Kuru boya ile profesyonel resim çizmek?

Gizli Üye
arkadaşlar ben yağlı boya ile profesyonel derecesinde resim çiziyorum ve hata yapsam bile düzeltme imkanım var diye çok seviyorum. Ama görüyorum ki kuru boya ile profesyonelce ve gerçekçi şekilde resim çizmek mümkün bu son zamanlarda moda haline de geldi.. Yani çok istiyorum o alanda kendimi geliştirmek ama maalesef yağlı boya kadar kendimi aşamıyorum.

örneğin 2 kuru boya denemem:

Kuru boya ile profesyonel resim çizmek?

Ve bir de kuru boya resimle uğraşanlara bakıyorum benimkiler tırt kalıyor :) lütfen bu işin sırrı kalemlerin kalitesinde mi? Tecrübede mi? Sabırda mı? Bilenler anlataın dinliyorum.

Kuru boya ile profesyonel resim çizmek?