Çirkinimve çok üzülüyorum peki neden beni cirkin yarattı allah?

Gizli Üye
İnançlı birisiyim ama üzülüyorum cirkinim çünkü . makyaj yapmasam yüzüme bakan olmaz o derece. cirkinlikten kastım burnum eğik ve iğrenç bir goruntudeyim. s arkadaşlarıma bakıyorum herseyleri mükemmel bide aynaya bakıyorum igreniyorum.üstelik kapandim açık yine saclarimla güzel gorunuyordum şimdi kapanınca daha bir cirkin oldum. güzel olan arkadaslarimda bana burun eğerek niye kapandin ki diyorlar inançları bile yok onların çok üzülüyorum niye ben cirkin olmayı hak ettim ki? Ben o kızlardan daha iyi biriyim daha çok ibadet ediyorum ama allah yinede onları seviyo galiba Ya bana allah öyle istedi bu bir sınav demeyin ben o sınavı iliklerime kadar yaşıyorum. ulan ailem yok , param zaten yok , yetenek yok , güzellikte yok hiç bişey yok yani resmen her yönden çekiyorum. ama niye 😪😭😫
Çirkinimve çok üzülüyorum peki neden beni cirkin yarattı allah?