Sevgilimi şaşırtmak istiyorum, ne yapabilirim?

sevgilimle ayrı şehirlerde kalıyoruz ona mutlu olacağı küçük bişey almak ya da yapmak istiyorum sizce ne yapabilirim ? yardım ederseniz çok sevinirim :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bir şey almak yerine yapman, emek göstermen daha iyi olur. Yaptığım bir şeyi anlatayım belki yardımcı olur. Biraz zahmetli ama çok hoşuna gitmişti kız arkadaşımın.Git bi ikinci el kitap satan yerden alabileceğin en kalın romanı al. Ben 800 sayfalık bi ingilizce roman bulmuştum. sonra da romanı aldım içini dikdörtgen şekilde oydum. Olabildiğince geniş bir şekilde yaptım bunu tabiki. en alt 100 sayfaya dokunmadım alta destek olsun diye.sonra oluşturduğum dikdörtgenin uzunluklarına göre tahta kestirdim ve kapalı kutu olacak şekilde içine koydum. tüm sayfaları yapıştırdım sonra tahta parçalarını kitabın içine yapıştırdım.sonra kitabın orjinal kapağını yırttım attım ve kendim photoshopla bir kitap kapağı tasarladım. üstünde ikimizin resmi var. yayın evi yazar bilgileri felan felan işte. arka kapağa da nazım hikmetten güzel, beğendiği bir şiir koyup gramajlı kağıda çıkarttırdım. sonra da bu kapağı kitaba yapıştırdım ve tabiki kapağa da kestirdiğim tahtalardan birini yapıştırdım kapak niyetine. sonra iki köşesine mıknatıs yerleştirdim ki kapak kapalı kalsın. dışarıdan gözüktüğünde gerçekten bir kitap gibi duruyor ama kullanışlı bir kutu :)

• çok beğendim çok güzel olmuş ne kdar düşüncelisin sevdiğin çok şanslı :)

• Bahriye Üçok'uda böyle bombalamışlardı. Onuda buradan analım.

Erkekler Ne Diyor 33

• kendine yap hediye içine kırmızı renkli fantezi korse giy altına kırmızı renk strin onun üzerine kırmızı renk jartiyer ve kırmızı renkli corap kırmızı renkli kalem etek kırmızı renk saten gömlek üzerine kırmızı renk ceket ve altına krımız renk 15 cm topuklu bak sevgilin ne olacak birden şevki nasıl gelcek

• saçmalama istersen !

• sakal bırak . bence cok şaşırır

• onu mutlu edicek diyorum !

• o zaman sakallarını kes. :D en ıyı surprız haber vermeden onu zıyaret etmen olur bence

• komik değilsin.yanına gidemiyorum gidemediğim için böyle bişey olsun istiyorum birazcıkda olsa mutlu olsun istiyorum

• halk otobüsünde öpebilirsin. veya luna parka götürüp dönme dolapta düşüyo numarası yapabilirsin :D

• yanına gidemiyorum :( kalbin indiricek değil onu mutlu edicek bişey yapmak istiyorum

• ayrıntıyı okumamışım. mesela sesin güzelse bir şarkıyı kayıt alabilirsin. veya söz yazıp bir melodi üzerine yapabilirsin :) veya onun fotoğrafı ile senin fotoğrafını bir fotoğrafçıda arka plan resmi koyarak birleştirebilirsin ve çerçeveletebilirsin :) resim ışıkları ve kaliteleri benzer olcak ama :D veya tesbih, kolye türü şeyler dizip gönderebilirsin :)

• önerilerin için teşekkür ederimm (: birleştirmeyi aklımda bulundurucam :)

• bence hediyeye gerek yok onunla buluşman gerek o gelsin yanına bişiler ayarla ne bilim otel ev falan orda kalsın 1-2 gün böle gecelere kadar gezin tozun

• ama şuanlık ne benim tarafmdan ne onun tarafndan gelme şartlrı uygn dğil :(o yzden böyle bişy yapmak istiyorm

• sıcak kahve yolla çok mutlu olur...

• nasıl yollıycam ki?

