Microsoft şifre sıfırlama kodu neden gelir?

bu sabah 'microsoft şifre sıfırlama kodu *********' şeklinde bi mesaj geldi telefonuma. bu neden geldi anlamadım acaba biri msn adresimin şifresini mi bulmaya çalışmış?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 13

• oynammışlar hesabınla

• aynen şifreni kurcalamaışlar

• evet büyük ihtimalle öyle olmuş :::::

• maili göremediğimiz ve içeriğini tam olarak bilmediğimiz için iki şüphe üzerinde durmak gerek;1.birisi mail adresinin şifresini değiştirmek isterken yanlışla şifre sıfırlama maili istemiş ayrıca bunu yapan kişide son derece acemi belli.2.fake mail almış olabilirsin ve kesinlikle gelen mail e geri dönüş yapma mailde numara yazma şifre yazma kutucukları varsa sakın ama sakın şifreni yazma maili sil gitsin.en sağlam yöntem mail ayarlarına girip güvenlik aşamalarını güçlendirmen olur.

• Şifreni ve güvenli sorunu değiştir. Çalınma durumunda geri alabilmek için, varsa diğer e-posta hesap adresini de sayfaya kaydet.

• sazan avı hıc bırsey yapma

• 40 yıllık hackerım microsoft bana bi kere mesaj yollamadı;) kıymetini bil sakla o mesaj :))

• lan öküz sen daha pc ile tanışmazken ben coderlik yapıyordum sığır ;)

• LA OĞLUM BİLGİSAYAR İCAT OLALI 40 YIL ANCA OLDU,HERHALDE AMERİKALILAR BİRİNCİ SERİNİN 2. BİLGİSAYARINI SANA SATMIŞLAR BİLMEM KAÇ KATRİLYON DOLARA
      HIYAR...

• hemen msn şifreni değiş hee birde şöyle bir durum var sakın o mail'e dönme sil fake mail olabilir zamanında ben çok yedirdim bu numarayı .. sakın o mail den dönme ama kendin msn sayfasına gir ve değiş ..

• evet birisi uğraşmış büyük ihtimal

• bana çok sayıda geliyor ondan.. bir gün korkarım microsoft bana fatura gönderecek .. birileri hotmail şifreni kırmaya çalışıyor .. işin tuhaf yanı kıramayacakları halde (sonuçta o kodu bilmeden bunu yapamazlar) ısrarla denemeleri ..

• itibar etme eğer sen şifre talebinde bulunmadıysan ve evet biri senin msn şifreni sıfırlamak istemiş , msnle ugraşanlar var dikkat et.

• Evet. Biri senin şifreni çalmaya çalışmış, şifre sıfırlama kodu göndermiş hesabına.Şifreni değiştirmende fayda var, çünkü bunu göndermişse kesin bulamamıştır enayi :D

• evet...Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

Kızlar Ne Diyor 2

• bill gates yavşıyor sana aman dikkat.

• aynenn öylee , biri uğraşmışş ele geçrimek içinn

Yükleniyor...