Kızlar, Rollerinden etkilenip erkeklri abartmıyor musunz (engin akyürek, barış arduç, Kaan yıldırm)?

Gizli Üye
Şu adamların neresi yakışıklı mesela. Tamam çirkin değiller ama öyle aman aman bir yakışıklı değiller sokakta bir sürü insan var onlar gibi

Engin akyürek (bu adamı mısırda bir tv kanalında Çağatay Ulusoydan daha yakışıklı bulmuşlardı yok artık neden çünküm mısırda Engin Akyürekin dizisi oynuyormuş rolden etkilenip böyle görüyorlar)

Kızlar, Rollerinden etkilenip erkeklri abartmıyor musunz (engin akyürek, barış arduç, Kaan yıldırm)?

2. Kaan yıldırım Amma abartıyorlar bunu da ya sokağa çık bin tane var bu kadar sıradan insanları abartmayın

Kızlar, Rollerinden etkilenip erkeklri abartmıyor musunz (engin akyürek, barış arduç, Kaan yıldırm)?

3. Barış Arduç( Tamam bu içlerinde belki de en eli yüzü düzgün olanı ama öyle abartı bir yakışıklılığı yok girin herhangi bir üniye bu adam gibi bulursunuz bir sürü)

Kızlar, Rollerinden etkilenip erkeklri abartmıyor musunz (engin akyürek, barış arduç, Kaan yıldırm)?

Yakışıklı görmek istiyorsan Johnny Depp, Nick Bateman gibi adamlara bakın. Şimdi bunlara da yakışıklı diyorsunuz buna da adil olmuyor :)

Kızlar, Rollerinden etkilenip erkeklri abartmıyor musunz (engin akyürek, barış arduç, Kaan yıldırm)?