• nasıl yollayabilirim ki :/

• İsmi cook uzun değilse ismini bi şeyleyaz bi yere fotorafını cek daha acıklayıcı olmak gerekirse mesela siprey kapaklarından olabilir ismini yazabilirsin başka bişey gelirse soylerim

• teşekkür ederim fikrin için :)

• ona playstation 3 al :)

• daha anlamlı olsun istiyorum tabii ki siz erkekler bunlardan hoşlanırsınız bilirim :D

• cream pie...

• Hiç ummadığı anı yakalamasın bence. Mesela;Her gün bindiği bir otobüs ve belli bir durak varsa ondan önceki durakta ondan önce o otobüse binebilirsin. Bu şaşkınlık ve sürpriz iyi gelecektir. ( Tabii arabası yoksa ve otobüs kullanıyorsa)

• yanına gidemiyorummm :(

• Öncekileri Göster
    • Uygun şartları insan kendi yaratabilir.

• emin ol elimizde olsa yaratırdık ama elimizde değil ve bu durum ikimizide çok üzüyor o yüzden onu birzda olsa mutlu etmek istiyorum

• her güne bir not hazırla onun hakkında düsündüklerin yaz hergün mutlulugunu kızgınlıgını vs belirt kısa kısa notlar hazırlayıp ona yolla hatta parfümünü sık (:

• bunu değerlendireceğim (: fikrin ve ilgin için teşekkür ederim :)

• yaşadığı şehre git

• malesef gidemiyorum :(

• hatun bir koli al baya büyük olsun kapısına git onun içine gir :):)

• çok güzel olurdu ama yanına gidemiyorum malesef :(

• Üzerinde senin kokun olan bir Esya gönder...

• nasıl yani?

• Sen kokan birsey gönder...

• nasıl yani?

• Üzerinde senin kokun olan bir esya gönder...

• kışın genelde taktığım şalım var o olabilir o zamn ?

• Victoria's Secret mağazasına bir uğra istersen ;)

• aklın neden oraya çalışıyor acaba !

• Öncekileri Göster
    • teşekkür ederim önerilerin için. umarım dizde en yakın zamanda buluşursunuz

• Teşekkür ederim.

• hazır bırseyler yerıne onun ıcın ugrastıgın emek verdiğin bişey olsun. mesela ona olan sevgini hatırlatan 100 şeyin fotografını çekip bastırabılırsın. arkasınada fotograftakı şeyin neden onun sevgisini anlattıgını yazabılrsın. bu sekılde hedıyeler cok daha makbule gecıyor emın ol :)

• evet haklısın önerin için teşekkür ederim :)

• arkadaşm bn de sevgilime bi hediye paketi hazırlıyorum. ancak ayrılma falan olmadı. her y farklı bi paketle çıkıyorum karşısına. şu an kendisine özel olarak, ismi fotoğrafları olan bloknot, defter, ajanda, kalem, kalemlik, anahtarlık, masa takvmi, aşk sertifikası, duvar takvimi yaptım. ayrıca içine yine kendisine özel mevlana torunu olduqumuz için bikaç tane seramikten semazen, nar falan da koycam. hala da daha neler koyabilirim diye düşünüyorum. sana bu konuda yardım edebilirim.

• teşekkür ederim öncelikle yorumun için. ben neler koyabilirim mesela ya :/

• Öncekileri Göster
    • Nedem her erkek böyle yaratıcı olmuoyr:((

• Haklısın. Ama yapabilecek bişey yok. :)

• Onun yanına gitmen lazım onun dışında öyle çok şarşırmaz.

• ama gidemiyorum :(

• Öncekileri Göster
    • :( teşekkür ederim önerin için

• :)

• forma al :D

• önerin için teşekkür ediyorum ama birz daha anlamlı olsun istiyorum :)

• Onunla Rumeli hisarından özel bir motor kiralayarak Anadolu hisarına git.

