En iyi çocukluk yılları 90 lar mı 80 lermi?

Sizce en iyi çocukluklar hangi yıllarda geçti. Ve neden ?

Anket Sorusu

Güncellemeler:
Arkadaşlar Toplam cevap 84 ankete katılma sayısı 404 kişiyle herkeze çok teşekkür ederim. Demekki tasolar mario pokemon gazoz kapakları daha bir çok şeyin sahibi 90 lar daha değerli :) 90 ları bende tekrar yaşamayı istiyorum. 97 98 99 2000. bu yıllar çok önemli oldu benim için. çok sağolun

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 90 lilara dönmek istiyorum ben ya hühühühü:(

• aslında bu yıllarıda değerli yapabiliriz sadece o insanı bulup ona güvenmek gerek. fırıldak diye tabir ettiğimiz kişinin peşinden koşuyoruz sonra o yılları özlüyoruz.

• 92 -2002 arasini alayim ben :)

• servet veririm yeterki 97 yılından devam et desinler

Kızlar Ne Diyor 30

• 90lar bence.

• 80'leri göremedim ki :)

• 90 lar

• 90 lar .. :)

• nick ini tanıdım sankide o yüzden neyse boşver

• ne alaka şimdi

• nerelisin sen?

• link

What is love baby don't hurt me no more...

birde 2000-2003

• merak etme dinledim şarkıyı. biraz ingilizce olsada edebiyat yapayım dedim :D

• ben sarkiyi kast ettim ama neyse :D

• love is everywhere. just ask. maybe ı can be. just look around :))

• 80lere yaşım yetmiyor. 90lar

• 80li yıllarda yaşamadığım için 90 diyecem:)

• ben dahil burdakilerin çoğu 90lı..bu nedenle 80 az çıkıyo

• 90 lar tabi ki

• 80 li yılları görmediğim için bişi diyemicem :) 90 lı yıllar tabikii

• 90 lı yıllar :)

• 80 leri görmedim ama 90 lar güzeldi..

• aynen katılıyorum :)

• 2000 ler :D:D

• o kadar kucukmusun :)

• Liseli

• 90lar

• seksenler teknoloji olarak yetersiz olduğundan doksanlar eminim daha eğlencelidir.

• 90s . aterilerin, tasoların ,pokemon ve şeker kız candy nin olmadığı bir dönem düşünemiyorum

^-^

• kedicik yine sen yine bir yorum. Yakalayıp tekmeliycem seni :D birgün hayat gözüyle karşıma çıkarsan yapıcam demedi deme :D

• 80leri görmediğim için birşey diyemicem

• 90'ları yaşadım, ben bir olağanüstü güzellik göremedim :D Belki 80'ler daha iyi olabilir...

• Tartışılmaz bile.. Kesinlikle 80 lerdi..

• en gen guzel sarkilar bu donemde cikti

toplum darbelerden yeni kurtulmustu da ondan aileler rHat bir nefes aldi

• 80lerde çocuk olmadım bilemiycem 90lardakide iyiydi ya seviyorum çocukluğumu

• O değil de 70'lerde genç olmalıydım.

• 70'ler seni kesmezdi bence.

Yanlış anlama, beni de kesmezdi... ;)

• gününü gün edecek birini bul ozaman :D

• Gününü anlayamadan yaşamaktansa.

• Öncekileri Göster
  • 80's yasamak isterdim benım zevklerıme daha cok hitap edıyor o yıllardaki yaşam stili

• 94 Doğumluyum. Tam yaşamış sayılmam ama çocukluğum çok güzeldii :)

• :)

• aha ben ! işte burda aha bak ! benimkisinin tıpkısının aynısı

• 90 lar süperdi

• 90larda yaşadık çocukluğumuzu :(

• 90 lardanım yani 86 doğumluyum ama çocukluığumu 90 larda yaşadım

• 4 yaslarını hatırlıyomusun? fotolarda bıle yanı ben fotoları görsem bıle hatırlamıyorum artık bende 86lyım da..

• Seksenleri bilmediğim için doksanlar diyorum.

• 90larda dedim

Erkekler Ne Diyor 55

• 90 lı tıllar tabiki. kola kutusunu ezip mintatür kale oynardık, simit oynayıp ölümüne dayak yerdik, sakız paketlerinde çıkan futbolcu resimlerini biriktirir çıkartma resimleri ile albüm yapardık sabah erken kalkıp maskeyi, donald ördek amcayı ve tsubasayı izlerdik.

• Şimdi o değşir somalili çocuktan mı bashediyon yoksa zenginin çocuğundan yoksa babası askari alan çocuktan mı yada babası 8 milyar alan çocuktan mı yılından ziyade o girer bence devreye .

• 90 lar bence

• bence 80 ler

• m.ö. 8500 ler

• 80 ler elbette

• 91 liyim şahsen 90 olar tabiki.

• 90 yillar tabikide..Ah su tasolarım bilyelerim topacim...ozledim cocuklugumu

• 90'lar çünkü;sürekli apartman bahçesinde maç yapardık.Bir adam vardı siyah jip sahibi.Yazın herkes tatile çıkar,top oynadığımız yerde hiç araba kalmazdı tabi bizim siyah jip sahibi abi dışında.2'inci katta otururdu,güzel ama cırtlakta bir karısı vardı.Biz arabasını çökertmekten,o oraya parketmekten vazgeçmedi.En son kazanan biz olduk,adam taşındı.

• 90lı yıllar da hayat yavaş akıyordu. ya da biz çocuk diye böyle geliyordu bilemiyorum ama her şey çok sade ve saftı. sonra arap tayyep geldi ortalık hızlandı bozuldu.

