Gece midir insanı hüzünlendiren, yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen?

evet arkadaşlar herkesin bildiği gibi gece olunca insanlar biraz daha duygusal ve kendini çok yalnız hisederler en çokta sevdiğini düşünürler sizlerlen iki soruyu paylaşmak isterimgeçemidir insanı hüzünlendiren, yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen?gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?sizce hangisi olabilir veya başka birşey?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Gece ve hüzün, bunlar birbirinin içine girmiş kavramlar. Gece hüzünlenriri beni ama ben istediğim için.

Kızlar Ne Diyor 35

• geceleri hepimiz kafayi yiyoruz:)

• geceler insanı hüzünlendirir :(

• gecedir insanı hüzünlendiren.. o sessiz zaman da düşündükçe batarsın.en son oturup ağlıyorum ben

• Elinde olmuyor bazen

• bazı şeyleri düşünmemek gerek.çünkü düşündükçe daha kötü oluyor insan..

• Aynen bende :(

• bu yoğurdu sarmısaklasakta mı saklasak sarmısaklamasakta mı saklasak :(

• lise hayatımdan soğuttun tam şu dakkika itibariyle unutmak istiyorum.

• Gündüzümden bir hayrım yok kendime,gecedir beni kendime getiren.

• :)

• Bu çok iyiydi iştee..

• Şu lanet olasıca yastığa başımı ne zaman koysam, istemsizce ağlıyorum. Bu yüzden çoğu gece uyumam. Gece karanlık, ayaz, kötü, hüzün dolu ve ben karanlıktan çok korkarım...

• Daha çok yaşanması mümkün iken, "yaşayamadıklarımız" diyelim...

• Öyle bi ruh haline sahibim ki şu yazdıklarınız bile hzünlendirebilio..Yaşanmışlklr sanırım.

• dertleriolanlar bekler ama benim yok o yüzden hüzün gelmez ama hiç

• Allah wermesin zaten..

• tam tersine huzur kaplar

• +0.5

• Ne güzel .) Sıkıntı bendee .)

• insandırr hüzünlenmek içn geceyi bekleyen... çünküü kenedenle başbaşa o zmn kalırsınn düşünürsünn ve düşünürsüüünn kafanda kurdukçaa kurarsınn ... öyle iştee...

• Hastalıklar bile gece daha daha ağır nükseder,bu yüzden hasta insanların ölümleri hep gece olurmuşş ..Hüzne hiç girmiyim panpa anladın sen onu :D

• peki aşkmıdır insanı şair yapan yoksa şiirmidir insanı aşık eden?

• senin soruna gelirsek bence her ikiside doğru.

• aşktır insanı şair yapan..

• hehehe kaç yaşındasın sen:D

• ;)

• eyvallah :)

• hayrlısı sıkma canını dermansız dert olmaz bak buda bnden sana bir söz:D

• Öncekileri Göster
  • Bence herseyi biz insanlar yapioruz...

• gece ve yalnızlık

• bubi tuzağı kurup bekliyoruz geceyi

• geceyi bekliyorum oda beni hüzünlendiriyo falan anlaşıyoruz yani (:

• İnsan hüzünlenir gece bahanedir... :(

• İnsan duygularını geceye saklar...

• Sevenler gece hüzünlenir.

• Hüzünlenmek isteyen hüzünlenir geceyi beklemez.

• gece hüzünlendirir

• evet dogru ama biz hüzünlenmek istedigimiz icin gece bizi hüzünlendiriyor degilmi :-)

• gecedir insanı hüzünlendiren...maleseffffff :P

• Ben geceyi bekliyorum.

• Hüzünlenmek isteyene gece gündüz farketmez.

• sevenler gece ölür bunu yanlız seven bilir... bu şarkı geldi aklıma ...

• gecenin bisey yaptigi yok insan geceyi bekliyor sakin sessiz karanlik diye=)

• insandır hüzünlenmek için geceyi bekleyen.

• Gecedir insanı hüzünlendiren.

• gece insanın düşünceleriyle başbaşa kaldığı andır herkes gitmiş bi sen ve onlardır tabi ki karanlık hüzünlendirir karanlık bi gecelambası ışığı insanı durgunlaştırır sen düşünürsün o dinler sen hüzünlenirsin o dinler kendi kendine tek başına...

• süper:))

• gecelambasi dedinde aklima bu geldi
      gerçek dostlar yıldızlara benzerler. Karanlık çökünce ilk onlar gözükürler..
      ve odana isik olurlar

• insandır hüzünlenmek için geceyi bekleyen... çünkü bütün herşey susar ve insan kendiyle başbaşa kalır... kendinle konuşmaya başlarsın... işte hüzün de misafirin olur...

• birsey degil sen sagol :-))

• :)) amin sağol...

• güzel iste allah herkese senin gibi huzur dolusu geceler versin

• Öncekileri Göster
  • sevgili yanında olmayınca, durgunlaşırsın.yanında olunca, kanlanır canlanırsın.

• gece melek ve bizim çocuklar

• gecenin insan doğasına böyle bir etkisi yok

• sen de tatlısın :)

• Böyle bir yorum yapacağıma inanmıyordum ama...

Çok tatlısın kız! Cevapların harika. :D.

