Açılış sayfam netmahal oldu yardım lütfenn

yaa benim kayıtlı 3 arama motorum var explorer crome ve mozilla bu üçündede tıkladıgımda netmahal.com diye bişey açılıyor nasıl google yapabirim tekrar

Güncellemeler:
söylediğiniz yöntemler olmuyor
tek çözüm formatmış :(

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

 • Internet Explorer

  Internet Explorer için www.netmahal.com Kaldırma:

  1- İlk olarak masaüstünüzde bulunan Internet Explorer kısayoluna sağ tıklayarak özellikleri seçin.

  2- Daha sonra açılan özellikler menüsü altında kısayol sekmesini seçerek, burada bulunan hedef bölümündeki dosya konumunu düzenlememiz gerekiyor.

  3- Hedef bölümünde "C:\Program Files (x86)\Internet Explorer\iexplore.exe" link şeklinde bir dosya konumuyla karşılaşacaksınız. Bu dosya konumunu "C:\Program Files (x86)\Internet Explorer\iexplore.exe" şeklinde değiştirmelisiniz. Bir başka deyişle iexplore.exe'den sonraki bölümü silmelisiniz.

  4- Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra uygula butonuna tıklayarak özellikler sayfasını kapatabiliriz.

  Netmahal.com'i başarıyla kaldırdınız.

  Internet Explorer için Varsayılan Arama Motoru Ayarları:

  1- Öncelikle internet tarayıcımız Internet Explorer'ı açıyoruz ve ekranın sağ üstünde bulunan dişli ikonuna tıklayarak sonra eklentileri yönet seçeneğine tıklıyoruz.

  2- Yeni açılan pencereden, arama sağlayıcılarını yönet butonuna tıkladıktan sonra Bing seçeneğinin üzerine gelerek varsayılan olarak ayarla butonuna tıklıyoruz.

  3- Son olarak açık pencereleri kapatabiliriz. Böylelikle Internet Explorer için varsayılan arama motorumuzu Bing olarak ayarlamış olduk.

  Not: Eğer bilgisayarınızın ana sayfası bu işlemi yaptığınız halde hala değişmiyorsa Homepage Remover adlı programı sitemizden indirerek öncelikle anasayfanızı işgal eden uygulamaları kaldırabilirsiniz ve daha sonra aynı adımları tekrar uygulayabilirsiniz.

  0|0