Gece midir insanı hüzünlendiren, yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen?

evet arkadaşlar herkesin bildiği gibi gece olunca insanlar biraz daha duygusal ve kendini çok yalnız hisederler en çokta sevdiğini düşünürler sizlerlen iki soruyu paylaşmak isterimgeçemidir insanı hüzünlendiren, yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen?gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?sizce hangisi olabilir veya başka birşey?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Gece ve hüzün, bunlar birbirinin içine girmiş kavramlar. Gece hüzünlenriri beni ama ben istediğim için.

Kızlar Ne Diyor 35

• Gecedir insanı hüzünlendiren.

• İnsan hüzünlenir gece bahanedir... :(

• Hüzünlenmek isteyen hüzünlenir geceyi beklemez.

• gece insanın düşünceleriyle başbaşa kaldığı andır herkes gitmiş bi sen ve onlardır tabi ki karanlık hüzünlendirir karanlık bi gecelambası ışığı insanı durgunlaştırır sen düşünürsün o dinler sen hüzünlenirsin o dinler kendi kendine tek başına...

• gecelambasi dedinde aklima bu geldi
      gerçek dostlar yıldızlara benzerler. Karanlık çökünce ilk onlar gözükürler..
      ve odana isik olurlar

• süper:))

• dertleriolanlar bekler ama benim yok o yüzden hüzün gelmez ama hiç

• Allah wermesin zaten..

• insandır hüzünlenmek için geceyi bekleyen.

• peki aşkmıdır insanı şair yapan yoksa şiirmidir insanı aşık eden?

• aşktır insanı şair yapan..

• senin soruna gelirsek bence her ikiside doğru.

• gece ve yalnızlık

• sevenler gece ölür bunu yanlız seven bilir... bu şarkı geldi aklıma ...

• geceler insanı hüzünlendirir :(

• hehehe kaç yaşındasın sen:D

• sana kaç lazım :)

• Öncekileri Göster
    • eyvallah :)

• ;)

• insandırr hüzünlenmek içn geceyi bekleyen... çünküü kenedenle başbaşa o zmn kalırsınn düşünürsünn ve düşünürsüüünn kafanda kurdukçaa kurarsınn ... öyle iştee...

• İnsan duygularını geceye saklar...

• gece melek ve bizim çocuklar

• Şu lanet olasıca yastığa başımı ne zaman koysam, istemsizce ağlıyorum. Bu yüzden çoğu gece uyumam. Gece karanlık, ayaz, kötü, hüzün dolu ve ben karanlıktan çok korkarım...

• Öyle bi ruh haline sahibim ki şu yazdıklarınız bile hzünlendirebilio..Yaşanmışlklr sanırım.

• Daha çok yaşanması mümkün iken, "yaşayamadıklarımız" diyelim...

• geceleri hepimiz kafayi yiyoruz:)

• gecedir insanı hüzünlendiren.. o sessiz zaman da düşündükçe batarsın.en son oturup ağlıyorum ben

• Aynen bende :(

• bazı şeyleri düşünmemek gerek.çünkü düşündükçe daha kötü oluyor insan..

• Elinde olmuyor bazen

• Sevenler gece hüzünlenir.

• insandır hüzünlenmek için geceyi bekleyen... çünkü bütün herşey susar ve insan kendiyle başbaşa kalır... kendinle konuşmaya başlarsın... işte hüzün de misafirin olur...

• güzel seyler yazdiklarin
      ama ben gündüzde bas basa kaliyorum ve kendimlen konusuyorum gece kadar hüzünlenmiyorum Gerçek dostlar yıldızlara benzerler. Karanlık çökünce ilk onlar gözükürler..
      ve odana isik olurlar

• Öncekileri Göster
    • :)) amin sağol...

• birsey degil sen sagol :-))

• gecenin insan doğasına böyle bir etkisi yok

• Böyle bir yorum yapacağıma inanmıyordum ama...

Çok tatlısın kız! Cevapların harika. :D.

• sen de tatlısın :)

• tam tersi geceleri canlanıyorum ben :))

• ozaman sen cok mutlusun sevdigin yanindadir :-)

• Öncekileri Göster
    • tamam yeterli zaten bir zamanlar benimde öyledi onunla yatip onunla uyanirdim ama simdi baskasinin yaninda

• boşver ve.. senin yanında olmayı tercih etmeyen birini sen hiç tercih etme:)

• bubi tuzağı kurup bekliyoruz geceyi

• lise hayatımdan soğuttun tam şu dakkika itibariyle unutmak istiyorum.

• Gündüzümden bir hayrım yok kendime,gecedir beni kendime getiren.

• Bu çok iyiydi iştee..

• :)

• Bence herseyi biz insanlar yapioruz...

• gecenin bisey yaptigi yok insan geceyi bekliyor sakin sessiz karanlik diye=)

• bu yoğurdu sarmısaklasakta mı saklasak sarmısaklamasakta mı saklasak :(

• tam tersine huzur kaplar

• Ne güzel .) Sıkıntı bendee .)

• +0.5

• geceyi bekliyorum oda beni hüzünlendiriyo falan anlaşıyoruz yani (:

• gecedir insanı hüzünlendiren...maleseffffff :P

• Ben geceyi bekliyorum.

• Hüzünlenmek isteyene gece gündüz farketmez.

• sevgili yanında olmayınca, durgunlaşırsın.yanında olunca, kanlanır canlanırsın.

