Esmer kızlarla ilgili sözler bilen varsa söyleyebilir mi?

esmer kızlarla ilgili sözler bilen varsa söylesin.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Esmerim bicim bicimOlurum esmer icinAlem bana dusmandirEsmer sevdigim icin oyHele loy loy loy kibar yarim esmerim oyHele loy loy loy guzel yarim esmerimEsmer bugun aglamisYuregine daglamisKara kasin ustuneSiyah pusi baglamis oyHele loy loy loy kibar yarim esmerim oyHele loy loy loy guzel yarim esmerimBir tas attim havayaGeldi dustu arayaOnbes kizi kandirdinBir sise lavantaya oyHele loy loy loy kibar yarim esmerim oyHele loy loy loy guzel yarim esmerim :D

Erkekler Ne Diyor 20

• esmerim biçim biçim ;)

• domatesin salçalısıesmerin kalçalısı

• :D

• E yok artık :D

• esmer ıydır tadı ıyıdır

• Esmerim biçim biçim.Ölürüm esmer için...

• yerim onları yaa :)

• Esmer kızlar can olsun , sarışınlar bal olsun maksat soru sormak sa kumrallar sana kapak olsun

• tatlı oluyorlar

• esmerim biçim biçim esmer sevdim için için

• Esmer Olsun Çamurdan Olsun.Sarışının Adı Esmerin Tadı.Esmersen güzelsinn :D

• çikolatam benim erisende severim buz olsan da :)

• Esmer ata atladı tabancalar patladı Esmer Gelin giderken Sarişinlar catladıı... :):)

• Yorgun ÇingeneEsmer elleri var sevdalımın Uzun kirpikleri kaygılı ıslak Saçları yüzüme değer uykumda Soluğu derimde ürperir korkak Esmer elleri var sevdalımın Yorgun elleri var sevda şaşkını Gülüşü kınını seven bir bıçak Yaşamak yanılmak ölmek bıkkını Yorgunsam bezginsem çaresizsem Onu düşünürüm üzgün ve kırgın Türkülerle avunması gibi Yorgun bir çingene açlığının Sennur Sezer

• pek yok galiba :)

• İltifat duyamamış. Bari bu şekilde duyayım diyor. :)

• Sarışının adı Esmerin tadı.

• esmerim biçim biçimmmmmm ölürüm onun için :D

• Çikolata gibisin be :D

• Esmeerim biçim biçim ölireeem esmer içinnn

• Ben terciğimi esmerden yana kullanırım, sarısınlar pek ilgimi çekmiyor

Kızlar Ne Diyor 5

• sarışının adı esmerin tadı..dermişim :Desmerin tadı olsa, sarışının adı olmazdı.. ahhah :Dneyse sen bakma bana :D

• esmer kıza yandım sarı kızı aldım

• bilmiyorsun sanki :S

• kar beyazdır kürekle atılır,karabiber karadır gramla satılır.sarışın olup aptal olacağıma esmer olup erkek aptallaştırrımsarışının adı esmerin tadı

• esmermisinki?ve neden söze ihtiyacın var..

Yükleniyor...