Evlenince soyadını değiştirmek eş adayınız değiştirmek istemese?

Gizli Üye
Eş adayınıza bu konuda anlayış gösterir misiniz? Yoksa sorun eder misiniz? Kızlar siz değiştiriniz mi? Soyadımı seviyorum yillardir adim buydu degistirmek istemiyorum aslında onun soyadı daha güzel ama tuhaf geliyor ikisini kullanırsamda uzun olacak, pek hoşuna gideceğini sanmıyorum ama Nişanlıma bu konuyu açmak istiyorum...
Güncellemeler
+1 yıl
En mantiklisi :D
Güncellemeler
+1 yıl
İkisininde kullanmak oluyor galba
Evlenince soyadını değiştirmek eş adayınız değiştirmek istemese?