Neden kadınlar cinsel obje olarak görülüyor?

dilansel343
neden kadınlar cinsel obje olarak görünüyor anlamıyorum? erkekler nerede kadın görse sapıklık yapıyorlar. kadınlara saçma sapan sorular soruluyor burada bile soranlar var , südyen takar mısınız , istekli olan var mı , tayt mı giyersiniz pantolon mu , kadınlar göstermeyi sever mi , vb. ve neden kadınlar askere gitmiyor ya. ben bir kadın olarak askerlik yapmayı gönülden istiyorum. neden bu kadar kadınlar değersiz ve cinsel obje olarak gösteriliyor anlamıyorum. siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Güncellemeler
+1 yıl
küçük çocuklar bile tecavüz ediliyor hiç erkeklere tecavüz yapıldığını görmedim bu zamana kadar. küçük çocukları evlendiriyorlar , onlara çarşaf giydiriyorlar. aslında erkekler bu kadar sapkın olduğu için çarşaf giymekte haklılar
Neden kadınlar cinsel obje olarak görülüyor?