Tütsü ne işe yarar? Tütsü kullanan arkadaşlar var mı?

arkadaşlar şu sıralar tütsünün ne işe yaradığını çok merak ediyorum bilen varsa söylesin :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben severim, içimi ferahlatır doğru koku olursa.

• Burna hoş gelen bir koku ama genelde baş ağrısı yapar. Her vucut kaldıramaz o kokuyu.

• Çok ağır bir kokusu var.

• başınçlı gazdan ziya de ateş ile yakılan cubuksu hoş koku çeşitleri olan bir nevi oda parfümü diyelim..

• nazar değmesin diye yapardı babannem ama insanın içini ferahlatıyor... kışın kömür sobasının üstüne koyardı... adına biz üzerlik deriz... kokusu güzeldi... cem yılmazın dediği gibi bi "fenkşiye" olurdum:D yoga için 400 euro vermeye gerek yok yani:D:D

• tütsü bizim örf ve adetlerimize aykırı bişey. batıl bir gelenek.

• Mistik ve hoş kokulu bir araç. Tercih etmiyorum ama, daha ferah ve etkileyici bir koku varken ne yakacağım tütsü...

Kızlar Ne Diyor 8

• bir işe yaramıyor bence

• Bende sadece baş ağrısı yapıyor bir işe yaradığını sanmıyorum.

• çok ağır kokuları var

• o biraz inanışlarla alakalı..budizmden gelen bir şey tütsü.genellikle ölünün üzerindeki ağır kokuyu almak için kullanıyorlar bizde bunu bir şekilde evimize doğru taşımışız..evdeki ağır kötü kokuyu almak için tütsü yakanlar oluyor..o yüzden kokuları da ağırdır normal oda parfümlerine göre.Nazar değen çocuklara da tütsü yapılır caizdir..

• ben kullanıyorum...

• Sözde nazarı falan alıyormuş, ben inanmıyorum . Annem kullanırdı evde bazen kokularıda çok ağır :Z

• görüntü güzel de dumanlı vs, ama kokuları çok boğucu ve baş ağrıtıcı.

• Tütsü sevmiyorum kokusundan da rahatsız oluyorum başımı ağrıtıyor

• Çok ağır kokusu var ama görünüş olarak hoş duruyor. Kokusundan dolayı kullanmıyoruz.

Yükleniyor...