• Sor
  • Bence

Çay saati için ikramlar.

Bugün arkadaşım gelicek öğleden sonra şöyle güzel şeyler yapmak istiyorum.Kakaolu kek,patatesli börek,makarna salatası,sarma yapıcam yanına başka ne... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Sen arkadaşını sevmiyorsun anlaşılan, tüm bu ikramlarını yediğinde şişko olsun diye hala yeni bir şeyler daha yapmaya çalışıyorsun :))) yahu bu kadar güzel yiyecekler yeter, bu arada hepsini yiyemeyeceğine göre sen adresi versen de akşam geçerken uğrasam artanları alsam :)))))) Ama patatesli böreği ısıt da ver akşama soğur :)))))

• gell gell hepsınden arttı :)

• Merak ettim yukarıda yazdıklarından başka ne yaptın? :)))
      Isıt hazırla işe giderken uğrayacağım artanları almaya :)))

• hahah tamam :) küçük pizza ve çiğ köfte sundum nar eksili marulun ıcınde :)

Erkekler Ne Diyor 10

• K. Fasulye Pilav kurutulmuş kayısı hoşavı cacık :)

• elinizle yapmanız çok etkileyici olur tabı arkadaşlarınız çok sanslı afiyet olsun

• tesekkurler:)

• rica ederim

• Mercimek köfte yapabilirsin yada kısır falan gibi bir şey, sadece eksik bu menüde.

• Maasallah. Bu ne kiz? Tovbe tovbe. Yeter bu kadar kac kisi gelecek hayirdir? :D Istersen birde kisir yap. Cig kofte yap. Icli kofte

• 1 kişi sadece :)) Çiğ köfte evde var aslında marulun içine koyup servıs yapabılırım :)

• yani bak birde kisir yap :D icli kofte :D bende geliyroum :D

• öğleden sonra çay keyfi için yapılacak herşeyi yazmışsın zaten son olarak un helvasını yapmanı öneririm çay keyfinin olmazsa olmazlarından dır... afiyet olsun

• kuş varsa gidip sütü sağ. her şeyi yapışsın daha ne yapıcan müsaitseniz bende gelim :)

• hanımeller . .

• Ben pandispanya isterim ;)

• Daha ne olsun ablacım yapacaklarını yazmışsınPadişah sofrası olacak..Bence bu kadar yeterli fazlası yenmezse israf olur.İsraf etmek haramdır !

• doğru söylüyosun aslında ama ne biliyim :)

• Sen ban yarısını gönder yaptıklarının israfı önlemiş günaha girmemiş olursun :P

• hahah olur :)

Kızlar Ne Diyor 8

• valla hepsi süper

• bide kurabiye yap tamamdr :)

• sorun şu ben pek kurabıye yapmayı beceremıyorum :)

• :) o zman yaptıkların zaten gayet iyi :) bu kadarla kal :)

• tamam tesekkur ederım :)

• poaça iyi gider

• daha ne olsun ya yeter :D

• :D bencede ya :D

• bende yiyeydim iyiydi de neyse size afiyet olsun :D

• tesekkur ederım :D

• Yetmedimi :)

• bılmem kı yetermı :)

• Bence yeter..bu misafir aksam da yemegi de yiyebilsin :)

• dıme dogru :)

• yanına daha birşey yapma yeter

• bende geleblir miyim çaya =)

• tabikii:)

• afiet olsun size benim yerime de iç çay ve ikramlardan bir fazla ye sözmü buda tugbacımın yerine de

• Tamamdır canım yıcem :) söz

Yükleniyor...