Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

"Adamın dibisin" ne demek?

bu nedemek anlamıyorum .

anlamı nedir.

iyimi kötü brseymi ?

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Sen hangi maddeysen adamlık ondan yapılıyor anlamı içerebilir.

0|0
  • Zıkkımın kökünü ye diye bir laf var. Çünkü zıkkımın kökü zıkkımın en zıkkım olduğu yeri.Bu da öyle bişey işte adamın dibi demek adamların adamısın, adamlığın başını çekiyosun vs vs anlamlara geliyo sayın cahilin dibi:P

0|0
    • cahil degilim . bilmiyordum okadar

• bildiğin hakaret, küfür gibi övgü. oku adam ol, baban gibi eşek olma'dan farkı yok.

0|0
  • Bir adam en son nasıl olursa osun işte

0|0
  • En has adamsın gibi...

0|0
  • bide adamın son iki harfisin diyenler var o nası olacak:)

0|0
  • Gercekten guzel soru

Sen hakkatden ADAMİN DİBİSİNNN

0|0
    • ben mi :)

• Ben kezban ablamin soZunu hepppp dinlerim

;)))

• benim ismim kezban degil :) evet hep dinle

• Adamın hasısın demek...

Adamla ilgili baya öz var da bu iyi olanı :D

0|0
  • Adamın kareköküsün :D

0|0
  • İyi bişey. Boşuna puding tenceresinin dibini yalamıyoruz? Herşeyin özü,aromalı yeri dibine çöküyor çünkü :D

0|0
  • Iyi ile kötünün arası

0|0
  • dip kelimesi zaten derin, taban, alt. aşağı. iç kısımda olan. sığ , alt limit, minimum, zemin,
    gibi manaya gelir iken bu adamı niye oraya oturtuyorlar ki. bir şeyi övmek yüceltmek için onu yukarılara taşımaz mısınız.. İşte bu yüzden adamın dibi erkeksi bir terimdir erkek hegamonyası içeren sözdür. Bayan ne kadar kızarsa kızsın kızğınlık halinde o kelimeyi kullanmaz. Peki erkek ne cesaret ile o kelimeyi kullanır. çÜnkü o söz üstünlük ve kuvvet içermektedir, öyle düşünürler. BEN düşünmüyorum.. O kelimenin ne olduğunu anlayan anladı.. ADamın dibi ise farkında olmadan bilinçsiz bir söylemdir söylene söylene yaygınlaşmış olan. zahhedersem gaz veren çaktırmadan laf sokmadır bence öylesin abi sen büyüksün be baba...

0|0
  • dibe vurmuşsun berbat haldesin demek

0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• iyisin adamsın demek güzel bişi bide onun adamın dibinin kör noktasısın var:))))

0|0
  • Adam gibi adamsın demek yani iyi birşey

0|0
  • Bence kötü

0|0
  • Adamın dibi yani en has, en doğru adam. Cehennemin dibine git deriz ya bazen :D Bu da adamın dibi yani en doğru şekilde adam olan kişi :D çok kötü anlattığımın farkındayım fakat idare et işte :D

0|0
  • adamsının abartılmış hali işte.

0|0
  • Adamın ilk iki harfsin de sende

0|0
  • adamsin demek iyisin yani, sende oyle adamin dibisin :D

0|0
  • İyi bir anlamı var.

0|0
  • Adam gibi adamsın' demek işte :D

0|0
  • doğru iş yaptın mı , ya sa bakleneni yaptın mı diblerdesin işte :h