• Hastalıklar bile gece daha daha ağır nükseder,bu yüzden hasta insanların ölümleri hep gece olurmuşş ..Hüzne hiç girmiyim panpa anladın sen onu :D

• gece hüzünlendirir

• evet dogru ama biz hüzünlenmek istedigimiz icin gece bizi hüzünlendiriyor degilmi :-)

Erkekler Ne Diyor 36

• bu ne la, affınızı diliyorum

• bu soru sanki sorulmuştu.
    cevap veriyorum, gecedir insanı hüzünlendiren

• Gecedir insanı çorba yapan .d

• Gece değilse havanın kararma saatleri huzunleniyo gerçekten insan

• Geceden geceye değişir bazı geceler hüzünbazı geceler huzur gecesidir ::::::::::::::::::::::::::

• Yok hüzün müzün kaplamaz geceler tam bana göredir ::: ilham kaynağım gelir geceleri tek kale maç yaparız :P

• Beni geceleyin hüzün kaplamıyorda her türlü şey kaplıyor yaa böle bi tuhaf oluyorum :D

• Özdemir Asaf diyosun =))

• lisede kaldı diye biliyoduk bu sözler

• insandır hüzünlenmek için geceyi bekleyen kesinlikle

• gece insana bambaşka duygusallık katıyorrr sakinlik ve daha birsürü şey

• İçime doluyor sonsuz bir hüzün Nedendir bilemem gece olunca Aklıma geliyor o güzel yüzün Bir garip olurum gece olunca Karanlık gizliyor gözyaşlarımı Kimseler bilmiyor acılarımı Hayalin kaçırır uykularımsessizce ağlarım gece olunca Son sözün çınlıyor kulaklarımda Kalbimde feryatsın gece olunca Sevmedim hiç neden böyle seveni İçimde sızlarsın gece oluncacengiz kurtoğlu gece olunca dinle biraz hafif kısık sesle belki biraz duygularına yön verir yol alırsın :)kolay gelsin hüzün gözlü kız :)yüreğine selam benden :)

• Sevdiğin olmazsa gece hiç çekilmiyor şu an öyle bir canım sıkılıyorki erken uyudu keşke şu an sesini duysam inan birden dunyanın en mutlu insanı olurum

• hakketen yaa

• Bak boyle konustun ya yine huzun kapladı icimi...Hadi şimdi teselli et beni gizliiiii...

• şu anda alkole tövbe etmiş biri olarak aşk açısı cekiyorum böle sorular sormayın bak

• bence gecenin bisey yaptigi yok insan huzunlenmek icin geceyi bekliyor

• demek bir anlami varki gecenin insanlar böyle hüzünleniyorlar gardas

• benmiyim onu düşünmek için geceyi bekleyen, yoksa gecemi seni bana düşündüren !... dememi bekleme insanlar nankördür, gecede örtülüdür iyi sır saklar o yuzden :)

• Cok guzel söyledin teşekkürler yorumun icin :)

• riCa

• Aynı soru daha önce 3 kere sorulmuş neyin kafasındanız

• Gece candır ya

• Ayrıca Can da Yakandır .)

• yaşananlardır artık kendini durduramaz olursun ...

• canım sıkılıyor ne war sıkılamaz mı

• Uykumdur gelen.

• Geceleri severim.Ama dediklerinin ikisi de değil.İnsanı düşündükleri hüzünlendirir.

• Hüzün kapıya gelmişse ne gündüz dinler ne gece.. Gece, daha sakin hüzünleneyim diye beklediğim şeydir sadece..

• İnsanlar kendilerini yargılamak için kendilerini hesaba çekmek için belki de geceyi bekliyordur, sessiz sakin bir ortamda kendi kendine gerçekleriyle yüzleşmek istediği için bence insandır hüzünlenmek için geceyi bekleyen. link İçimden geldi.

• Aynen .. İnsandır hüzünlenmek için geceyi bekleyen..Ayrıca Baba fenaaa .)

• Öncekileri Göster
    • Müslüm Gürses- Bakma Gözümün Yaşına . Geceniz Güzel olsun

• Fenaymış;) Teşekkürler sizinde geceniz güzel olsun.

• çok güzel bir soru her ikiside olabilir. Sigara yakar mı hüzünlenirsin yoksa hüzünlenmek için mi sigara yakarsın :(

• Sigara içmediğim için ikiside degil

• gece azıyor hüzünler seviyor karanlıgı

• Aynen gün içerisinde ne kdar mutlu olursam olayım gece hep bi hüzünlüyüm ...

• sanırım gece yanlızlık çöküyr

• İnsan üzülüyorsa her daim üzülür, bunu gecesi gündüzü yoktur.

• Sanki geceleri daha bir ağır basıyor bana göre :(

• Öncekileri Göster
    • Thanks

• :)

• neyin kafasını yaşıyosun arkadaşım :) ayrıca bunu bile gizli sormuşsun ya helal olsun :D

• Sanane arkadasim :) sana mı hesap vereceğim

• Öncekileri Göster
    • sağlık olsun :)

• Kısmet :)

• Bazen diyorum atayım kendimi aşağı, bazen de diyorum boşver lan ne atacağım kendimi aşağı

• gece gece yaptıgın işe bak git yat kız

• geçti artık o günler

• Selam yiğit.. Cenge mi gidersin cenkten mi gelirsin?

• panpa döndün sonunda

• ara dönüşler yapıyorum ara sıra panpa böle drift mrift atıyorum zaman zaman

• benim bir yere gittigim yok ben odamla bas basa kaliyorum herzaman

• gece midir insanı saçmalatan yoksa insan mıdır saçmalamak için geceyi bekleyen ? yav gidin yatın uyuyun ya, bütün gün hiç mi yorulmadınız ?

• Yorgunluktan saçmalamakta doğaldır tabi.Uyku waktiniz epey geçmiş..

• Özcan Deniz Terk / Yaralı Stayla Mode On

Yükleniyor...