Huzur... rahatlama... dersem aklınıza gelen ilk durum nedir?

banyodan çıkınca ki rahatlama , sexten sonra içilen ilk sigara, ateş gibi havada denize atlama, yoğun bir gün sonu uyku.. vs...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• abi şimdi duruma göre değişir ama yanında bir dostun ile içerken link bu adamı canlı dinlemek muhteşem bir şey

• relaxxx guzelmıs

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir çok rahatlama yöntemlerim var.Sanıyorum biricisi spor yapmak , ikincisi konuşmak, dertleşmek, dinlemek ve tabiki yazmak :).Ben yazınca rahatlıyorum çünki içinde kalmıyor hiç bir şey.Ben bir çok insana daima günlük tutmalarını tavsiye ediyorum ve bir çok kişide zahten bu çağda nette bloglarla vs günlük misali içlerini rahatlatıyorlar.Bir de müzik beni rahatlatıyor misal gitar çalmak, saz çalmak bana huzur veriyor ve içimi temizliyor.

• bende karalarım bazen. gecelerı olur genelde ama kendımı tanımadıgımı anlıyorum . vay be benmı yazdım falan olurum

• Devam et yazmaya.İçindekileri çıkarmak için bir araçtır yazı.Kendini geliştirirsin ve belkide bir yeteneğin vardır.Hiç birisiyle paylaşmıyorsan bile yine yaz.Kendin için yaz.

• huzur

• he bende onu sordum

• huzur iste:D

• susayınca içilen buz gibin kola...lıkır lıkır.

• Sevdiğim kişiyle beraber olmak bu yeter.

• aşk ha

• ısten gelınce uyuma

• Yazdıklarının hepsi bi bütün :) nasıl kıyar da ayırırım onlarıı :(

• kayak yapmak gıbı avatarına bakınca:)

• Heee evet :)) o özgürlük ya :)

• bütün gün uyumak

• oda cok be

Erkekler Ne Diyor 5

• traştan sonra kolonyanın tenle buluştuğu o an

• tras olmayalaı epey oldu abı unuttum

• sırt üstü yatmak, maillerden şundan bundan uzak, elinde sevdiğin bir yazarın kitabı..başka durumlarda var tabi ama hepsini yazmayalım ;)

• sabah kalktıktan sonra işemek

• bol tazyıkli:)

• oh mis:)

• boşaldıktan sonra içilen sigaranın tadına doyum olmaz

• tadı bıle degısıyo meretin

• aynı tad ta yalnız boşalmayla kasılan vucuttan atılan enerji kan dolaşımını hızlnadırıyor ve beyine bir hayli fazla giden kan içinde nikotin olmadan biz sigara yiyicilerin o esnada sigara isteği artıyor ve bir an önce çatlamış kuru toprağın suya kavuştuğu gibi sigaramıza kavuşuyoruz. hayat çok güzel :))))))

• Sana cevap verecek ve anlayacak tek bir varlığa derdini anlatmak...

• dertleşmek . aman uzak dursun dert bizden

• Dua etmeyi kastetmiştim. :S

Yükleniyor...