Erkeklere alınabilecek hediyeler? Neler alırsak beğenirler?

Erkeklere alınabilecek hediyeler ?---ne alırsak çok beğenirler ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• erkekten "seni seviyorum" sözünü duyuyorsanız, hediyeye gerek yok bence

• teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 67

• ayakkabı,saat,parfüm,gömlek

• valla bana kazak alıyolar ben mutlu oluyorum :)ama sen tuttuğu takımın eşofmanını falan al

• parası ver o neye ihtiyacı varsa onu alsın böylece nokta atışı yapmış olursun :)

• olmaz deyemem :) neyse saol yorum için ben kara verdim zaten YORUMLAR İÇİN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ÇOK YARDIMCI OLDUNUZ SAOLUN

• düşündüm düşündüm alacak bir şey bulamadım dünya da sana verebilecek bir şey al şunu ne lazımsa sen kendin al de :)

• ama bu yanlış anlaşılmaz mı yani senin paran yok al bu parayı kendine bişey al :) gibi olmuyo mu zaten asla almaz o parayı para veremem

• saat isterüm...

• dirk nowitzki'nin imzalı formasını alırsa ölürüm ben ona (:

• manevi değer olan yanımdan ayırmayacağım kolye saat gibi takılar olabilir.Giyim alma yıpranır.

• erkekler aç gözlü olduğu için ne alırsan beğenirler sonuçta hediye yani ama kol saati almanı tavsiye ederim

• Orjinal analoglu pes kolu.

• gerçekten düzgün olanlarınız erkeğinize en güzel hediyeyi zaten varlığınızla verdiniz...

• vayyy süpersin

• 1 paket cigara her şeye bedel içmiyorsa da zorla içir :d

• 100 lük rakı alan herkes mutlu eder beni pahalıda değil korkmayın

• kitap harici her hediye :)

• playstation vita

• yıllık digitürk paketi.

• yenilebilir hediyeler iş görebilir.

• ps3-xbox360-barça forması vs vs uzatılabilir.Ama genel olarak güncel hediyeler olması lazım.

• Ferrari Modena F360 :DD

• eğlenceli yada kalıcı şeyler tercihim kol saati

• Ya adı üstünde hediye. Hatırlanıyor düşünülüyor olması önemli. Ne olursa olsun beğenilir.

• beni dinle zippo al .

• kol saati iyidir. sonra elektronik tras makinasi tras olmasina katkida bulunursunuz. bide erkege ne alirsan begenir bence

• valla boyle bı zman da yanı sigaranın fıyatı tavan yapmıs en ıyısı bı karton winston sevındırıcı :D :D

• saatt al derim ben

• Erkege baglı o küpe alınca sevinen bile var .d.d

• Kol saatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

• Icki matarasi.

• dildo al...

• bok çocuğuuuuu hahaah

• :p

• kişilige gore degişir ::) mesela arkadaşım var bana dünya da ki en güzel hediye mause demişti.. Bana göre de en güzel alınacak hediye telefon..

• geciktirici tarzı ürünler,oda mutlu olur sendeeeee...

• oturda atkı ör yada iki sarma sar parayla alınacak hediyelerden daha iyidir ;)

• ;)))

• hmm o zaman bi sweetshirt al bikaç gün giy kokun üstüne bulaşsın sonra onun yanına gidince çıkar ona ver ;)

• bizim buralarda pek kış yok be amcacım :) o yüzdn iki gün takar 3. gün takamaz yani uzun ömürlü bi çalışma olmaz :)

• Saat,kravat,gümüş bir rozet olabilir tabi kullanan varsa,parfüm ,taraftar forması vs ...

• Erkeklere alınabilecek hediye yaptığı hobi spor benzeri ilgi alanlarından birinden hediye alabiirsin.Benim tercihim kolleksiyon için mug bardak ve bisiklet ile ilgili ekipman çok hoşuma giderdi.

• 70'lik jackdaniels belkide hayatında alacağı en büyük hediyedir:))

• iki paket prezervatif. biri tırtıklı biri çilekli :)

• hahah süper yukarıda bi tane daha var bok çocuğundan hahah süpersin

• bok cocugu .

• hacı öyle damardan girme daha yavaş yavaş

• Öncekileri Göster
  • Seviyorsa ne alırsan beğenir :)

• çok bişey istemem beyaz büyük bir araba al 6bin devirde gürültü kopsun ama !?

• Eğer sevgili falansa .. Kendini hatırlatacak hatta dokunduğunda kokladğnda orda kaybolmasını sağlayacak herhangi bişy ... 1 gün giyilmiş ve kokunun içine sinmiş oldğu bi tşört bile yeterli bnce

• Gitar,telefon,saat,forma,bilgisayar oyunu veya bi yatak örtüsü takımı

• kullanabileceğimiz bi şey alın yeter ...

• Her hediye olabilir sonuçta önemli olan onu düşünmen. Ama benim fikrimi sorucak olursan, bu bir parfüm bir ev süsü vs olmasın. onun sürekli yanında taşıyabileceği ona her baktığında seni hatırlatan bir hediye olmalı derim. Her sinirlendiğinde her üzgün olduğunda ona verdiğin hediyeye bakıp yüzünde birazda olsa gülücükler açması gerekir diye düşünüyorum. yani erkeğe bu şekilde alınabilecek en güzel hediye saattir. Onun önceden kendine aldığı saatlerden farklı kılmak istersende saatin içine 2 nizin ismini yazdırabilirsin ve son olarak arkasınada sonsuza dek seni sevicem yazdırabilirsin. bence çok hoş olur bu

• saat,ceket.

• şahsen bana bi bas gitar ve amfi alınırsa çok sevinirim :) alıcan mı?

• En güzeli saat almak.

