Bir reklam vardı "üstünde ne var şekerim" diye hatırlayanınız var mı?

blueeyedsociopath
üstünde ne var şekerim üstünde ne var şekerim eti şekerim :/ slowtürkte çalıyodu ilkokullu bebe iken her sabah serviste maruz kalıyodum bu reklama. tabi bunları eklemeden olmaz:

Bi reklam vardı

Bir  reklam vardı "üstünde ne var şekerim" diye hatırlayanınız var mı?

Bir reklam vardı "üstünde ne var şekerim" diye hatırlayanınız var mı?