Fare zehiri insanı öldürür mü ?

öldürürse ne kadar sürede öldürür ? detay detay detay detay

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 6

• bu soru beni korkuttu

• 2ay

Öldürmez süründürür.

• 26gün

Zamanında müdahale edilmediği takdirde öldürür. Hemde acı içinde kıvrandırarak öldürür. İç organların şişer ve patlarsın acı çeke çeke ölürsün. Fareler insanlar için üretilen ilaçlar için bir denektir çünkü farelerin tüm genetik yapıları insanlarla aynıdır bu yüzdende fareye tesişr eden insana da tesir eder. Hatta evrim teorisi bildi, ğim kadarıyla insanın ve maymunun ortak atasının kemirgenler olduğunu söyler :)

• obur dunyasi da var bunun mahseri de hesabi da

• sen denersen banada haber et.

• birini mi öldüreceksin vazgeç vicdanın seni kemirir durur kendini mi öldüreceksin yine vazgeç hayat herşeye rağmen yaşamaya değer çok sevdiğim bir söz benden sana '' karanlığın en koyu olduğu an aydınlığın en yakın olduğu zamandır ''

Erkekler Ne Diyor 9

• öldürmez süründürür

• 2ay

Fare zehri kezmezse fare idrarı dene
    Not: günahı senin boynuna

• Harbiden şizofren sorular.

• öldürür, aç karnına 2 doz alımı gerekiyor,hamile ve yaşlılar için 1 doz yeter öldürmeye,ama tiner içmek piskoPatlar tarafından Tavsiye edilir ...Allah rahmet eylesin kardeşim.

• öldürmez tabi ki fare için onlar adi üstünde

• Sen kullan kendinde ben dakika tutarım senin için

• Arkadaş ağızıma bizzat sıktı :) Hala burada olduğuma göre... :)

• 2ay

öldürür bildiğim kadarıyla

• dostum buraya yazdığına göre yememişsin. deneme öldürür. zehirin özelligi kani daha sivi hale getirip, kalbin atis hizini arttirmasiyla damarlarin patlamasina sebep vererek aci vermeden öldürmesidir. bkz: acı çekmeden nasıl ölürüm?

Yükleniyor...