Sizin mesleginiz ne ?

Soruyorlar: -Ne iş yapıyorsun? -Yönetici asistanıyım. -Vauuvv.peki ne tür bir iş bu? -Telefonlara bakarım,notlar alırım,randevuları ayarlarım. -Sekretersin yani. -Hayır canım ne münasebet...Yönetici asistanıyım dedim ya! Temizlikçi : Hijyen uzmanı Şoför: : Vasıta idarecisi Anahtarcı: : Ev güvenliği sorumlusu Dadı : Genç insan danışmanı Pastaneci : Hamur ve tatlı bilimcisi Beden öğretmeni: Vücut sağlığı koruyucusu Polis : İç güvenlik sağlayıcısı Simitçi : Susamlı gıda satıcısı Tarih öğretmeni : Eski çağ öğreticisi Ev hanımı : Şahsi konut idarecisi Veteriner : Hayvanoterapist Tefeci : Nakit sağlayıcı veya nakit tahsil edici Ev sahibi : Bina mutemedi Standupçı : Sesli mizah aktarımcısı Bankacı : Yatırım danışmanı İnternet kafeci : Bilişim/iletişim koordinatörü İnşaat işçisi : Yapı işleri sorumlusu Bekçi : Güvenlik görevlisiSizin mesleginiz ne ?

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 55

• yaşam koçu bir nevi

• tezgahtar:satış danışmanı :))) bunuda yazöğrenci:boş gezenin boş kalfası

• Serbest meslek.serrbest meslek. Erbabiyim ben serbestim ben

• kısmetse büyyünce torbacı olacam

• 2ay

Ne iş olsa yaparım..:)

• baş amele = mimar

• 2ay

Serseri

• Halkla ilişkiler müdürü ve dış ilişkiler koordinatörü dersek ne oluyor Türkçe meali?

• kaportacı

• 2ay

2 mesleğim var 1i burada yazmıyor Makine mühendis + webmasterim + kendime ait bir internet sayfam var çalışıyoruz bakalım :D home oficce olunca iyi oluyor bea :D

• 2ay

ahaha..

• 2ay

bugün kendini benim sorularima ayirdin her halde? :)

• Öncekileri Göster
    • 2ay

profilimi gizliyeyimde gör :p

• 2ay

ya yapma ya :(((((((
      ıngaaaa :::

• öğretmen: Dil uzmanı pehhhhhh :)

• Öğrenim görevlisi

• (öğrenci)

• Hahah bu çok iyiydi. :)

• aynen yaw :)

• Muhasebeci: Başkasının parasının hesabını yapan yüksek sorumlu kişi :)))

• Okulda cok zort sartlar altinda calisiyoruzz

• Sizin mesleginiz ne ?matbaacıyım ben ne tesadüftür ki aynı sorun bende var ya ne kadar cahil bir milletiz biz cevap şöyle devam ediyor ha kartvizit basıyon şimdi ben cevap veriyom yok abi ben matbaacılığı bıraktım diyorum ne denir ki böyle bir cevaba geçenlerde adam biri sordu ne iş yapıyorsun diye dayanamadım artık işsizim dedim babam yanımdaydı güldü

• Grafiker... ama daha cok sirketimi yonetiyorum... bi nevi danild tiramp diyelim :)

• Diyelim sorun yok :)

• Öncekileri Göster
    • teşekkür

• Nasil soylesem bilmiyorum, tapiyorum sana hastayim...

• öğrenci:sınav uzmanı

• radyoda haberleri okuyorum:) ksden atıldıım için de gizli giriyom:)

• Muhasebe,finans.ek olarak broker

• Öğretmen...

• ceyrancıyım efendim ben ama endüstride çalışıyorum ve kalkıp '' tv bozuk tamir edebilirmisin '' diyenlere gıcık oluyorum

• 2ay

Memur.

• Müfettiş: Internal Auditor

• Rentacar :araç ve Filo Kiralama hizmetleri

• 2ay

serbest meslek :)

• 2ay

toplum muhendisi

• Filo kiralama firmasında Satış Sorumlusu

• inşaat iş takibi

• 2ay

günaydın:)

• Lise/Üniversitede Sınıf geçme ve Başarı Stratejisti Özel danışman.Çocuğunuz zeki ama çalışmıyor mu?Çocuğunuz aptal ama çalışıyor mu?Çocuğunuz aptal ve tembel mi?Bize getirin mezun edelim!(son mezun olduğu kurumdan zar zor mezun olmuş Haylaz Öğrenci)

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 18

Yükleniyor...