• Sor
  • Bence

Bu nasıl bir kafa yapısı?

eski sevgilim herkes bizden evlilik haberi bekliyorken(uzun süreli ilişkiydi) beni aldattı ve hemen yeni kızla doludizgin ilişkiye başladı...sizce bu nasıl bir kafa yapısıdır?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 15

• demekki beklentilerine cevap veremediniz.Yada o kisinin hayalindaki kadin siz degildiniz.uygun kadini bulunca sizi aldatti.Ancak hayat devam ediyor ve o adamin kafa yapisini bosverin sizde hayatiniza bakin

• Aynı olayı dün biri daha sordu.o erkek yanlışmış de ve bir daha o tiplerle takılma derim

• Seninle birlikteliği muhtemelen seks olduğu için devam ediyordu... Veya sende bulamadığı veya beğenmediği birşeyi diğerinde bulmuştur...Kafa yapısı değil de şeref yapısını sorsaydın net bir cevap verebilirdim...

• ergen erkek kafa yapısıdır. erkektir. maalesef ilkel dönemden kalanlardan. :)

• Ne içtiyse ondan istiyorum. Duble olsun

• Senden guzelse eger doğanın kanunu böledir

• Kizi uyar bari nasil biriyle birlikte oldugunu bilsin

• bir piçin anatomisi adlı eserimi okumanı öneririm :)

• Istedigini verememissin demekki, sen onun icin yanlis insan misin

• İlişkiye başlasa iyi bide evlenir yakında :)

• iş ciddiye girince sıvışmış o kızlada ciddimiş gibi yapar sonra pıııyuuv toz olur bu adam yaşam şeklini böyle kurmuş

• dünya böyle işte kimi kıymetini bilmez , kimi kıymet verecek birini bulamaz canım

• eeee öyleee yok yere evlilik hayallerine kaptırırsanız kendinizi uyuturlar işte

• Şerefsiz bir kafa yapısı, ruhu o...pu olmuş seninkinni bu normal birşey zannediyor iyi olmuş önceden gördün nasıl biri olduğunu hiç üzülme kardeşim

• seni unutmuş ve yeni bir sevgilisi var

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...