YGS'ye nasıl çalışılır?

3 harflilerden korkacaksınız demişler. Bu ygs'ye nasıl çalışacağımı bilmiyorum. Lise 3teyim. Eşit ağırlıkçıyım.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ygs'ye 2. kez gireceğim ama hala ben bile bilmiyorum. Gazetelerdeki deneme yardımcı oluyor. Onları kaçırma sakın. Ayrıca Lise 3te çalışmaya başlamakla iyi etmişsin. Ne kadar çalışırsan çalış yeterli olmuyor bir türlü. Keşke aklımı kullansaydım senin yaşında başlasaydım

• Keşke inş. kazanırsın (:

Erkekler Ne Diyor 9

• Ağırlıkta eşitlik çok zor, sen gel beni dinle değişken ağırlığa geç ve sayısal takıl.

• İşim olmaz ya .s :D

• Tamamen programlı çalışma yapmanız gerekmekte, gerisi yalan.. Düzenli ve programlı günde 1 saat bile çalışsan çok faydası olacaktır.. Tabi ki bu düzeni hiç bozmamak ve soru çözmeyi düzenli güzel şekilde sürdürün gerisine karışmayın ^^

• Geir kaldım mı derslerden strese giriyorum zaten çalışmadım diye. Ama haftada 2 gün falan çalışmadığım olabiliyor çok daraldığımda kendimi hukuk düzeyinde görmüyorum. Tercih edilen meslekler tmdeki gelsiin yeterli.

• valla uzun zaman oldu bu konulara biraz fransızım üzgünüm sadece allah yardımcınız olsun diyebilirim

• Teşekkürler.

• Bol bol test çöz,bilmediğin konulara göz at.Ama hızlanmanı tavsiye ederim zaman daralıyor.

• Daha Lise3 teyim ama şimdiden çalışmanın faydası var.

• Erken kalkan yol alır.Hadi bakalım...

• bnde meslek lisesi okuyorum bide benım halimi dsün

• seneye düşün onu sen biz napalım mezun olduk bu sene gittik gittik

• Heyecan falan var mı ?

• ne heyecanı ölsek kurtulsak diyoz ya

• ben 5 harflilerden daha cok tırsıyorum

• 5harfli ?

• Seninkide değişik bir bakış açısı tabi :D

• rehberlik hocan daha etkili olur. öncelikle gerçekci hedef bırak .bak ben hukuk istiyordum ama çalışmıyordum .sonra da en iyisi özel hukuk okuyayım dedim .bunun gibi düşünebilirsin

• Özelde okuyyacak para olsa :D

• ikimize de kolay gelsin ben de sayısalcıyım:)

• Allah yardımcın olsun :D

• amin:)

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence en önemli nokta hedef belirlemek ama daha bir buçuk yılın varken git rehber öğretmeninle adam akıllı konuş bu konuları. Çok işe yarıyor. Sınavda başarılar... :)

• rehber öğretmeni düz mantık ders programı hazırlıyor onada uyamıyorum :D

• Konu anlatımı üzerinde fazla durma. Çözebildiğin kadar soru çöz. Ben de işe yaradı ayrıca birlikte çalıştığım arkadaşlarım da işe yaradı. KOnuya takılma testlerle öğrenebiliyorsun. Heö test çözerek hızını artırıyorsun ve bir çok soru görmüş oluyorsunç ;)

• sende ygsnin açılımını söyle korkma (yüksek öğretime geçiş sınavı) 25 harfli oldu

• Haklı olabilirsin :D

• kısmen :D

• Adam akıllı otur çalışş..Tm den işletmecikamucu çıkmasın artık yeteri kadar var..Akıllıca çalışırsan hukuk pdr gibi o bölümden çıkıcak güzel meslekler edirnirisn.Şimdi en büyük tavsiyeee öylee yok günde 500 soru çözücem saçmalığına girme..Bu gün işçi problemlerine çalışıyorsun sonra soru çözüyorsun bir test .Baktın ÇÖZEMİYORSUN demekki konuyu anlamadın bu sefer test üzerindeeen konuyu tekrar anlamaya çalışıyorsunn ..3,4 TEST DAHA ÇÖZ ANLADIĞINDAN EMİNSEN GEÇ..anladığın konudan 500 soru çözmenin manası yok ..Sonra haftada birtekrar amaçlı çözüyorsun..Konular bitince başlıyorsun bol bol deneme çözmeye ..ARalarda konu tekrarları...VS VS ..:)))BAŞARILARR...İyi bir üni. de iyi bir bölüm kadar önemlii un unutma..Bu zamanda başlarsan çalışmaya iyi bir gelecek senin olabilirr.

• Çok teşekkürlerde işçi problemleri niye onu anlamadm :) ?

• en kolayıı o ondan :))) ne bilim aklıma ilk o geldi :)))

• Çalışmaya devam et.

Yükleniyor...