• bir araya gelemiyoruz o yüzden bir süpriz yapmak istiyorum birz da olsa yüzü gülsün istiyorum ama önerin için teşekkr ederim

• eyvallah hatun :)

• Onu bir kafeye götür.Çıplak elbiselerini giy ve birden soyun.Masanın üstüne çıkıp çaça dansı yap.Ardından arka masadakilere öpücük yolla.Garsonla sevgilinin karşısında seviş.Sonra çocuğu morgda ziyaret et.

• komik olduğunu sanıyorsun ama değilsin !

• Iy m l

• yeni iç çamaşırı takımı al :) kendine...

• bunun ona ne faydası var ! ben ona bişey almak istiyorum yüzünü güldürebileceğim

• Cekilmis birlikte bi fotografinizin arkasina ona el yazinla onu ne kadar sevdigine dair siir yaz ve postala. Sonra sonucunu bekle

• bunu hiç dşnmmiştm teşekkür ederm (: ama ben sevgimi sözcüklere dökmeye kalkarsam resmin arkası bana yetmeyebilir :)

• Ozet gec sende, omur boyuda saklar heralde cocuklariniza bile gosterirsiniz

• haklısın olabilir önerin için teşekkür ederim (:

• facebooktan kamera açın ayağa kalk indir donunu acayip şaşırır :D :D güzel kardeşim şaka yapıyorum alınma. youtubeda arat inanılmaz evlenme teklifi diye. ilk çıkana tıkla. bence ona benzer bir sürpriz yapman çok hoşuna gider tabiiki evlenme teklifi etme ama sevdiğini belli eden cümleler olabilir. dediğim gibi ilk başta yazdığıma takılma lütfen şaka yaptım :)

• şaka olmalıydı zaten yoksa sana da atarım geliyordu :D kendin söylüyosun youtube ta var öyle şeyler ben biraz daha farklı olsun istiyorum :)

• :D doğru söylüyorsun da böyle bişey yapman bile onu çok mutlu eder. bence. ben yaptım kıza izletmedim ama izlemek istedi. mutlu oldu yani. bence denemelisin ;)

• iç çamaşırını yolla :)

• haha kendini komik mi sanıyorsun iğrençleşme!

• pardon

• hmm bnce uzaktaysan ona senı yollaman gerekıyor. yanı sole soylıyım snn fotonun oldugu bardak,album yastık vs vs gıbı..

• o bana geçen yıl bardak yaptırmıştı ben de yaptırsam acayip olur mu ?

• Öncekileri Göster
    • helal olsun sna :D

• teşekkür ederim (:

• Güzel bir tatil olabilir eğer çok gelirse güzel bir gün yaşat ona. Mesela evde güzel bir sinema sonra güzel bir akşam yemeği güzel müzik eşliğinde romantik dans devamını size bırakıyorum.

• yanına gidemiyorum ki :(

• Öncekileri Göster
    • genede ilgilendiğin için teşekkür ederim :)

• Rica ederim.

• ikinizin resmini iyi bir ressama ver kara kalem çalışması yapsın bende iyi karakalem çalışıyrumda prof değilim yoksa dicektim ver ben çizeim bayılma 200 250 m ama her zmaan bi prof la çalışmak en iisi :D

• evettt haklısın olabilir çok çok teşekkür ederim ilgin için (:

• Öncekileri Göster
    • inşallah inşallah teşekkür ederim :)

• rica ederim ne demek :)

• mektup yolla bence

• öyle düşünüyorum şimdilik bakalım, peki sence özel bir kağıt mı olsun yoksa nostalji gibi mi olsun ? yorum için teşekkür ederim (:

• bak sana çok güzel bi fikir vereyim sevgilinle irtibat halindesi zaten onun haberi olmadan onun yaşadığı şehire git dışarıda yemek yediği bi anı yakala orda çalışan bi garsonla yer değiş menüyü götürüken yüzünü kapat görmesin seni sesinden tanicaktır ama ihtimal veremeyecektir inan çok şaşırcak tır dene derim :D

• gitmeyi çok isterdim ama gidemiyorum işte ve bu duruma üzülüyoru o yüzden birz mutlu olabilceği bir süpriz yapmak istiyorum :) cevp için teşekkr ederim

