Cinler tarafından musallat olmuş kişiler ile ropörtaj görüntüleri ve konuda bilgili kişiler (+20) ?

vceneviz
arkadaşlar tesadüf olarak bu tür videolara rasladım görüntüde adam artık hocamı nedir bilmiyorum kadınla konuşuyor ropörtaj yapıyor lakin aslında cin hakim olduğu için aslen cinle konşuyuor şimdi bilenler bildiklerini bu başlık altında açıklayabilirmi insan bedenine neden girerler girmemeleri için neler yapılmalı en az ben kadar bilgi sahibi olmak isteyenler vardır
öncelikle merak ettiğim onlar bu kadar kolay musallat olurken biz insanlar neden korunamıyoruz bir çok video izledim sırf istedikleri için bile içine girebiliyorlar. benim bildiklerim insanlardan çok muş ve iğne atacak yer yokmuş bizzat insan bedeninden söylüyor artık görüntülere göre. evlenip ilişkiye girmeleri vs. ama insan bedeni belli sperm ler can kan vs. cin ler ateşten yaratılmışşsa bu olay fizik kurallarına göre ters gibi nasıl oluyor bunlar.
öncelikle bu tür konularda hissas insanlar izlemesin etkilenmesini istemem daha çok bilgi edinmek için açtım soru başlığını.

Güncellemeler
+1 yıl
https://www.youtube.com/watch?v=sX8qGsReZiI
bu video birazdaha farklı
Cinler tarafından musallat olmuş kişiler ile ropörtaj görüntüleri ve konuda bilgili kişiler (+20) ?