• Sor
  • Bence

Gece midir insanı hüzünlendiren, yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen?

evet arkadaşlar herkesin bildiği gibi gece olunca insanlar biraz daha duygusal ve kendini çok yalnız hisederler en çokta sevdiğini düşünürler sizlerlen iki soruyu paylaşmak isterimgeçemidir insanı hüzünlendiren, yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen?gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?sizce hangisi olabilir veya başka birşey?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Gece ve hüzün, bunlar birbirinin içine girmiş kavramlar. Gece hüzünlenriri beni ama ben istediğim için.

Kızlar Ne Diyor 35

• Gecedir insanı hüzünlendiren.

• İnsan hüzünlenir gece bahanedir... :(

• Hüzünlenmek isteyen hüzünlenir geceyi beklemez.

• gece insanın düşünceleriyle başbaşa kaldığı andır herkes gitmiş bi sen ve onlardır tabi ki karanlık hüzünlendirir karanlık bi gecelambası ışığı insanı durgunlaştırır sen düşünürsün o dinler sen hüzünlenirsin o dinler kendi kendine tek başına...

• gecelambasi dedinde aklima bu geldi
      gerçek dostlar yıldızlara benzerler. Karanlık çökünce ilk onlar gözükürler..
      ve odana isik olurlar

• süper:))

• dertleriolanlar bekler ama benim yok o yüzden hüzün gelmez ama hiç

• Allah wermesin zaten..

• peki aşkmıdır insanı şair yapan yoksa şiirmidir insanı aşık eden?

• aşktır insanı şair yapan..

• senin soruna gelirsek bence her ikiside doğru.

• insandır hüzünlenmek için geceyi bekleyen.

• gece ve yalnızlık

• sevenler gece ölür bunu yanlız seven bilir... bu şarkı geldi aklıma ...

• geceler insanı hüzünlendirir :(

• hehehe kaç yaşındasın sen:D

• sana kaç lazım :)

• Öncekileri Göster
    • eyvallah :)

• ;)

• insandırr hüzünlenmek içn geceyi bekleyen... çünküü kenedenle başbaşa o zmn kalırsınn düşünürsünn ve düşünürsüüünn kafanda kurdukçaa kurarsınn ... öyle iştee...

• İnsan duygularını geceye saklar...

• geceleri hepimiz kafayi yiyoruz:)

• gecedir insanı hüzünlendiren.. o sessiz zaman da düşündükçe batarsın.en son oturup ağlıyorum ben

• Aynen bende :(

• bazı şeyleri düşünmemek gerek.çünkü düşündükçe daha kötü oluyor insan..

• Elinde olmuyor bazen

• bu yoğurdu sarmısaklasakta mı saklasak sarmısaklamasakta mı saklasak :(

• lise hayatımdan soğuttun tam şu dakkika itibariyle unutmak istiyorum.

• Gündüzümden bir hayrım yok kendime,gecedir beni kendime getiren.

• Bu çok iyiydi iştee..

• :)

• Şu lanet olasıca yastığa başımı ne zaman koysam, istemsizce ağlıyorum. Bu yüzden çoğu gece uyumam. Gece karanlık, ayaz, kötü, hüzün dolu ve ben karanlıktan çok korkarım...

• Öyle bi ruh haline sahibim ki şu yazdıklarınız bile hzünlendirebilio..Yaşanmışlklr sanırım.

• Daha çok yaşanması mümkün iken, "yaşayamadıklarımız" diyelim...

• tam tersine huzur kaplar

• Ne güzel .) Sıkıntı bendee .)

• +0.5

• Bence herseyi biz insanlar yapioruz...

• bubi tuzağı kurup bekliyoruz geceyi

• geceyi bekliyorum oda beni hüzünlendiriyo falan anlaşıyoruz yani (:

• Sevenler gece hüzünlenir.

• gecedir insanı hüzünlendiren...maleseffffff :P

• Ben geceyi bekliyorum.

• Hüzünlenmek isteyene gece gündüz farketmez.

• gecenin bisey yaptigi yok insan geceyi bekliyor sakin sessiz karanlik diye=)

• insandır hüzünlenmek için geceyi bekleyen... çünkü bütün herşey susar ve insan kendiyle başbaşa kalır... kendinle konuşmaya başlarsın... işte hüzün de misafirin olur...

• güzel seyler yazdiklarin
      ama ben gündüzde bas basa kaliyorum ve kendimlen konusuyorum gece kadar hüzünlenmiyorum Gerçek dostlar yıldızlara benzerler. Karanlık çökünce ilk onlar gözükürler..
      ve odana isik olurlar

• Öncekileri Göster
    • :)) amin sağol...

• birsey degil sen sagol :-))

• sevgili yanında olmayınca, durgunlaşırsın.yanında olunca, kanlanır canlanırsın.