• Alacağın hiçbir şey , vereceğin "Birşey" kadar hoşuna gitmez. Bilmem anlatabildim mi ¿

• kaliteli bir şişe şarap

• psp vitaxbox oyunlarıviktorinoks çakısaat kalemkulaklığın hasından bir tane.

• ya oyuncak arabalar her zaman iyi gider ama bana içki matarası alan kişiyle evlenicem galiba.

• kol saati ideal hediyedir.

• sevgiline alıcaksan git yanına onu ne kadr seviğini söyle yanağına bi masum öpücük kondur herşey elle tutulan hediyeler değildir

• Günümüzde; bir erkeğin kalbinden geçen yol parmakların ucundaki bir joystickte gizli. yani playstation :)

• Saat olabilir.

• Benimki bana gramofon almıştı ve hiçbir işime yaramıyor. İşe yarar bişeyler almalısın.

• Farketmez. Sonuçta işe yaramıyor.

• aldığına eminmisin tavan arasından filan cıkarmasn ;)

• Ne olduğu önemli değil. Yeterki sevdiğimden gelsin...

• kız arkadaşım olduğu zaman bana tesbih almasını isterim mesela :)

• Masum bir gülücük

• Bana bir kız veya erkek farketmez o kişiyi seviyorsam, ne alırsa alsın çok mutlu olurum ne olduguna bile bakmam yani.. :)

• bi fiyat aralığı ver be kanka

• parfüm al. kaliteli bişey. yada gümüş bir künye.

• araba motor vs alamam şimdi öğrnciyim çalışınca düşünrm ama avm lerdeki herşeyden alabilirim

• bana bunu alırsa bi kız cok sevinirim link

• doğru oyuncağı vardır

• Ondan benim var ya :D

• şahsen ben hediyenin boyut ve maddi değerine önem vermediğim için bana çakmak ta alsa ben mutlu olurum :)

• Şişme bebek olabilir :P

• malesef mi desem hahaha acaba terbiyesizleşsem mi ne :P

• çok terbiyelisin;

• ? :o

• Çeşitli AVM'lerdeki büyük oyuncak mağazalarından bulabilirsin..

• Bu oyuncak arabayı nereden aldınız arkadaşlar?.. mustang delisi olan bir eşim var daha önce araba aldım ama mustang değildi

• Cidden mi ya :S

• Öncekileri Göster
  • Fanatikse, tuttuğu takımın forması veya tişörtü..

• bence güzel bir saat vermelisin

• havalar soğuk al bikazak gitsin

• bana boxer alınırsa çok sevinirim >üç.

• Elektronik. Ses sistemi, oyun oynuyorsa gaming aksesuarları, overclock ürünleri vs. Bayılırdım :P

• tesbih

Kızlar Ne Diyor 21

• link bu hediyeyi bu fiyata kaçırmayın

• ben şöyle düşünüyorum . hani şu tişörtler var yaa ; tencere yuvarlanmış , kapağını bulmuş. Bunun gibi bir tişört alabilirsin . Ve ya bir sürü delice fotograflar çekilin , çerçevelettir ve biri sende biri de onda olsun . Her özlediğinizde sarılırsınız çerçeveye . Ne kadar da tatlı :)

• anlamadım ?

• aptallık diz boyu olmuş bizede paçaları sıvamak düşer.

• Elektronik fotoğraf çerçevesi.

• Ne Demek. :))

• güzel teşekkür ederm yorumn için

• kırmızı boxer :D

• giyebileceği kullanabileceği herşey kıyafet saat vs..

• şöyle kaliteli bir saat . ömürlük hediye işte

• bilgisayar oyunu al kız.

• ok :)

• tuttuuğu takımın forması ve ya t-shirt ü

• Ben hep Givenchy Blue Label aliyorum o mutlu ben mutlu :)

• tuttuğu takımın forması en garanti hediyeee :D

• Ben erkek arkadaşıma iskelet kafası almıştım :D gözünün orda gizli okuyucu vardı önünden geçince gözleri yanıp bağrıyodu :D Çok romantikti :D

• şimdi yeni çıkan oscar tarzında yılın en iyi sevgilisi falan öyle hediyelik eşyalar var bencce çok güzel bi hediye olur

• HAKLISIN

• Alma bi şey.Kendi ellerinle yap,ne bileyim bi atkı ör mesela,veya onun beğeneceği herhangi bi şeyi yap. Onu o kadar mutlu eder ki,onu düşünüp çabalaman,kendi ellerinle ona sunman.Alma bence.

• parfüm bence gayet uygun olur

• Kitap al.

• saat forma yada takımının imzalı topu vs..

• saatyüzüktespihatkı-bere takımıtakımının forması yada tshirtü yada takımla ilgili herhangibişeyiparfüm ( çok klasik)markalı kazak hırka vseğer playstationı varsa en sevdiği oyunuşık bir spor ayakkabıcüzdanokula gidiyorsa çanta (adidas veya converseten)güzel bir kalemcebine adı soyadı başharfi yazan gömlek kol düğmesi... uzayıp gider. kişiliğine yaşına ve işine göre değişir

• Kravat-dolma kalem-üzerinde döviz resmi buluna kalem+eğer pahalı birşey arıyorsan 150 liralık bir yazıcı alabilirsin. Yada fax makinası :-) yada 250 kontör bedeli konuşma hediye edebilirsin.

• link kime hediye edersen et en iyi hediye bence

• acıkmadımda canım çok istedi

• acıktın galiba:D

• hayalinde olan arabanın oyuncağını, maketini almak..

• tamam alcam =)

• gerçeğini al o zaman

• maketini almak bence hiç mantıklı değil neyse yorum için teşekkür

• kol saati al bence

Yükleniyor...