Çay saati için ikramlar.

Bugün arkadaşım gelicek öğleden sonra şöyle güzel şeyler yapmak istiyorum.Kakaolu kek,patatesli börek,makarna salatası,sarma yapıcam yanına başka ne yapsam diye düşünüyorum ya bi fikir sunun..

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sen arkadaşını sevmiyorsun anlaşılan, tüm bu ikramlarını yediğinde şişko olsun diye hala yeni bir şeyler daha yapmaya çalışıyorsun :))) yahu bu kadar güzel yiyecekler yeter, bu arada hepsini yiyemeyeceğine göre sen adresi versen de akşam geçerken uğrasam artanları alsam :)))))) Ama patatesli böreği ısıt da ver akşama soğur :)))))

0|0
    0|0
    • gell gell hepsınden arttı :)

• Merak ettim yukarıda yazdıklarından başka ne yaptın? :)))

Isıt hazırla işe giderken uğrayacağım artanları almaya :)))

• hahah tamam :) küçük pizza ve çiğ köfte sundum nar eksili marulun ıcınde :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Maasallah. Bu ne kiz? Tovbe tovbe. Yeter bu kadar kac kisi gelecek hayirdir? :D

Istersen birde kisir yap. Cig kofte yap. Icli kofte

0|0
    0|0
    • 1 kişi sadece :)) Çiğ köfte evde var aslında marulun içine koyup servıs yapabılırım :)

• yani bak birde kisir yap :D icli kofte :D bende geliyroum :D

• Mercimek köfte yapabilirsin yada kısır falan gibi bir şey, sadece eksik bu menüde.

1|0
    0|0
  • K. Fasulye Pilav kurutulmuş kayısı hoşavı cacık :)

0|0
    0|0
  • elinizle yapmanız çok etkileyici olur tabı arkadaşlarınız çok sanslı

afiyet olsun

0|0
    0|0
  • öğleden sonra çay keyfi için yapılacak herşeyi yazmışsın zaten son olarak un helvasını yapmanı öneririm çay keyfinin olmazsa olmazlarından dır... afiyet olsun

0|0
    0|0
  • Daha ne olsun ablacım yapacaklarını yazmışsın

Padişah sofrası olacak..

Bence bu kadar yeterli

fazlası yenmezse israf olur.

İsraf etmek haramdır !

0|0
    0|0
  • kuş varsa gidip sütü sağ. her şeyi yapışsın daha ne yapıcan müsaitseniz bende gelim :)

0|0
    0|0
  • hanımeller . .

0|0
    0|0
  • Ben pandispanya isterim ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...