Psikologa gitmek istiyorum ama bunu aileme nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum?

Gizli Üye
bazen kendimi çok kötü hissediyorum özellikle ailem konusunda evdeki en küçük benim bazen sinir krizi geçiriyorum resmen ailem herşeye karşı çıkıyo okulda biraz sıkıntılarım var bide. böyle hiç kimseye anlatamadığım şeyleri birine analatıp bana çözüm bulmasını istiyorum bunu yapabilicek tek kişinin psikolog olduğunu düşündüm ama psikolğa nasıl gidicem bilmiyorum aileme söyelmem lazım ama nasıl söyliycem bilmiyorum söylersem ablamlar falan dalga geçebilir diye korkuyorum tek başımada gidemem napmalıyım sizce?
Psikologa gitmek istiyorum ama bunu aileme nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum?