Eski sevgilimin canını nasıl yakarım ?

İnsafsızca terk eden onu nekadar çok. Sevdiğimi bildiği halde yüzüme bile bakmayan peşinden koşunca seni istemiyorum peşimi bırak umrumda değilsin diyen arkadaşlarına benimle dalga geçirten twitterdan başka birine aşk sözleri yazan ama zamanında eskiden beni çok seven benim için herşeyi göze alan evlilik planları bile yapan bu vicdansızın kalbini nasıl acıtıp canını yakabilirim herşeyi yaparım bunun için

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Karşısındakini rencide edici şeyler söyleyen ve arkadaşlarına dalga geçirten birisi olgun bir insan değildir. Çoluk çocukla uğraşmayı birak; adam gibi birini bul kendine... (Karşıdaki insana hakettiğinden fazla değer verirsen öyle şımarır işte.)

Erkekler Ne Diyor 17

• Allah kımsenın hakkını kımsede bırakmaz sen yapmasanda takdırı ılahı gerceklesır sana yasatılanlaı yasar..

• Doğrumu anlamışım bi dk, sen kendini belkide değerlerini bu insan için mi harcıcaksın, kendine gel otur bi şöyle soluklan bi su iç hararetin geçince bi daha düşün.

• Yoluna bak, boşver di'li geçmiş zamanı ve kişileri. İntikam sana hiçbişey kazandırmaz.

• Hayatına onsuz devam edebileceğini göstererek.

• Kardeş yapamazsın. Böylelerinin canı yanmaz. Hani derler ya kötüye birşey olmaz. İşte ondan.

• yarınlarını onunla ugrasmakla harcamayarak en büyük cezayı verirsin

• intikam zayıf kişilikli insanların sahip olduğu bir duygudur. o belasını bulur seni haksız yere üzdüyse

• Ugrasma bosver...yeni bir sayfa ac .bu senin icin bir sans...

• o canını yakmak istediğin çocuğun en yakın arkadaşı ile çıkarak.

• En yakin arkdasini nasil kendimle cikmaya ikna edicemki

• şıp diye söylersen anlarlar.kur yapıcaksın adım gibi eminim sana yaklaşacaktır.böyle telepati kur kızla konuşursa falan trip at diyecekki kesin seviyor.ordan yürüyeceksin.

• Hobilerim arasında eski sevgilimin profiline girmek veya onu gizli numaradan aramak falan yok.-Evde de öyleyim, çöpleri karıştırmam..!

• terkettiyse seni düşünüp canının yancağını sanmıyorum daha

• neden böyle bi plan düşünüyorsun kaç yaşındasın sen? iyi veya kötü yaşadınız bitti unut gitsin..ayrılmak isteyen sende olabilirdin

• ıntıkam almayı bos ver eden bulur canım kalbını nefretle degıl sevgıyle doldur bence onu unutmak verıcehın en buyuk cezadır

• Seni sevmiyosa bişe hissetmiyosa yakamassın ama hissediyosada uunut gitsin senin içinde iyi onun içinde iyi olur tek bi noktaya takılma

• Unut. Merak etme. Sil. Bitir.

• gıt bıcaklaaa canı yanar

• umursama...

Kızlar Ne Diyor 7

• canim seni cok iyi anliyorum şu anda cünkü bende öyle bu sekilde terk edildim.. ama emin ol ki birak hic ugrasma ... degmiyor cünkü zamana birak inan bir gün gelecek hic umrunda bile olmicak ... allahindan kendilginden buluyor emin ol ..

• boşver boşver arkadaş başka bulursun en kötü günlerin hep neşeyle dolsun.. en güzel intikam umursamamak ve cevap vermemek.bende bugünlerde bunu yapıyorum.Sende dene bence..

• Şerefsizlerin canı yanmaz bosvereceksin..hayatına en güzel sekilde devam etmeyi öğreneceksin

• Vakit kabediyrosun:/

• En etkılı yontem umursamamaktır..

• ben onun canını acıtmak için çok kısa bir zamanda evlilik kararı aldım inim inim inlettim oh olsun

• benim senin gibi bir durumum yoktu ama bir keresinde bana çok büyük bir yanlış yapmıştı çok kızmıştım şöyle birşey yaptım onun msn şifresini çözmüştüm msn i ne annesi ve kız kardeşini pazarlıyormuş gibi yazmıştım ilgilenenlerin msn den irtibata geçebileceğini falan aslında varsa kızkardeşinin telini de yazabilirsin ben yazmamıştım sonuçta onların ne günahı var

Yükleniyor...