Okulun en popüler kızı nasıl olunur?

her okulda mutlaka vardır birkeç kişi herkes tarafından tanınıyor ve herkes tarafından seviliyordur. bakıyorum cidden imreniyorum. okulun en popüler kızı olmak için ne yapmam lazım? bir de popüler olan insnlar nasıl popüler olurlar? bir de bir sorun çıktığında en popüler kişilerin benim arkamda olması için ne yapılması lazım? ama böyle "başkasına özenme" gibisinden bişey demeyin tavsiyelerde bulunun lütfen bu benim için çok önemli

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Akıllı, çalışkan hal ve hareketlerinle güzel bir kız olursan popüler olursun..Senin arkanda kalmalarını istiyorsan çok çalışkan ol. Bunu bir öğüt olarak söylemiyorum, evet sana katkısı çok olacak ama, diğerleri senin yaptığın her şeyi yaparak sana yetişebilirler ama başarına zor..

Erkekler Ne Diyor 9

• american football takımının baş ponpon kızı ol... 2 tane de çirkin ve aptal al yanına ve çirkinlerle dalga geç... zengin gibi davran, sürekli hayal kırıklığı yaşa ve işte en popüler kızsın... :))) güzel değilsen hiçbir şansın yok maalesef... :((

• bencede beni okulun erkekleri okulun en güzeli seçerlerdi.bazen kızlar sen çok popülersin okulda derlerdi ben niye bilmiyorum derdim.popülerlik bumuydu yani bütün erkekler okulun en kızı dye bahsetmesi..ee bana ne kazandırdı bilmem hiçbişey galiba:)

• yaş 30 a gelmiş işte kazandırıp kazandırmayacağı bu :) (çok kabayım :)))

• gerek yok,eksik kalsın

• en polüler olmak istiyorsan ilk önce sosyal olmalısın herkesle çok rahat iletişim kurmalısın bir grubun olsun lideride sen ol ha dersenki ben bukadar uğraşmak istemiyorum kısa yolu dan gideyim ozaman okulun en popiler erkeğini ayarlıyacaksın otomatikman en popüler olursun.

• Aklima nasil ulasilmaz olunur diye soran kiz geldi

• Easy A filmini izle.

• çok kısa etek git içini gösteren seyler popüler olursun.ama kişiliğinle değil yediğin kaşar damgasıyla

• Tatlım yaşın kücük sanırım popüler olmak için bazı yollara baş vurma sakına ve hiçde işe yarayan birşey değil emin ol gerek yok yani böle şeylere

• Başkaları üzerinde otoriter olabilirsin ama kendi kalbini vermeden , onların kalbine sahip olamazsın.Onların kalplerine mi sahip olacaksın yoksa başka yerlerine mi ?bunu düşün..ona göre adımlarını at

• bu popy olma merakı nerden geliyor?

Kızlar Ne Diyor 15

• güzel birşey değil popüler olmak bence yani öyle herşey göründüğü gibi değildir tatlım ..

• her erkeğin altına yat bundan iyi popüler olamazsın ne gerek var böle saçma şelere kendin ol yeter !

• ben okulu birincilikle bitirdiğimde son gün popüler olmştm oda işe yaramadı zaten:

• valla bence bunun için okulun en güzel kızı olman lazım allah vergisi değilse.hoppalığın şımarıklığımla göz önünde olursun oda senden pek iyi bahsetmezler ama hep çevrendedirler.başka yolu varsada ben bilmiyorum.

• ama öyle değil, herkes tarafından sevilmnek, çok popüler olmak, ve herkesle arkadaş olmak yani k,mse kötü bahsetmesin

• niye istiyosunki ben okulun en güzeliydim ama çok sessiz sakindim.sadece sen okulun en güzel kızısın derlerdi bu bile gereksiz geliyodu bana.popüler olmak istemezdim hiç.popüler kızları erkekler beğeniyormu sanıyorsun.o yaşta dahi erkekler sakin gizemli kızlara aşık olurlar.

• Popi olmak için AVM'de takılmak yeterli olabilir:)

• Sosyal ol, dış görümüne önem ver, kimseden korkma ve her gün saçını değişik yap yani herkesten farklı ol.Şu anda sınıfta çok çok popiler olan bir kız vardır mutlaka ona düşman ol kavga ederken sakın şiddete baş vurma onu laflarınla döv umarım işe yarar :D

• popüler olup ne yapacaksın? samimiyetle kurulan bir kaç arkadaşın olsun yeter...

• Eteğini 1 karış yap ve okula git.Sonucu göreceksin.

• Bu şekilde düşünmüyor olman gerekirdi baştan (:Çok güzelse, farklı yeteneklerin varsa öne çıkarsın...Ama standartsan zor. Uğraşma. Kendin gibilerle ol.

• Bence okulun en popüler kızı olma gereği duymamalısın, en asili ol yeter popülerlik bir yere kadardır popüler olmak sana bakış açını bazen kötü etkileyebilir fakat asillik daima sürer tabi onu korumasını bilirsen :)

• popüler olmak okul sinirlari icinde gecerlidir okul sinirlarini ciktiginda senin nekadar popüler olduguna degil nekadar basarili olduguna bakarlar.''ama ben okulun en popüler kiziydim'' demen seni kurtarmaz is hayatinda.nekadar basariliysan okadar kariyer yaparsin.okulun en popüler kisisi olmak gelecegine birsey katmaz sadece birkac sene egonu tavan yaptirir okadar.

• o okulun en popüler kızları genelde sevilmez emin ol. popüler olmaya falan çalışma. kendin gibi ol kendine yakın arkadaşlar edin yeter.

• +1:)

• :)

• Derslerınde popüler olman senı daha güzel yerlere taşır

• Pentime kulak ver. Dinle.

• Ben lisedeyken3 numaradan biraz uzun saclarim ve harley davidson bot ve montuyla populerite yakalamistim farkinda olmadan..sonra bu akim baslamisti.

• bak bak :D

• Ooo, saygıyla eğildim.

• cok artisttim ozamanlar eheuhe:P

• link Uğraşma böyle şeylerle. Lisede popüler tipler, üniversitede pek popüler olamıyor maalesef. Kendin ol.

• Ben hiç popüler olamadım neden acaba ketrin ?

• Öncekileri Göster
    • Şaka lan şaka hep popülerdim ben nihahaha :D

• Duygularımla oynadın.

• Güzel değilsen. Bakımlı değilsen. Güleryüzlü değilsen. Yardımsever değilsen. Hiç şansını zorlama :).

• aynen tarif ettiğin gibiyim

• O zaman senin sorunun başka. Kendine güvenin yok vs.

• Güzel değilsen popiler olamazsın :D

• güzel sayılırım aslında

Yükleniyor...