• Sor
  • Bence

Gıda boyası nerede satılır?

Biliyorum biraz konu dışı ama yeni bir sevgilim var ve pazartesi doğum günü ona pasta yapacağım. Gıda boyasını nereden bulabilirim fikri olan var mı? Lütfen çok acil İstanbulda nerede satılır?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Özellikle Migros, Tansaş gibi büyük marketlerde bulabilirsin, en azından nerde bulacağını o marketlerden öğrenebilirsin...

• Migrosta var midir

• Öncekileri Göster
    • Eminsen tamam burada migros var aramiyim o zaman

• 3 - 4 - 5 M olan migroslara bak, yoksa da onlar bilirler...

Erkekler Ne Diyor 8

• pastanelerde buyuk AVM lerde olabilir.

• Aktarlarda yani baharatçılarda bulabilirsin.

• herhangi bir pastacıya git satın aldığı yeri söylesin.

• erotic shop'larda bulabilirsin... :-)))

• verdim eksiyi

• Sevgilimle iliskiye girmeye karar verdik ama cok can yakar mi onceden hic yapmadim o sirada neler olur? Kanama falan olur mu anlatabilecek var mi? Korkuyorum biraz ama zamani geldi

• Gıda boyaları zararlıdır , bence gıda boyası kullanmayın siyah veya koyu renk olarak kakao kullanın beyaz için muhallebi olur , değişik renk istiyorsan bol bol meyve var, onları kullan.Ama illa da istiyorsan İstanbul'da çok Eminönünden başla

• pastanelerde vardır

• mısır çarşısında en iyilerini bulabilirsin

• Baska bildigin yer yok mu cok uzak

• Öncekileri Göster
    • kadıköyde osmanağa mahallesinde var benim bildiğim büyük bi aktar ordan temin etmiştim bir kere ismini unuttum ama bulursun sorarsan orayı

• 20gün

ya bende siyah gıda boyası acil almam lazım haftaya oğlumun doğum günü var, acaba nerde bulabilirim ben, İstanbul Pendik de oturuyorum. lütfen fikir verin. teşekkürler

• mısır çarşısında vardır heralde.

Kızlar Ne Diyor 2

• Aktarcilardan bulursun. İnternetten bak goruntulere falan aklinda sekli olussun.seker hamuruda kullanablirsn ama bulman zor

• canım aktarcılara sor bi orda olmalı yani ben ordan almıştım

Yükleniyor...