Yüzüm çok sarı, göz altlarım mor bunu nasıl önlerim?

yüzüm sapsarı yanaklarımda en uzak bir kırmızılık yok sokak çocukları gibiyim bazen ve esmerimde.. ama kilom yerinde sanırım biraz abur cuburu fazla alıyorum et yemem ot yemem ama bana bunu önleyebilecek bitki falan söylerseniz yemeye çalışabilirim kansızım sanırım onun ilaçlarıda fazla kilo yapıyormuş gitmeyede vaktim olmadı ve gözaltlarım mosmor buda kansızlıktan kaynaklanıyor olabilirmi ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kan yapması için dalak önerirler. Aslında cevabı sen de biliyorsun ot & ete ağırlık ver...

• üzgünüm tatlım aklıma hiç bir şey gelmiyor. Yemek yerken nefesini tutarsan belki kokusu rahatsız etmez.

• yiyemiyorum sanki artık mideme yararlı bişey girdimi rahatsız ediyor kaldıramıyor :) bunu önlemek için bişey yokmudur acaba?

Erkekler Ne Diyor 5

• başka rahatsızlığın yok değil mi? sarılık falan yada safra taşı gibi..et ot yememen vücudun iyicene gıdasız kalmış olabileceğini ve buna bağlı kansızlığın olabileceğini de düşündürmekte...

• kansızlık gözaltında morluk yapar. esrarkeş gibi harika izlenimin de olur. problem yapma.

• vay kansız:P

• :)

• ewet kansızlık... keçiboynuzu pekmezini domatesi (ve türevlerini) iyi tüketmelisin...

• peki bakıcam buna, teşekkürler:)

• bak keçiboynuzu pekmezi içerisine kınakına kabugu tozunu kullan.yalnız marka nivalin olsun .onlar saftır.digerleri glikoz kullanıyo..aktarlara bakmalısın

• o neymiş ya nerden bulcam onu :d

• göz altı morluğu sanırım daha çok kansızlığınız ya da varsa uykusuzluğunuz dan kaynakalıyor olabilir..morluk için patates diliminin konulduğunu biliyorum

• denedim çoktan, yaramadı :))

Kızlar Ne Diyor 4

• böbreklerinide kontrol ettir böbreklerinde sorun olanlarında gözaltlarında morluk olur ve cilt sarı olur. Sonra sarılık olabilir kan tahlili yaptırman lazım. Birde beslenmene önem ver sigara içiyorsan bırak sigara cildi sarartır düzensiz beslenirsende ışıldamazsın..

• İşte bak sorununu bulduk güzelim böbreklerinde sorun varsa yüzünün sarı olması ve gözaltarının mor olması gayet doğal bol sıvı tüket birde bulabilirsen avokado yaprağı bul kaynatıp iç bana dua edersin;)

• böbreklerimde var zaten ama ondan kaynaklancağını sanmıyorum ya :S

• göz altı morluğu genetik sanırım makyajla kapatabilirsin

• ne tür bi kansızlığın varmış tetkik yaptırdın mı? b12 vit eksikliğiyse ciğer falan yemen gerek. abur cuburla kansızlık geçmez. kilo almak istemiyosan abur cuburu bırak. sağlıklı beslenmeyi dğl. sonra kansızlık olur tabi. o kadar kilon olduğu halde yerinden kalkıcak güç bulamazsın. ciğer ye yeşillik ye. demir eksikliğine de iyi gelir kırmızı et.

• yiyemediğimide söyledim:)

• hapları almamak içn abur cubur yerine vitamin içeren besinler ye o zaman:)

• haplar kilo yapıyormuş yazmıştım sağlıklı beslenmek kilo yapar demedim:)

• Hem sarı ten hem esmer, nasıl yani? Olamaz ki öyle br şey

Göz altları yorgunluktan olur, genetik de. Süresine bağlı.

• dene bakalım :)

• pekala bunuda deniyim :)

• hayırrr :) bronzer kara yapmaz yahu, siyah değil ki, çok tatlı bir şeftali tonu katar esmere. Sen bir Mac mağazasına gidiver, ordaki mua'lardan rica edip, makyaj denemesi yaptır da gör istersen, hem ona göre karar verirsin ne alacağını

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...