Çevirgel duası veya kudduri duası okuyup fayda görenler var mı?

Sitelere baktım her kafadan baska türlü yapın diyor .Yapanlar varsa anlatabilirmi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bahsettigin duayi bilmiyorum, ilk defa duydum ama ben soyle dusunuyorum. Belli kaliplardaki dualar sadece bir vesile. Onemli olan duayi ederkenki ictenligin, onu isteme derecen, teslimiyetin. Son derece samimi bir sekilde, guzel bir teslimiyet ile -tabi ki hayirliysa diye belirterek- sadece besmele ile dua etsen bile o makbuldur bence. En guzeli de duani Kuran ayetleriyle suslemek, zenginlestirmek ve tabi bir de Peygamber Efendimiz'e salavat gondermek. Samimi ol ve mutlaka hayirlisini iste. Mutlaka karsiligini gorursun. Ama dualarin kabul sekilleri ayri ayridir, illa senin istedigin harfi harfiyen olacak diye birsey yok tabi. Dedigim gibi hayirlisi :)

• dua ediyorum hergece aglıyorum o kadar kötüyümki artık her o konusu geçtiginde gözlerim doluyo tıpkı şu anki gibi

• Öncekileri Göster
    • sevmezmi seviyo ailesi beni kapalı olmadıgım için istememişti ne yapıp edip kabul ettirdi ama karsımıza bide bu cıktı

• Karsimiza bir de bu cikti derken, "bu" ne anlayamadim?

Erkekler Ne Diyor 6

• sorun çok saçma sen duayı ne kadar içtenlikle yaparsan Allah o kadar memnun olur tabi 5 vakit namaz kılmayıp dua edersende saçma olur.

• Sanırım çevirgel duasını bilmiyorsun

• Bu duayı neden okumak istiyorsun? Dinimiz İslam diye bir site var oradan araştır veya sor Yardımcı olurlar,işin uzmanları onlar.

• Barısıp kavuşmak için

• Öncekileri Göster
    • tamam cok teşekkür ederim cok sagol

• Rica ederim,iyi günler.

• Cevirgel duasi bilmiyorum ama Kenan Dogulu'dan Don Gel sarkisini ezbere biliyorum. Cok faydasini gordum. Banyoda, mutfakta bagira bagira soyluyorum. Dilerseniz bir kuble soyleyebilirim. Orkestra, La minör alayim.

• Memnun olurum söyleyiniz tabiki

• Bir dönemler Böyle şeylerle İlgilenen tanıdıklarım vardı genelde sonuç alamazlardı bazan nadirde olsa istediklerinin bir kısmı olurdu hepsi değil. Sonra benimde ilgimi çekmeye başlamıştı bir dnem ilgilendim faydasında fazla zararını gördüğümü söyleyebilirim. Daha sonraları Kendi hayatımın kısa bir özetini gözden geçirince fark ettimki aslında her şey niyet. ben çok dua bilmezken içimden gele gele yarab benimde böyle bir şeyim olmasını ve benim için onu bana hayırlı etmeni çok istiyorum dediğim zamanlarımda en temiz ve iyi duygularla tamda benim istediğim gibi olurdu. bu tamamen niyet ve niyetin temizliği birde allaha duyulan tutkudan geliyor onu far ettim.

• Sagol arkadasım teşekkür ederimsölediklerini uygulayacam

• yok hiç duymadım onları

• düşüncelerinize katılıyorum ilginç valla

Kızlar Ne Diyor 3

• Yapmayin yahu :( dongel ayhan pide salonu gibi.

• ayhanı istemem

• Cok sesli güldüm valla bak :)))+1111111111

• sen iste ayhanı o zaman crayzman

• dua duadır mutlaka faydası vardır bunun neye faydası oldugunu da ancak yasarsan gorursun...

• eğer hakkımdan hayırlıysa olsun diye dua etmezsen büyü olur ki oda günah olur

• +1

• hersey hayırlı olur inş

Yükleniyor...