Aslan burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Arkadaşlar cevaplarınız benim için değerli ama lütfen sadece xper almak için yorum atmayın yardıma ve bilgiye ihtiyacım var aslan burcu nasıl kadınlardan hoşlanır ne ister? şimdiden teşekkür..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 1- Pohpohla

2- Pohpohla

3- Pohpohla

Bu üçünü yap, dünyada senden iyi sevgili olamaz aslan burcu erkeği için:) Kendimden biliyorum :D

• yani şu tatlılığının içine etmesen olmazdı değil mi?

• okey babo :D

• Yok ama sonra beni bulacaksın :D

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir aslan burcu olarak söylüyorum biraz masum,biraz eğlenceli,birazda erkeğe bağlı bir bayan olsun digerlerinden 2675343 adım öndedir o :)

• burçlardan pek anlamam ama insan gibi davran... akıllıca yaklaş kendini onun yerine koy... ciddi ol

• önünden eti yemeği eksik etme yoksa seni yiyebilir.

• Bunun burçla bi ilgisi olamaz her erkek oturmasını kalkmasını bilen anlaşabileceği biriyle birlikte olmak ister yani burç filan hikaye iş kadında biter.

• 33gün

Bence olay sende biter

• nazik davrann

• Bir aslan burcu olarak beni sevdiğini sürekli belli etmesini isterdim.

• burçlara inanıyorsan burç yorumu yapan siteler var onlara bakman daha sağlam olur ama bana kalırsa burç falan hikaye...

• yılın 1 ayında doğan insanların aynı tip kadınlardan hoşlanma olasılığını mantıklı bulmuyorum.. sen sana nasıl davranılmasından mutlu oluyorsan hoşlandığın kişilere öyle davran.. bu şekilde doğru hareket edebilirsin =)

• hoyrat ve futursuzca.

• aferin

• hani bi soru sormustun ya neden kimse beni beğenmiyo hep eksiliyo felan :D onu okuduğumdan beri eksileyesim geliyo ://

• sen kimsin ki

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 7

• dikkat etmen gereken bir burcun erkeği.. kurnaz ve zeki olur. rol yeteneği gelişmiştir ağzı güzel laf yapar. hemen yelkenlerı ındırme , kadınsı bayanlardan hoşlanır. zarif , zeki, bakımlı ol her zaman.karsısındakını daıma bakımlı görmek ıster. bazen pohpohlanmak ıster egosunun okşanmasını ister.

• Kendinden emin ve güvenilir ...

• sabah aksam pohpohla

• onun doğustan totosu kalkık zaten..ona dünyadakı en mükemmel erkek olduğunu hissettirecen cooook sevecen hep bellı edecen

• çok pohpohlarsam totosu kalkar ve kaçmazmı?

• aslan burcu kadınından hoşlanır.

• Aslan erkekleri biraz zor olur. Eğlenceye çok düşkünlerdir. Onun yanında hep gülersin. Suratı asık dolaşan kadınlardan pek haz etmezler yani :) Espri anlayışları çok güçlüdür. Bunun yanı sıra çabuk fikir değiştirirler ve birisine bağlanmaktan kaçınırlar. Ama doğru kadını bulduklarını düşünüyorlarda kesinlike gitmesine izin vermezler

• aslan erkegi sahplenmyi çok swr.goştrişli kadnlrdn hşlanr.kendsi dgnktr buyuzdn tmz kadn istr

• hersey onun denetimindeymis gibi davran,ipler onun elinde olmali,inatlasma,aslan erkekleri soz dinleyen kizlardan hoslanır.aldatmazlar tam severler

Yükleniyor...