Güncel asgari ücret ne kadar?

Günaydın arkadaşlar..Asgari ücret ne kadar?Asgarti ücret alan arkadaşlar buradan patronunuza ne söylemek istersiniz ?:))

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• 16 YAŞINI DOLDURMUŞ İŞÇİLER İÇİN ASGARİ ÜCRETİN NETİNİN HESABI (TL/AY)ASGARİ ÜCRET _________________________ 978,60SSK PRİMİ % 14 _________________________ 137,00İŞSİZLİK SİG.FONU % 1 __________________ 9,79GELİR VERGİSİ %15 _____________________ 51,37ASGARİ GEÇİM İNDİRİMİ __________________ 73,40DAMGA VERGİSİ % 07,59 __________________ 7,43 KESİNTİLER TOPLAMI __________________ 205,59NET ASGARİ ÜCRET ______________________ 773,01

• teşekkürler..

• Rica ederim... Bu arada sistemden kopyala yapıştır olduğu için yazılar büyük harfle olmuş imla kurallarına aykırı oldu ama kusura bakmayın.

• rica ederim..

Erkekler Ne Diyor 19

• 2013 yılı birinci döneminde;brüt: 978,60-tlnet : 699,61-tl'dir.

• teşekkürler fasulye

• agariücreti bilmiyorum ama aldığım para bana yetmiyor patron saygılar :D

• Bak sen demek ölee :D ii bu benden sana :D link

• Öncekileri Göster
    • Sanırım bu gidişle öyle olcak :D

• sana bi sır veriyim bebe, hiçbir zaman yetmeyecek zaten :)

• üni okurken asgari alıyodum ben patrojnuma teşekkür ediyorum çünkü okurken kimse asgari vermez.

• dua et ona bol bol :P

• step step step

• :P

• 4 kişilik ailenin sağlıklı ve yeterli beslenebilmesi için yapması gereken gıda harcaması tutarı (açlık sınırı) 1002 lira 52 kuruş, gıda harcaması ile giyim, konut (kira, elektrik, su, yakıt), ulaşım, eğitim, sağlık ve benzeri ihtiyaçlar için yapılması zorunlu diğer harcamaların toplam tutarı (yoksulluk sınırı) ise 3265 lira 55 kuruş oldu.

• ://

• Nasıl geçinilir diye sormadm.bir arkadaşın ricası üzerine sordum

• 736 tl diye hatırlıyorum ayrıca patrona söylenecek bişey yok asgari ücreti miktarına patron karar vermiyor karar veren hükümet kabul eden halktır patronun ne suçu olsun yahu :)

• Patronsun sanırım

• Öncekileri Göster
    • benim suçum değil hiç bişey her şey yurdum insanının suçudur baş tan sona cehalet sarılı yurdun dört bir köşesi açsınlar gözlerini sen konuya oldukça sığ bakıyorsun derinlere in anlayacaksın beni :)

• Ben çok iyi bakıyorum , sen rahat ol

• allah onun bin belasını vermesin :D alsın o parayı kı.. soksun dilenmiyoruz ulan calısıyoruz a... verdikleri 800 tl maaş onuda alamıyoruz lan bütün patronların kı... :@ o kadar ! lanet olasıca :D

• rahatladın mı ?

• Öncekileri Göster
    • okuyorum zaten :D hedeflerim büyük 50 yıl sonra ülkeye cumhurbaşkanı bile olabilirim düşük bir ihtimal'de olsa :D

• haha :D hadi bakalm:D

• Asgari ücret, resmi olarak açıklanan açlık sınırının altında, başka söze gerek var mı :))

• tamam gidebilirsn :P

• Öncekileri Göster

• Yanlışlıkla asgarti yazmışsın ya, bir de askeri ücret diyenler var, kaçasım geldi :))

• napacan üstünü sen mi tamamlayacan:)))

• Hee :D o kadar maaş almıyorum ama asgari de almıyrm :D bir arkadşm sordu ben de sizlere sorym dedm

• Öncekileri Göster

• bır ay once 780 gıbı bişeydi

• 735 olması lazım da

• keşke soruna asgari ücret ne kadar diye başlamasaydın ve tabi ki sonrası buradan patronunuza ne demek istersiniz haydi gençler kopun bakalım biraz eğlenelim tarzı devam etmende cabası hayır şimdi insanlar bu konuya ne denli duyarlı olduğunu yanlış anlayabilirler sosyal içerikli mesajın yalan olabilir korkum o

• cevap vermesen de olurdu

• insan kendini sorgulayacak erdemi göstermeli
      yada eleştirildiğinde durup bir düşünmeli söylenileni
      haklılık payı var mı diye ölçüp biçmeli tartmalı
      neyse bu soruyu sormasanda olurmuş gibi bir cevap vererek senin bana yaptığın saygısızlığı bende sana yapmayacağım
      eğlenmene bak
      hadi herkes patronuna küfretsin . sinerjimizi enerjiye dönüştürmeyide ihmal etmeyelim
      yumulun patronlarınıza.

• haydi eyleme başlıyalım

• iyi de bunu başka yerdende öğrenebilirsin...

• soru hoşunuza gitmesiyse cevap vermyin.ok

• 730 tl civarindadir

• teşekkürler..

• patronlara laf yok:)

• bizler patronları sevmeyiz :P

• Günaydın step739 tl olması lazım

• teşekkür ederm aşk.. ben de 730 tl die biliyorum

• geçinilemeyecek kadar az

• Bilmiyorum.

• denetliyorlar ya yakalandım bir kere :D

• yakında denetleme var yine atlatır atlatmaz yükleyeceğim teşekkürler:D

• 710 TL. .

Kızlar Ne Diyor 3

• 700 küsür. Google bak.

• ++++++++

• Kime ne ! ben burada sormayı uygun gördüm .

• bilmiyorumki ne kadar. ama 700-800 tl arasında bşeydir heralde

• keşke 2 bın lıra olsa.herseyden vergı alıyolar zaten ne olurdu kı

• patronları kalpten mi götüreceksin sen :))

• patron mu kalmış boşversen ya.

Yükleniyor...