• rica ederim dur biraz düşüneyim bakalım yazcam yine sana :)

• teşekkür ederim bekliyorum fikirlerini (:

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 13

• güzl bir kutu al. kek yap içine oy. bide kahve koy :)) ohhh mis

• ama ayrı şehirlerdeyiz eline geçene kadar kek kötü olur

• yok kargo bir günde teslim ediyor. hiçbirşeycik olmaz. hazır ilgilenmişsin; içine bir de mektup koy. bu devirde mektup yazan aşık bulmak zor :)

• tavsiyen için teşekkür ederim bunuda değerlendirmeye alıcam :)

• Ben aslında kız değilim de .

• derken ?

• Öncekileri Göster
    • Ozaman ben gerçek bir kızım de.

• ya neden böyle bişey yapayım ki

• Yaşadığı şehire git süpriz yap :)

• gidemiyorum işte yanına :(

• O zaman sen gel özele ben sana güzelinden bir fikir vereyim :)

• Atomu parçala kargoya ver o zaman :D

• einstein sni :)

• Eyvallah panpa :D

• Şık bir kazak alabilirsin

• biraz farklı olsun istiyorum canım ama önern için teşekkr ederm (:

• süper yaa comda cok güzel seyler var bi bak :)

• teşekkür ederim bakıyorum hemen :)

• Yanında ol yeter... evt yeter ama hediye almak istiyorum dersen de özele gel çok seçenek var :D

• yanına gidemiyorum tatlım tabikide uzaktan yanında olduğumu hissettrmeye çalışıyorum.

• ne anlamda? önce onu söyleyesen

• yüzünde masum bir tebessüm oluşturabilcek bir hediye gibi :)

• Öncekileri Göster
    • ihtiyacı olduğu bişey mi yoksa almak istediği bişey mi ? fikrin için teşekkür ederm bu arada :)

• almak istediği zaten ihtiyacı vardır da yani. rica ederim.

• hiç haberi olmadan yanına git şok oluyolar

• sorunda o yanına gidemiyorum :(

• Risk yafru ya:D

• Bence alacağın hiç bir şey ona süpriz yapıp yanına gitmenden daha güzel olamaz. Eğer öyle bir imkanın varsa yanına git. 14 Şubat yaklaşıyor zaten :)

• malesef çok isterdm ama gidemiyorum :( çok güzel olurdu gitseydim ama şartlar :(

• Dostumm kış aylarındayız bılıyorsun git ona kendı elinle bliyorsan atkı ör veya anane babaanne falan varsa onlardan yardım al bence cok acayıp hosuna gıder üzerınede kendı parfümünden sık. yanı bıde onu güzelce paket yap gnder. hem malıyetı ucuz hem manevıyatı yuksek :)

• evet güxzel fikir teşekkür ederim :) sence ne renk olsun yani nasıl bişey olsunn ?

• Öncekileri Göster
    • rıca ederım canımm mutlu olsun yter :)

• aynen tatlım mutlu olsun o bana yeter :)

• Mümkünse yanına git, hiç beklemediği bir anda, küçük kekler yap hediye paketine koy, aşkım ne yapıyorsun filan de evde olduğu anı yakaladın mı çat kapı sürpriiiiiiiiiiiiiiiiiz :)

• düşüncesi bile çok güzel ama malesef gidemiyorum gidebilsem beklemem ama yanına gidemediğim için üzgün o yüzden anlamlı bi süpriz yapmak istiyorum (: cevp için teşekkr ederim

• Öncekileri Göster
      Amin diyelim canım

• sevgilim bana bir kutu çikolata göndermişti çok sevinmiştim... yada çiçeksepetinden güzel bi çiçek...

• çikolatayı pek fazla seven birisi değil çiçkte sanki erkeğin göndermesi daha güzl olur ya :) ama genede önerin için teşekkür ederim

• ehehe pardon ben erkek olduğunu düşünerek yazmıştım evet haklısın çiçek konusunda. Ben erkek arkadaşıma yılbaşında kendi yaptığım kurabiyelerden göndermiştim işyerine.

Yükleniyor...