Ruyamda beni istemeye geldiler

rûyamda beni istemeye geldiler, beni istemeye gelenleri tanimiyorum,tam kararimi vericektim ki evet yada hayir diyecegim sira uyandim,hayirdir inşallah, ilk kez boyle bir ruya goruyorum,sevdigim biriside yok, tanimadigim birisiydi yani,ruya'dan anlayan varsa yada boyle bir ruya gordunuz mu hiç,?

Cevabın Var mı?

0/2000

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

En İyi Cevap

• evde kaldın demek ki

• evlenmek içinde can atmiyorum ztn

Erkekler Ne Diyor 9

• 3-5 güne seni istemek için ailenle iletişime geçecek birileri çıkacak

• buna benzer ruyalar oluyomus, bende gordum birkac ruya bazilari cikiyor, ama bazilari da cikmiyor

yada tabirini dogru yapamiyoruz, aslinda cogu cikiyormus galiba, ama tam ne oldugunu bilmen lyazim ruyayi iyi hatirlaman lyazim

• amin isallah isallah

• amin insallah

• allah bazi seyleri bize gosteriyor, kardes isallah hersey tatliya baglanir ve herkez sevdigini alir

• Öncekileri Göster
  • kapıda kalacaksın ilk kez görmen sans olabilir belki yakısıklı bir beyefendi karsına cıkabilir..

• bende şimdi kıza bakmaya gdiecem yoksa sana mı geliyom :)

• harbi bak şaka demiyom şimdi gidecem :))

• :)))

• hadi yaa ben de rüyamda kız istemeye gidiyodum

• burda her kafadan iyi yada kötü ses çıkar en iyisi sen rüya tabiri kitapları var ondan bir tane al kitapçılarda satılır.Bak bakalım neye alametmiş bu rüya bende merak ettim sonra bana da yazarsan kitaptaki o rüyanın karşılığını sevinirim:)

• pfffff daha çok var evlenmeme gencim ben daha hemen ne evliligi :))

• yakında evleniyorsun işte sevinsene

• Rüyada evinize görücü geldigini görmek, eger evde bir genç kiz varsa çok yakin bir zamanda evlenecegine, eger bekar iseniz sizin yakinda bir evlilik yapacaginiza, evli iseniz eve bir hizmetçi alacaginiza isarettir

• Öncekileri Göster
  • Hayırlısı olsun de hayra yor, bu tür rüya yorumlarını da paylasma. NET yada dogru cevap gelmeyeceğini biliyor olmalısın.

• Allah hayırlı kısmet ve mutluluk versin :)

• Rüya tam tersi yorumlarınır sanırım hiç görücün olmayacak :D

• hhahahah aynen hayirlisi:))

• 5 senem var daha ozm:))

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 4

• Senin lafını etmişler .

• Rüyada evinize görücü geldiğini görmek, eğer evde bir genç kız varsa çok yakın bir zamanda evleneceğine, eğer bekar iseniz sizin yakında bir evlilik yapacağınıza, evli iseniz eve bir hizmetçi alacağınıza işarettir.

Salih bir rüya ise böyle yorumlanmış..Hakkında hayırlısı olsun inşaallah:)

• :)Güzel bak hayata...olumsuz bakmak hiç bi'şeyi iyi yapmaz:)

• inşaallah

• Rüyada istendiğini görmek rüya yorumu: Rüyayı gören kız ise bazı ruya tabircileri iyiye yorumladığı gibi, bekar genç kız rüyada istenildiğini ve erkek ailesi tarafından evine istenmeye gelindiğini görürse sevdiği saydıgı erkekle en yakın zamanda evlenip yuva kuracak ve mutlu olacağına işarettir.

Bir kısım rüya yorumcusu bunu benzer şekilde açıklamakta ancak sonunda mutlu bir yaşamı olmayacağı şeklinde bitirmektedir. Rüyayı gören bekar erkek ise evlenmek istediği kızı ve ailesini zorladığı, acele ettiği anlamındadır. Gelişmeleri biraz daha zaman bırakıp büyüklerinin sözünü dinlemesi gerektiğini işaret eder.

google amcaya sordum. o söyledi.

• Görmedim sanırım.

Yükleniyor...