Bu nasıl bir kafa yapısı?

eski sevgilim herkes bizden evlilik haberi bekliyorken(uzun süreli ilişkiydi) beni aldattı ve hemen yeni kızla doludizgin ilişkiye başladı...sizce bu nasıl bir kafa yapısıdır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• evliyken yapsaydı?iyi olmuş başını belaya sokmamışıngerçek yüzünü gördün diye dua et

Erkekler Ne Diyor 15

• Seninle birlikteliği muhtemelen seks olduğu için devam ediyordu... Veya sende bulamadığı veya beğenmediği birşeyi diğerinde bulmuştur...Kafa yapısı değil de şeref yapısını sorsaydın net bir cevap verebilirdim...

• demekki beklentilerine cevap veremediniz.Yada o kisinin hayalindaki kadin siz degildiniz.uygun kadini bulunca sizi aldatti.Ancak hayat devam ediyor ve o adamin kafa yapisini bosverin sizde hayatiniza bakin

• bir piçin anatomisi adlı eserimi okumanı öneririm :)

• Istedigini verememissin demekki, sen onun icin yanlis insan misin

• Aynı olayı dün biri daha sordu.o erkek yanlışmış de ve bir daha o tiplerle takılma derim

• Ne içtiyse ondan istiyorum. Duble olsun

• Kizi uyar bari nasil biriyle birlikte oldugunu bilsin

• ergen erkek kafa yapısıdır. erkektir. maalesef ilkel dönemden kalanlardan. :)

• İlişkiye başlasa iyi bide evlenir yakında :)

• iş ciddiye girince sıvışmış o kızlada ciddimiş gibi yapar sonra pıııyuuv toz olur bu adam yaşam şeklini böyle kurmuş

• dünya böyle işte kimi kıymetini bilmez , kimi kıymet verecek birini bulamaz canım

• eeee öyleee yok yere evlilik hayallerine kaptırırsanız kendinizi uyuturlar işte

• Şerefsiz bir kafa yapısı, ruhu o...pu olmuş seninkinni bu normal birşey zannediyor iyi olmuş önceden gördün nasıl biri olduğunu hiç üzülme kardeşim

• seni unutmuş ve yeni bir sevgilisi var

• Senden guzelse eger doğanın kanunu böledir

Kızlar Ne Diyor 5

• kafasız aklını kullanmıyor

• Sprem gibi insanlar tanıdım adam olma ihtimali milyonda bir! Seninki o milyonda bir e denk gelmemiş.

• Realistim diyelim :D

• :D öyle ama :D

• Sepet kafalı. Kır kafasını olsun bitsin.

• O evlenir onunla bak gör..Erkeklerin olayı bu uzun uzun seni oyalar sonra 2 ayda evlenirler.

• Hala fikrim değişmedi :)

• Yine de felaket telelısın :D

• Felaket tellalı.

• Erkek kafası canım...

Yükleniyor...