• Sor
  • Bence

Doğum gününü unutan öküz sevgiliye ne söylenmeli?

erkek arkadaşım üç yıldır beni sevdiğini söyleyerek hiç bıkmadan usanmadan sevgili olmak istiyodu, sonunda kabul ettim ama doğum günümü unuttu..... Daha Fazla

En İyi Görüş

• öyle birşey yapki nefes'i kesilene kadar özür dilesin :D

• ayrılırsam o dediğin olabilir

• Öncekileri Göster
    • ediyorum tabi farklı durumlar vardı ama o zamanlarda imkansızdı yani

• kendi ağzınla söylemişsin adam imkansızın peşinden koşmuş imkansızı başarmış bunun hatrına bu seferlik skntı çıkartma bi ohh çektir arkadaşa o da şimdi bekliyodur napcak aceba diye :)

Erkekler Ne Diyor 27

• Seninde,yasatacagin mutlulugunda ta a...m de :)

• Tsekkurler:)

• Öncekileri Göster
    • Ya ole deme ama insan unutabiliyo bazen :)

• bu kadar değer verdiğini söylüyo yılda bi kez hatırlasın beni tek istediğim

• bağırıp çağırabilrisin, bu senin en doğal hakkın. Ama hakikatten katıksız :/

• emin ol daha fazlasını da yaparım ama bu şekilde kapatmak istemiyorum konuyu

• Akıllı kızlar doğum günlerini unutturmazlar..

• unutmasın diye hiç çaba sarf etmedim ki nasıl yapılabilir bu saçma bence

• senin yorumun..

• doğum günü pastası al resim çek facene koy doğum günümü kutlayan herkeze çok teşekkürler yaz o anlar ne halt yediğini

• face kullanmıyorum ama.s

• Başlıkta söylemişsin zeten :D

• :)

• oyuncak hediye al öküz olanlardan anlar o

• +10000000000 :D süperdi yaa bunu yapcam :D

• iyi ki doğdun !

• sağol :)

• Öncekileri Göster
    • hahaha :D tamam tamam :D

• senin de kutlu olsun kardeşim nice senelere :)))

• 3 sene süründüğüne değdimi hacı de :D

• haha mantıklı :D sağol :D

• 3 sene kafayı sana takmış biraz sorunlar olacak haliyle unutanlık vb idare et:)

• olabilir

• bence bagirma cagrma, direk tekme toakat dal

• :)

• senden bişey olmaz hemen kabulleniyorsun

• başka ne yapabilirim çok çaresiz kaldım

• hereşeyi kadın değilmisin sen yarışeytan

• o nu o gün terket bida asla unutmaz

• o yürek yok bende heralde

• o gün teli kapat ulaşılma

• Yazıkdır kız yapma sakın birşey :) Yalandan ayrıldım senden dersin iki gün çektirirsin, sonra barışır güzel bir yemek yersiniz tamamdır, mutlu son...

• kolay olur oda

• unuttuğunu biliyosa o ona yetmiştir .doğum gününüz kutlu olsun ,her zaman mutlu olun inşallah .kendime hediye almaya gideceğim beni rahatsız etme diyebilirsiniz .

• gerçekten güzel cevap teşekkürler, emin olun bunu duyucak :)

• : ))))

• Şunu söyle>>> link arkasıdnan sen tam bir Odunsun de:DD

• Çok gereksiz şeyler ! Doğum gününü bir erkeğin kendini hatırlama zorunda hissetmesiisteyerek zaten bir şeyi yapmadığının kanıtıdır.Onu, sizin için yapmak istediği şeyleri yaptırmaya çalışın. Karşınızdaki insanı anlayın. Doğum günü, nikah günü, düğün günü bunlar sadece kişiler arası kavga aracıdır. Bir insan her eve geldiğinde yüzü somurtuyorsa o insan doğum günü hatırlasa ne olur hatırlamasa ne olur.En güzel mutluluk birbirini gördüğü anda kalbi hala eskisi gibi atan eşlerdir. Günlere fazla takılmayın.

