herkeze çok teşekkür ederim. Demekki tasolar mario pokemon gazoz kapakları daha bir çok şeyin sahibi 90 lar daha değerli :) 90 ları bende tekrar yaşamayı istiyorum. 97 98 99 2000. bu yıllar çok önemli oldu benim için. çok sağolun

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• 90 lilara dönmek istiyorum ben ya hühühühü:(

• servet veririm yeterki 97 yılından devam et desinler

• 92 -2002 arasini alayim ben :)

• aslında bu yıllarıda değerli yapabiliriz sadece o insanı bulup ona güvenmek gerek. fırıldak diye tabir ettiğimiz kişinin peşinden koşuyoruz sonra o yılları özlüyoruz.

Kızlar Ne Diyor 31

Erkekler Ne Diyor 55

• 80 ler elbette

• 83lüyüm o halde tam90 diyorum.

• 1700 ler daha güzeldi.

• 80 Leri bilmem 86 lıyım 90 yılları benim çocukluk yıllarım güzeldi... Dışarı çıkar her türlü oyun ws. oynar arkadaşlarla birlikte değişik munzurluklar yapardık :) Ama şimdiki çocuklar muhallebi bilgisayar oyunu çocuğu olmuş bana bu itici geliyo...

• 80lerguncel lestikce hayat iyice ahlaksızlasıyo

• 80 lerde cocuktum gayet mutluyduk 90 lard genctim gayet mutluydum o değilde 90 larda o şalvar kotları nasıl bir zevkle giydik öğğğğğ

• 80ler tabi ki. Diziyi seyredin anlarsınız zaten. :)

• 90larda. çünkü 80lileri bilmiyorum

• 90lar tabikiii

• bence 80 ler

• 90 lar çok iyiydi bol aksiyon herşey toz pembe birde masal gibiydi sanki her gün yeni bir macera

• 90 lar başkadır.80 lerde bizim ülkede bazı sorunlar olduğu için çoğu kimsenin çocukluğu zor geçti.

• 86 dan sonrasını bilirim :)ama 90 en güzeli diyebilirim benim için.sizi baş başa bırakıyorum. link

• 90 lı tıllar tabiki. kola kutusunu ezip mintatür kale oynardık, simit oynayıp ölümüne dayak yerdik, sakız paketlerinde çıkan futbolcu resimlerini biriktirir çıkartma resimleri ile albüm yapardık sabah erken kalkıp maskeyi, donald ördek amcayı ve tsubasayı izlerdik.

• 90 iyidir,80de darbe vardı :)

• 94 lüyüm ama keşke 2000 den sonra doğsaydım diyorum bazen.. 6 yıl sabredememişler.. sınırına gelmişin bari 2000 yapta şeklimiz olsn dmi:d

• 80 ler. Müzikleri olsun, giyimi olsun,

• 88 doğumluyum 80leri göremedim haliyle sadece gördüğümü işaretledim =)

• m.ö. 8500 ler

• 91 liyim şahsen 90 olar tabiki.

• yanlış zamanda doğmuşum pampalar bakın zuckırberge bi castin biyyyybırrr bilem olamadık

• kesinlikle 80 ler ..aşklar bile bir başkaydı ..kızlara kaset gönderilir mahallenin ufaklıklarına mektuplar taşıtılırdı :)

• 80 ler unutulmaz ki hele daha önceleri o sicak sobalar o tombalalar bahçede oynadığımız saklambaç yayar top

• 90 ların çocuğum o yüzden gerisine yorum yapamam ama o atari ve tasolar unutulmaz şimdiki küçücük çocukların elinde bilgisayar var örneğin benim 1. sınıfa daha yeni başlayan yiğenimde :))

• 90 lar tabiki de:)

• neden çünkü 80lerde ben yoktum :) şaka bir yana 80lere bakıldığı zaman sorunlu yıllarmış 90larda yaşadığım için daha mutluyum

• aynen bro

• ateri salonları,he-man,90 lar pop harikaydı

• 80'ler...

• Şimdi o değşir somalili çocuktan mı bashediyon yoksa zenginin çocuğundan yoksa babası askari alan çocuktan mı yada babası 8 milyar alan çocuktan mı yılından ziyade o girer bence devreye .

• 90 lar bence

• Daha Fazla
Yükleniyor...