• 90 lar çok iyiydi bol aksiyon herşey toz pembe birde masal gibiydi sanki her gün yeni bir macera

• 80's ve 90's lar doğallık gerçeklik ve huzurun olduğu dönemlerdi bu dönemlerde yaşayan herkez çok şanslı... :)

• 80 Leri bilmem 86 lıyım 90 yılları benim çocukluk yıllarım güzeldi... Dışarı çıkar her türlü oyun ws. oynar arkadaşlarla birlikte değişik munzurluklar yapardık :) Ama şimdiki çocuklar muhallebi bilgisayar oyunu çocuğu olmuş bana bu itici geliyo...

• 80ler

guncel lestikce hayat iyice ahlaksızlasıyo

• 90 iyidir,80de darbe vardı :)

• 90larda hacı kuş ötmeye başladı o zaman karşı cinsi keşfetmeye başladm ondan asdfghjkl:D

• A şıkkı ama ben 56 doğumlu olmak babamın yaşadığı o güzel yılları yaşamak isterdim zor zamanlar elbet oldu ama şu anki seviyesizlik ahlaksız yoktu.fikret kızılokla zeki mürenle hababam sınıfıyla plaklardaki o cızırtı ile büyümeyi çok isterdim.Bugün hissedilir derecede bir düzensizlik var dünyada.

• böyle bi soru sorarsan 90lar daha çok çıkar hatta fark atar sitenin çoğu -18 olduğundan olsa gerek ;)

• 90 lar başkadır.80 lerde bizim ülkede bazı sorunlar olduğu için çoğu kimsenin çocukluğu zor geçti.

• 90 ların çocuğum o yüzden gerisine yorum yapamam ama o atari ve tasolar unutulmaz şimdiki küçücük çocukların elinde bilgisayar var örneğin benim 1. sınıfa daha yeni başlayan yiğenimde :))

• 83lüyüm o halde tam90 diyorum.

• 94 lüyüm ama keşke 2000 den sonra doğsaydım diyorum bazen.. 6 yıl sabredememişler.. sınırına gelmişin bari 2000 yapta şeklimiz olsn dmi:d

• Seksenler.

• 82'den sonrası sdadasd

• 80 lerde cocuktum gayet mutluyduk 90 lard genctim gayet mutluydum

o değilde 90 larda o şalvar kotları nasıl bir zevkle giydik öğğğğğ

• 90lar tabikiii

• 86 dan sonrasını bilirim :)

ama 90 en güzeli diyebilirim benim için.

sizi baş başa bırakıyorum.

link

• ateri salonları,he-man,90 lar pop harikaydı

• yanlış zamanda doğmuşum pampalar bakın zuckırberge bi castin biyyyybırrr bilem olamadık

• 90 lı yıllar

• 90 lar tabiki de:)

• 90'lı yılları tek geçerim .

• 80 ler. Müzikleri olsun, giyimi olsun,

• sitenin büyük çoğunluğu 90larda çocukluğu yaşadığı için b şıkkı önde ve öyle de kalacak sanırım :D

• kesinlikle 80 ler ..aşklar bile bir başkaydı ..kızlara kaset gönderilir mahallenin ufaklıklarına mektuplar taşıtılırdı :)

• 1700 ler daha güzeldi.

• 80'ler...

• 80'ler gibi olamaz 90'lar. Seneler geçtikçe yavaş yavaş birşeyler eksiliyor,yok oluyor.Bu yüzden 80'ler daha yoğundu. 70'lerden 80'lere gelene kadar da ne güzellikler yok olmuştur,yozlaşmıştır kimbilir.

• 60lar

.

• 80 ler bana kalırsa , diziside var . Dönem filmleri ilginç ve ironik dönemleri seçer . 80'lerde çocuk olmak bir Devletin tekrar yapılandırılmasına o dönemde şahitlik etmek bana kalırsa ayrıcalık .

• 80 ler en iyisi

• 80ler tabi ki. Diziyi seyredin anlarsınız zaten. :)

• Pokemooon :)

• 90larda. çünkü 80lileri bilmiyorum

• 88 doğumluyum 80leri göremedim haliyle sadece gördüğümü işaretledim =)

• 80 ler unutulmaz ki hele daha önceleri o sicak sobalar o tombalalar bahçede oynadığımız saklambaç yayar top

• neden çünkü 80lerde ben yoktum :) şaka bir yana 80lere bakıldığı zaman sorunlu yıllarmış 90larda yaşadığım için daha mutluyum

• aynen bro

• Ben 70li yıllarda olmak o anarşi ortamını görmek isterdim.şıklardan B ayrıca.

• yetmişlerde doğup doksanlarda olgun biri olmak isterdim. o günkü Türkçe Rap atmosferini solumak büyük gurur verici olurdu.

• 90lar tabiki.. bizden sonrakiler garip bi çocukluk geçiriyorlar

• tabıkı 90 larrrr

• bence 2binli yıllar..:D

• 94 yılında doğdum seksenleri bilmem hatta adam akıllı 90 ları bilmem ama seksenlerde ülke karışıktı yani pek iyi çocukluk geçiremiştir çoğu kişi

• bence ikiside abi iron maideni en kopuk zamanlarında canlı canlı dinleyen nesiller...bu adamların sırtı yere gelmez :)

• bu çocuklar türkiye ile sınırlıysa tarkan dinleyen bir kültüre sahip nesilin haberi olmazdı tabiki ben 9 yaşındayken abimle kasetini almak için 2 hafta kasetçiye gidip geldiğimi biliyorum... :)

• aslında çoğu çocuğun iron maiden dan haberi yoktu sanırım :D

• B

• 90 larda biz vardık tabikide 90'lar :..:

Yükleniyor...