• evlenmedik bana bu kadar değer veriyosa yılda bi kez bi çicekle gönlümü alsın

• Öncekileri Göster
    • yoo dengesiz işte ya benim erkek arkadaşım ben mi deseydim yani hadi gezelim falan böyle saçmalık olmaz

• Niye, kadın herşeyi erkekten mi bekler ? Bazen erkek yaptıgı şeyleri, kadınında yapmasını ister. Erkeğin hadi görüşelim diyebilmesi kadar kadının erkeğe hadi görüşelim demesi normal ve doğaldır. Sabit fikirlere saplanmayın, bu görüşler sizlerin değil, gelenek haline getirilmiş kız topluluklarının görüşüdür. Sizi bilmem ama kendinizi başkalarının yaptığı şeylerle avunmak yerine onların yapamadı şeyleri yapmayı, farklı olmanızı tavsiye ederim..

• unutkanlık öküzlük mü. neden bu kadar doğum günü üzerine çok düşüp insana hakaret ediyorsunuz anlam veremiyorum.ben türkcell olmasa kendi doğum günümü bile unutuyorum. size çok basit gelebilir belki elişnde işi gücü olmayan sadece romantizimle hayatı başlayıp öyle devam eden yaşamdan sorumluluk almayan insanlar anlayışsız olur ve kafayı illaki böylesi günlere takar. anlaşyışsız olmak öküzlük değil mi. farkı ne30 tane işçi çalıştırıyoruım. bu demektir ki 100-150 kişinin ekmeği geleceği demektir. bunların yemesi içmesi sağlığı özel ihtiyaçları kafamda dönüp duruyor. müşteriler ayrı iş ayrı proje ayrı. sürekli iş bulmak zorunda olma düşüncesi sürekli araştırma. ben iş bulamazsam 10-150 kişinin bir anda zor duruma düşmesi demek. ben bunca telaşın stresin sorumluluğun arasında kendime zaman ayıramazken. doğum günü nereden aklıma gelecek. bu beyin hepsini kaldırmaz. bu öküzlük değildir. esas öküzlükl insanlları özelliklede eline bakan mahiyetindeki insanları düşünmemektir. ve bunuda anlamamak herşeyi basite almak öküzlüktür

• sana şunu söylemek istiyorum bu söylediklerin elbette doğru fakat hayatını geçirmek istediğin insanada bi çicek alıp yılda bi kez onu mutlu edemiyosan arkadaşım sen zaten insanlıktan nasibini alamamışsındır ya da insanlıktan demeyelimde aşktan desek daha doğru

• Öncekileri Göster
    • bende okudum ve mühendisim. kendi işim değil de maaşlı bir yerde çalışsam senin dediklerine zamanım olurdu. bu kadar sorumluluğum olmazdı. ayrıca ahkam kesmek bilmediği halde biliyormuş tavrına denir. ben ahkam kesmedim. sadece bazı konularda insanların yaşamları çok şeye engel oluyor. iradesi dışında gelişen şeyler için ÖKÜZ kelimesi hakedilmeyen kelime ya da İNSANLIKTAN ÇIKMIŞSIN demek yanlış.. neyse anlamanız imkansız olduğuna göre devam etmeyelim. iyi geceler

• Adamsın.

• 00.00 ı bekleyip ilk onun kutlamasını beklediysen takma kafana 00.00 da erkeklerin çoğu sevgilililerinin doğum gününü kutlamaz tamamen unuttuysa dediğin gibi öküzün önde gidenidir hemde ama sen yinede onu dinle belki geçerli bi sebebi vardır

• yok öyle şeylere takmam umarım ya gerçekten güzel bi açıklama gerekiyo

• Öncekileri Göster
    • haha yok artık :D

• neden erkekler 00.00 da kutlamaz =(

• Öküz değildir ya öyle deme.

• haha ucu sanadamı dokundu yoksa

• Öncekileri Göster
    • Manda olabilir bak manda iyidir.

