Sevgilimi şaşırtmak istiyorum, ne yapabilirim?

sevgilimle ayrı şehirlerde kalıyoruz ona mutlu olacağı küçük bişey almak ya da yapmak istiyorum sizce ne yapabilirim ? yardım ederseniz çok sevinirim... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• bir şey almak yerine yapman, emek göstermen daha iyi olur. Yaptığım bir şeyi anlatayım belki yardımcı olur. Biraz zahmetli ama çok hoşuna gitmişti kız arkadaşımın.

Git bi ikinci el kitap satan yerden alabileceğin en kalın romanı al. Ben 800 sayfalık bi ingilizce roman bulmuştum. sonra da romanı aldım içini dikdörtgen şekilde oydum. Olabildiğince geniş bir şekilde yaptım bunu tabiki. en alt 100 sayfaya dokunmadım alta destek olsun diye.

sonra oluşturduğum dikdörtgenin uzunluklarına göre tahta kestirdim ve kapalı kutu olacak şekilde içine koydum. tüm sayfaları yapıştırdım sonra tahta parçalarını kitabın içine yapıştırdım.

sonra kitabın orjinal kapağını yırttım attım ve kendim photoshopla bir kitap kapağı tasarladım. üstünde ikimizin resmi var. yayın evi yazar bilgileri felan felan işte. arka kapağa da nazım hikmetten güzel, beğendiği bir şiir koyup gramajlı kağıda çıkarttırdım. sonra da bu kapağı kitaba yapıştırdım ve tabiki kapağa da kestirdiğim tahtalardan birini yapıştırdım kapak niyetine. sonra iki köşesine mıknatıs yerleştirdim ki kapak kapalı kalsın.

dışarıdan gözüktüğünde gerçekten bir kitap gibi duruyor ama kullanışlı bir kutu :)

Soran beğendi
    • çok beğendim çok güzel olmuş ne kdar düşüncelisin sevdiğin çok şanslı :)

• Bahriye Üçok'uda böyle bombalamışlardı. Onuda buradan analım.