• tam tersi geceleri canlanıyorum ben :))

• boşver ve.. senin yanında olmayı tercih etmeyen birini sen hiç tercih etme:)

• tamam yeterli zaten bir zamanlar benimde öyledi onunla yatip onunla uyanirdim ama simdi baskasinin yaninda

• sevdiğim şuan yanımda değil ama kalbinin benimle olduğunu biliyorum :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 36

• Özdemir Asaf diyosun =))

• neyin kafasını yaşıyosun arkadaşım :) ayrıca bunu bile gizli sormuşsun ya helal olsun :D

• Kısmet :)

• sağlık olsun :)

• Guzel oluyor olabilir ama uğraşacak Halim yok

• Öncekileri Göster
  • benmiyim onu düşünmek için geceyi bekleyen, yoksa gecemi seni bana düşündüren !... dememi bekleme insanlar nankördür, gecede örtülüdür iyi sır saklar o yuzden :)

• riCa

• Cok guzel söyledin teşekkürler yorumun icin :)

• çok güzel bir soru her ikiside olabilir. Sigara yakar mı hüzünlenirsin yoksa hüzünlenmek için mi sigara yakarsın :(

• Sigara içmediğim için ikiside degil

• Gecedir insanı çorba yapan .d

• İnsan üzülüyorsa her daim üzülür, bunu gecesi gündüzü yoktur.

• :)

• Thanks

• Sen istek gönderirsen birlikte ağlayıp , birlikte gülebiliriz. Her zaman yanında olurum

• Öncekileri Göster
  • Geceden geceye değişir bazı geceler hüzünbazı geceler huzur gecesidir ::::::::::::::::::::::::::

• Aynı soru daha önce 3 kere sorulmuş neyin kafasındanız

• Beni geceleyin hüzün kaplamıyorda her türlü şey kaplıyor yaa böle bi tuhaf oluyorum :D

• Yok hüzün müzün kaplamaz geceler tam bana göredir ::: ilham kaynağım gelir geceleri tek kale maç yaparız :P

• gece midir insanı saçmalatan yoksa insan mıdır saçmalamak için geceyi bekleyen ? yav gidin yatın uyuyun ya, bütün gün hiç mi yorulmadınız ?

• Yorgunluktan saçmalamakta doğaldır tabi.Uyku waktiniz epey geçmiş..

• Bazen diyorum atayım kendimi aşağı, bazen de diyorum boşver lan ne atacağım kendimi aşağı

• Gece candır ya

• Ayrıca Can da Yakandır .)

• İçime doluyor sonsuz bir hüzün Nedendir bilemem gece olunca Aklıma geliyor o güzel yüzün Bir garip olurum gece olunca Karanlık gizliyor gözyaşlarımı Kimseler bilmiyor acılarımı Hayalin kaçırır uykularımsessizce ağlarım gece olunca Son sözün çınlıyor kulaklarımda Kalbimde feryatsın gece olunca Sevmedim hiç neden böyle seveni İçimde sızlarsın gece oluncacengiz kurtoğlu gece olunca dinle biraz hafif kısık sesle belki biraz duygularına yön verir yol alırsın :)kolay gelsin hüzün gözlü kız :)yüreğine selam benden :)

• gece gece yaptıgın işe bak git yat kız

• Gece değilse havanın kararma saatleri huzunleniyo gerçekten insan

• İnsanlar kendilerini yargılamak için kendilerini hesaba çekmek için belki de geceyi bekliyordur, sessiz sakin bir ortamda kendi kendine gerçekleriyle yüzleşmek istediği için bence insandır hüzünlenmek için geceyi bekleyen. link İçimden geldi.

• Fenaymış;) Teşekkürler sizinde geceniz güzel olsun.

• Müslüm Gürses- Bakma Gözümün Yaşına . Geceniz Güzel olsun

• Müslüm baba baş tacımızdır;) Teşekkürler.

• Öncekileri Göster
  • yaşananlardır artık kendini durduramaz olursun ...

• canım sıkılıyor ne war sıkılamaz mı

• gece insana bambaşka duygusallık katıyorrr sakinlik ve daha birsürü şey

• Bak boyle konustun ya yine huzun kapladı icimi...Hadi şimdi teselli et beni gizliiiii...

• lisede kaldı diye biliyoduk bu sözler

• Sevdiğin olmazsa gece hiç çekilmiyor şu an öyle bir canım sıkılıyorki erken uyudu keşke şu an sesini duysam inan birden dunyanın en mutlu insanı olurum

• geçti artık o günler

• gece azıyor hüzünler seviyor karanlıgı

• sanırım gece yanlızlık çöküyr

• Aynen gün içerisinde ne kdar mutlu olursam olayım gece hep bi hüzünlüyüm ...

• insandır hüzünlenmek için geceyi bekleyen kesinlikle

• hakketen yaa

• Uykumdur gelen.

• bu soru sanki sorulmuştu.
    cevap veriyorum, gecedir insanı hüzünlendiren

• şu anda alkole tövbe etmiş biri olarak aşk açısı cekiyorum böle sorular sormayın bak

• Geceleri severim.Ama dediklerinin ikisi de değil.İnsanı düşündükleri hüzünlendirir.

• bu ne la, affınızı diliyorum

• Özcan Deniz Terk / Yaralı Stayla Mode On

• Hüzün kapıya gelmişse ne gündüz dinler ne gece.. Gece, daha sakin hüzünleneyim diye beklediğim şeydir sadece..

• Selam yiğit.. Cenge mi gidersin cenkten mi gelirsin?

• benim bir yere gittigim yok ben odamla bas basa kaliyorum herzaman

• ara dönüşler yapıyorum ara sıra panpa böle drift mrift atıyorum zaman zaman

• panpa döndün sonunda

• bence gecenin bisey yaptigi yok insan huzunlenmek icin geceyi bekliyor

• demek bir anlami varki gecenin insanlar böyle hüzünleniyorlar gardas

Yükleniyor...