• odun da denir :D

• 3 senedir tavukmu seviyodun la sen de.

• hahahah :D gerçekten güldüm

• parası yoktur belki

• bu işler sadece parayla olmaz

• Öncekileri Göster
    • hediye sevmediine inandır her erkek sever bunu :) çünkü çok pahalı değerli bişey almak istenir ama alınamazsa üzücü

• nasıl inandırabilirim ayrıca biz okuyan insanlarız bu yaştayken büyük şeyler beklemekte bencillik olur yanı

• ınsablık halı bazen olur boyle seyler mıllet cocuğunu arabada unutuyo ya senınkısıde dertmı yav

• Bu kardeşimiz yıllarca sürecek bir ateşi fitilledi.. Ağzıyla kuş tutsa 2013 doğum günümü unutmuştun rıfkı repliği ile başbaşa ve kimse kurtaramazda..

• aynen öyle çok iyiydi bu

• bazen şarkılar kelimelerden daha anlamlıdır. Hüseyin Turan'dan acayip hayvanlara benzisen şarkısı iyi gider. söyle ki aşkımm sana şarkı armağan edeceğim işte bu anlar herhalde :)

• +1

• geyik yapmak istemiyorum bu konuda onunla:)

• bende unutmuştum bir kere..sabah mesaj atmış yavrum dün eğlendik doğum günümde diye..aa diye kalmıştım

• kalınması gereken bi durum bence

• evet biraz kötü bir durum :)

• doğum günün 10 şubat değildir umarım

• doğum günümün hangi gün olduğu değildi sorum şuan gerçekten mantıklı bi cevaba ihtiyacım var

• Ohoo takildigin seye bak ben hep unutuyorum senin dogum gununu ne var bunda :)

• O.o

Kızlar Ne Diyor 4

• bana olan sevgin bu muydu ? diye sor içine otursun

• önerin için teşekkür ederim

• mantıklı buldum..

• Aman ne dramatik :)

• bi doğum günü ya özür dilese yeter :D

• çok önemliydi benim için bi çicek bile yeterdi o şekil yani

• anlaşılan zoruna gtmiş :/ söyle ona bdaha unutmasn bnce gönlünü alması lazm bu yzden ona krıldğını söyle arada trp at falan :d odun değilse alr gönlünü :)

• benimkini unutmadı, sabah 8de ''bugün senin doğum günündü dimi iyiki doğmuşsun len :D '' yazdı ve o akşam buluştuk bir çay içtik ve kutlamadı doğum günümü sarılıp iyiki doğdun aşkım demedi ya gece 12yi geçtim normal yanımdayken bile kutlamadı ne yani milyon dolarlık hediye beklediğimi mi sanıyor anlamadım gitti ya fotolarımızdan bir video yapsa bir tane de 5 liralık gül alsa nolurdu sanki :( o yüzden kardeş sadece sen değilsin bu dertten muzdarip... ÖKÜZ kaynıyor ortalık.. seven adam sürpriz yapıp şaşırtır abi şaşırtır mutlu eder seviçten ama sadece sevinçten ağlatır erkek budur

• nedne böyle yapıyolar ya :(

• tamamen değişti. o gün hiç parası olmadığı için birşey yapmadığını yapamadığını söyledi. sonradan yüzük aldı paket paket hediyeler yolladı sürekli ay dönümümüzde falan yaşadığım şehre geldi kaldı çiçekler güller yolladı mektuplar yazdı ve özel günlere hep özen göstereceğine dair söz verdi... ben burada yazdığım lafları geri alıyorum

• unuttun, hatırlamadın ve bu yüzden hiç bir şey yapmadın. daha iyisini yapabilirdin. - belkide sürpriz bir şeyler hazırlıyordur ya, üstünden bir hafta falan geçtiyse tamam da-

• bir hafta geçmedi ama zaman geçti ben öyle süprizler falan istemiyodum ki ya bi çicek yeterdi bana

Yükleniyor...