• Sor
  • Bence

Çok şişmanım, nasıl zayıflayabilirim?

ben çok şişmanım 19 yaşındayım ve 95 kiloyum boyumda 1.73 zayıflayamıyorum iradem yok bir hafta spor yapıyorum sonra bırakıyorum ekmek, çikolata vs... Daha Fazla

En İyi Görüş

• normalde böyle bişey demezdim ama senin için mutlaka söylemem gerkiyor.iraden zayıf.gerçekten istemeli ve kendine hakim olmalısın.yavaş yemek yemeli,sık sık ve aazar azar yemelisin.ben şahsen nasıl kilo verildiğini bilmiyorum.yediğime dikkat etmiyorum.inanır mısın bilmem ama en az senin yediğin kadar yemek yiyebiliyorum bir öğünde.65 kiloyum ve hiçte kilo almıyorum.neden biliyor musun ? çüzkü spor yapıyorum.en ağırlarından.günde 2-4 saat kadar.gerçi bu vücut tipleriyle de alakalı ama neyse artık.sen iste,çözüm içinde bişeyler için uğraş o kiloyu hayli hayli verirsin.dediğim gibi kilo vermen oldukça zor.tahminimce endomoorf filan olmalısın.gerçekten çok iradeli olman gerkiyor.

• :(((((((

• takılma fazla.başkalarının düşüncesi için kilo vericeksen hiç verme.sen sağlığın için yap bunu.şimdi bişey olmaz.sende bişey olmaz dersin.hatta belki de bu işin sağlık boyutunu belki de hiç düşünmemişsindir.hep erkeklerin düşüncelerine göre hareket edersin.belli bi yaştan sonra çok zorlanırsın.hazır gençken hallet şu işi :D

Erkekler Ne Diyor 12

• Yüzün okadar tombul degıl ama çok şişmansan bana 8 kilo verebılırsın bende zayıfım :))))

• Keskeee !

• neden pişmansın ?

• anlamadim?

• çok pişmanım demişsin ?

• Kendine hedef koy mumkunse bir diyetisyene git. Yasam tarzini degistirmeye calis. Kararli ol. 5 ayda 20 kilo cok gelir 10 kilo iyi. Yila yay. Azmet basarirsin mutlaka.

• iradene sahip olmayı öğrenmen lazım. sporla adam gibi kilo verip sıkı bi diyete girmen lazım heralde sana senden başkası yardım edemez...

• bugun karar aldim yeni hayat yeni ben iradem olmak icin ne yapmaliyim?

• bilinçli bi şekilde sana zarar veren şeyleri yememeye özen gösterip biraz efor sarfeceksin

• gel yardım ediyim

• evetbaya şişmansın zayıflaman gerek

• uzmanlardan yardım almalısın normalde 60 65 kilo olman gerek

• Uzmanlardan cok yardim aldim ve yapamadim ailem bana inanmiyor ondan icin kndim birsey yapmaliyim:(((

• spor salonuna gitparayı verince insan ister istemez motive oluyo zayıflamak için

• sorun orda kackez fitnesse yazildim tr parasiyla 3000 tl ama bir gun gittim 10 gun gitmedim bilmiyorum neden boyleyim :(

• Öncekileri Göster
    • bilmiyorum belkide senin dedigin gibidir :(

• bence dış görünüşünde bir sorun varsa önce onu ortadan kaldır sonra zayıflamaya başla

• Boş dara mı dolu mu? 95 kg?boyun uzun olsa aslında o kiloyu göstermezsinbende 1.87 boya 96 kg göstermiyorum kiloyu

• ne guzel ama ben kilomla sanki cok kisayim ve mecburen hep leggins giiyiyorum kot bana olmuyor :(

• büyük beden kotlar var onlarda mi olmuyor

• Turkiye gibi cok beden yok en buyuk 31

• 5 ayda yirmi kilo veremezsende vücudunu sporla sıkılaştırır, ödemi atar ve gözle görülür şekilde verim alırsın. ama şunu unutma önce karar vermelisin " gerçekten zayıflamak istiyor musun?" şuan anlattığın kadarıyla karar vermemişsin karar verdirilmişsin :S

• karar verdim bugun cunku kendimden utaniyorum yuzum isvecde kapak secildi ama asagim yok cok utaniyorum :(

• Bak yüzün konusunda şanslısın vücut konusunuda sen tamamla, manken ol psikolojinide düzelt :)

• nasil duzeltirim kendimden emin olmuyorum ama bu sefer olacam :(

Kızlar Ne Diyor 5

• bencede ,inan 20 kilo vermen lazım.ve fiziğin harika olur

• Umarim :(

• diyetsyene git

• 2yil once 85tim simdi 55

• İştahını önleyecek birşeyler yapmalısın.Yemek konusunda herkes iradeli olamıyor.

• dıyetısyene gıt ve sana soledgı programdan dısarı cıkma ıradelı ol. daha gzl olucaksın var mı otesı

• bende 170 boyunda 78 kiloyumm napıcaz ya :(

• Omg keske ben 78 olsam , mecbur zayiflayacaz yeni hayat alacaz :(

• Öncekileri Göster
    • Okej yazarim ben her gun 45 dk bisiklet suruyorum yemek cok yemezsem topalniyor vucudum sen benden iyiyin ondan icin bence bisiklet iyi :)

• süper :))

Yükleniyor...