• Sor
  • Bence

Çocukluğunuzda en çok hangi çizgi filmi izlerdiniz?

Çocukluğunuzun vazgeçilmez çizgi filmi hangisiydi. hangi çizgiflim kahramanını unutamazsınız ?

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 51

Erkekler Ne Diyor 51

• pembe panter. araba alırken kontrol edip arabaya vurması , arabanın da pembe pantere tekme atması beni hala kopartır..

• pokemon-casper...

• voltranbende başını oluşturucam

• Ninja kaplumbağalar :D

• Pokemon :D

• Tazmanya canavarı, temel reis, snoopy, ben ten, johnny bravo ve maske, ninja kaplumbagalar

• pokemon beyblade vazgeçilmezlerimdi

• Her pazar sabahı babamın kokusuyla uyanırdım... Ve gözümü açtığımda yanımda o. Televizyonda ise Tom&Jerry açık olurdu ... Yaş oldu 22 onun ise 48. Ama hala TV de Onlar çıktığında yanına beni çağırır. Oturur ve btene kadar onu izleriz.

• :))

• Ne o =) pek bi sevdin galiba =)

• edward gein maceraları ve yeşil boncuk sorki

• beybladepokemontem end jery twetytazmanya canavarıbugs buney ve diğerleri.ve hala saçma sapan diziler izlemektense çizgi film seyrederim.

• Temel Reis, tom ve jerry, bugs bunny,tazmanya canavarı,ayı yogi oooo daha neler neler var :)

• müfettiş gached tom jarry varyemez amca

• var yemez çok değişik hikayeydi..

• Pokemon çizgi filminin hastasıydım.

• ben çocukluğumda hiç çizgi film izleyemedim :\ çocukluğum çalışamkla geçti :((( ühhühü :((

• red baron vardı bi zamanlar izliyim tekrar dedim bulamadım :(

• Voltran vardı He-Man Vardı :))))

• tom ve jerry vardı birde heman

• pepe le pew :D

• tsubasa tabiki adam futbolun ilahıydı :D

• japon liginden dünya şampiyonluğuna uzanan maceraydı. link

• yarım saate orta sahayı geçerdi şu an tsubayı izliyorum özlem gideriyorum :) ve hala orta sahada bıraktığımız yerde duruyo...

• Pokemon ve Digimon hastasıydım. Şuanda Family Guy

• he-mann...

• Şirinler elbette.:D

• Şirin baba gerçek lider.

• he ya şirineye bozuk attı bana baba deme diye :)

• İzlemezdim desem...

• inanmayız

• SÜNGER BOB...

• pokemon - byblade - Ninja kaplumbagalar- Şirinler- Tsubasa süperdi ya bi şut çekerdi 2 bölüm sonra gol olurdu :D

• link japon animeleri öyledir. 600 bölüm naruto seyrettim halen devam eder 10 yıldır zaman onlarda durdu bizde işledi sadece..

• Cumartesi sabah erkenden kalkıp Disney'İn teneffüs zili'ni izlerdim... şirinler jetgiller babylade pokemon pembe panter, ayı yogi looney tunes serisi... bir de scooby doo nun yarışmalı bi çizgfilmi vardı iyiler ve gerçek kötüler diye gruplar vardı kötüler hep hile yaparak yarışı kazanmaya çalışırlardı, hatta bir bölümü istanbulda geçiyordu hey gidi..:)

• pokemon tabiki =)

• The mask-maske

• Pokemon tabi ki . Ash Ketchum ve Pikachu . 8. sınıftayken hala yayınlanırdı . Öğlenciydik ve 10 : 00 da başlardı dershanemiz 10:30 da biterdi sabah biz kaçardık her seferide 2. derse link hala şunu gördükçe gözlerim dolar .

• Daha Fazla
Yükleniyor...