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 36

• bu ne la, affınızı diliyorum

• bu soru sanki sorulmuştu.
    cevap veriyorum, gecedir insanı hüzünlendiren

• Gecedir insanı çorba yapan .d

• Özdemir Asaf diyosun =))

• Geceden geceye değişir bazı geceler hüzünbazı geceler huzur gecesidir ::::::::::::::::::::::::::

• Beni geceleyin hüzün kaplamıyorda her türlü şey kaplıyor yaa böle bi tuhaf oluyorum :D

• Yok hüzün müzün kaplamaz geceler tam bana göredir ::: ilham kaynağım gelir geceleri tek kale maç yaparız :P

• Gece değilse havanın kararma saatleri huzunleniyo gerçekten insan

• lisede kaldı diye biliyoduk bu sözler

• Kendi düzeyinizdeki sorulara cewap weriniz o zaman .

• Öncekileri Göster
    • Liseli değilim ama büyüklük bende kalabilir ,) Cewap yazmazsnız sewinirim..

• ok ergen...

• insandır hüzünlenmek için geceyi bekleyen kesinlikle

• gece insana bambaşka duygusallık katıyorrr sakinlik ve daha birsürü şey

• İçime doluyor sonsuz bir hüzün Nedendir bilemem gece olunca Aklıma geliyor o güzel yüzün Bir garip olurum gece olunca Karanlık gizliyor gözyaşlarımı Kimseler bilmiyor acılarımı Hayalin kaçırır uykularımsessizce ağlarım gece olunca Son sözün çınlıyor kulaklarımda Kalbimde feryatsın gece olunca Sevmedim hiç neden böyle seveni İçimde sızlarsın gece oluncacengiz kurtoğlu gece olunca dinle biraz hafif kısık sesle belki biraz duygularına yön verir yol alırsın :)kolay gelsin hüzün gözlü kız :)yüreğine selam benden :)

• Sevdiğin olmazsa gece hiç çekilmiyor şu an öyle bir canım sıkılıyorki erken uyudu keşke şu an sesini duysam inan birden dunyanın en mutlu insanı olurum

• hakketen yaa

• Bak boyle konustun ya yine huzun kapladı icimi...Hadi şimdi teselli et beni gizliiiii...

• neyin kafasını yaşıyosun arkadaşım :) ayrıca bunu bile gizli sormuşsun ya helal olsun :D

• Sanane arkadasim :) sana mı hesap vereceğim

• Öncekileri Göster
    • sağlık olsun :)

• Kısmet :)

• benmiyim onu düşünmek için geceyi bekleyen, yoksa gecemi seni bana düşündüren !... dememi bekleme insanlar nankördür, gecede örtülüdür iyi sır saklar o yuzden :)

• Cok guzel söyledin teşekkürler yorumun icin :)

• riCa

• çok güzel bir soru her ikiside olabilir. Sigara yakar mı hüzünlenirsin yoksa hüzünlenmek için mi sigara yakarsın :(

• Sigara içmediğim için ikiside degil

• İnsan üzülüyorsa her daim üzülür, bunu gecesi gündüzü yoktur.

• Sanki geceleri daha bir ağır basıyor bana göre :(

• Öncekileri Göster
    • Thanks

• :)

• Aynı soru daha önce 3 kere sorulmuş neyin kafasındanız

• Bazen diyorum atayım kendimi aşağı, bazen de diyorum boşver lan ne atacağım kendimi aşağı

• Gece candır ya

• Ayrıca Can da Yakandır .)

• gece gece yaptıgın işe bak git yat kız

• İnsanlar kendilerini yargılamak için kendilerini hesaba çekmek için belki de geceyi bekliyordur, sessiz sakin bir ortamda kendi kendine gerçekleriyle yüzleşmek istediği için bence insandır hüzünlenmek için geceyi bekleyen. link İçimden geldi.

• Aynen .. İnsandır hüzünlenmek için geceyi bekleyen..Ayrıca Baba fenaaa .)

• Öncekileri Göster
    • Müslüm Gürses- Bakma Gözümün Yaşına . Geceniz Güzel olsun

• Fenaymış;) Teşekkürler sizinde geceniz güzel olsun.

• yaşananlardır artık kendini durduramaz olursun ...

• canım sıkılıyor ne war sıkılamaz mı

• geçti artık o günler

• gece azıyor hüzünler seviyor karanlıgı

• Aynen gün içerisinde ne kdar mutlu olursam olayım gece hep bi hüzünlüyüm ...

• sanırım gece yanlızlık çöküyr

• Uykumdur gelen.

• şu anda alkole tövbe etmiş biri olarak aşk açısı cekiyorum böle sorular sormayın bak

• Geceleri severim.Ama dediklerinin ikisi de değil.İnsanı düşündükleri hüzünlendirir.

• Daha Fazla
Yükleniyor...