Antep'ten Maraş'a otobüs hangi saatlerde vardır ve kaç lira tutar? :(

Hangi saatlerde gidiyor otobüsler Antep havaalanından Maraşa?Taksi fiyatları ne kadardır sizce Antep'ten Maraş'a?İnternetten baktım ama hiçbir yerde ciddiye alınacak bir bilgi yok...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben K. Maraslı Olarak Cevap Verim, Kesinlikle Taksiye Binme Çok Tutar, Havalanından servislere Binerek Antebin merkezinde, eski hal dersen eski garajlar diğer adı, ordan maraşa Minübüsler kalkıyor her 30 dk bir, yada otogara gidebilirsin, ordanda arabalar geliyor. ayni 10 tl

• hmm buda olur aslinda ,havaalanindan eski hal a kadar kac tutar? ..geceleride gidiyormu bu arabalar? yani 24 saat araba varmidir sence? ve bir kadin icin uygunmudur ...yalniz basima gitmek zorundayimda :) yardiminiz icin sagolun

• Öncekileri Göster
    • tamamdir özaman öyle yapim en iyisi..direk havaalanindan marasa otobüs kalksa cok daha rahat olurdu yani :) ins kazasiz belasiz ulasirim.ya ben bu türk erkeklerinden gercekten tiksiniyorum...genel olarak degil ama böyle yolculuk durumlarinda..bazilari var benim gibi yalniz gezenlerin pesine düsüyorlar falan iste ne bileyim..ins aksam sirf ben olmam otobüste bir kac kadin daha olur :( sagol kardesim cok yardimci oldun

• Valla bu magandalar her yerde var ama napalım, onlar var diye yolculuk yapmıycaksın anlamına gelmez bu sen yola koyul gerisi gelir. O kadar dert etme düşünme iyi bir yoluculuk gecirdebilirsiniz. Maraşa ulaşmak o kadar zor degil yani :) Antepde büyük şehir Maraşta, Yada siz Maraşa ucakla gelin, Maraştada Havalanı Var.

Erkekler Ne Diyor 4

• her saat başı minibüs kalkar saat 23 e kadar fiyatı 8 tl özellikle şehir içinden gidiyorsan fevzi çakmak bulvarı yolunda binmeni tavsiye ederim

• özel taksi cok tutar ama minibüsler 10 tl olması lazım.

• 10 TL biliyorum

• hakkatenmi? ucuzmus peki saatbasi kalkiyormu otobüs havaalanindan?

• Öncekileri Göster
    • kusura bakma biraz rahatsiz ediyorum seni :) ama dolmuslar direk havaalanindan gidiyorlarmi marasa? garaja gitmeme gerekmiyor demi? dolmusla daha uzun sürmezmi sence her kösede duruyorlar nasil olsa.. ama hangisi ucuz ise onunla gitmek isterim aslinda

• est.rahatsız olmuyorum.yenilerde almıslarsa tabii direkt bin git ama taksiye geçme derim.bu arada mesajları degerlendirir misin hehehe

• Bu soru neden gizli sorulur anlamıyorum ya? Buna bir engel koymak lazım..

• sanane kardesim? hayatinda daha önemli seyler yokmu senin ya...allah allah sanki gizli olmasa kimligimimi bileceksin ..asil senin gibi insanlara yasak koymak lazim ,kendine bir hobi bul

• Isteyen istediği gibi sorar böyle bir seçenek varsa kullanır. Kimseyide ilgilendirmez

Kızlar Ne Diyor 2

• niye üzgün surat eşliğinde soruyorsun ki bu soruyu?

• sen böyle bir detaya takil diye :)

• Öncekileri Göster
    • @pekkomik Bazen insanlarla fazla empati kurduğunu,boş yere canını sıktığını düşünüyorum.

• bazen ben de öyle düşünüyorum lusacan kardeş. üstelik hayat bunu bana sürekli anlatmaya çalıştığı halde hala bu huyumdan vazgeçmeyi öğrenemedim:)

• Rent A Car kiralasana arası çok yoksa,kilometresi 1 lira.Daha uygun olur senin için :)

• sagol canimda..:D arabayla ugrasmak istemiyorum rahatca camdan disariyi izleyip otobüsle gitmek istiyorum :D

• Öncekileri Göster
    • Nasıl yani :S Eee ıssız ıssız daha ürkütücü :D

• yok be o kadarda değil:D yani öyle canlı bir gece hayatı göremezsin.:D

Yükleniyor...