10.000 tl param var hangi bankaya faize yatırmalıyım?

10.000 tl param var hangi bankaya faize yatırmalıyım ki getirisi yüksek olsun..vadeli yada vadesiz

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Arkadaş sana tavsiye.Dolar düşüşte. Biliyorsun her ocak sonuna dogru dolar tırmanır. 2 TL i gectigi anda sat.

Erkekler Ne Diyor 22

• Kral Hakan ŞÜKÜR...

• Ing bank turuncu hesap oranı da iyi hemde günlük faiz işliyor ve istediğinde bozuyorsun...

• ODea Bank daha iyi

• 50 lira anca getirir değmez

• devletin bankasina yatir batma sorunu olmayan banka isbankasi vadeli yatirirsan faiz getirisi iyi olur ama vade dolmadan cekemezsin.

• bilindik bankaya yatir derim cok asiri faiz onermeyen batma riskide dusuk olur

• altın al gram altın

• Ziraat bankasinq koy ( babam banka muduru ) :))

• faiz felan hikaye bişeyler al sat o paraya çok daha karlı olur

• Kardeşim paranı faize yatırma helaline haram katma ne bereketi kalır nede o paranın kendisi. Paraya uzun vade dokunmayacaksan altın al. Kısa süre sonra kullanacaksan döviz al.

• altın al faiz kar değil haram olan asla kar getirmez.öyle bir yerden giderki farkına bile varamazsın inan

• günaha girmeye değmeyeçek kadar paran azmış canım

• espiri yaptım arkadaşlar evdekiler neden yıl başı bileti almıyorsun dediklerinde aynı cevabı veriyordum az paraya günaha girmeye değmez

• İsterse çok olsun;günahın küçüklüğü değil işlenenin büyüklüğü mönemli:(

• :)

• Öncekileri Göster
  • enpara.comu bi araştır..bende bakıcamda vakit bulamıyorum ama getirisi iyimiş galiba..

• reklamlarda görüyorum enpara.com varmış bilmiyorum artık denemedim hiç :)

• Centaur ve Guantanamokampı na katılıyorum. Uzun vadede altına yatırım yapmak daha kazançlıdır.

• Hangisine yatırırsan yatır . En yükseğini bulsan Yıllık 20 Tl fark etmez . Hadi arkadaşlar 3 -5 krş atında farkı kapayalım :))))

• faizmi ne faizi faiz haram bilmiyomusunuz

• 10.000 tl nin çok bri faiz geitirisi olmaz ancak 6 aylık yada yıllık vadelerde belirli cüzzi rakamlar alabilirsin ama bence , ziraat yada iş bankasına yatır ..

• 10.000 tlnin faziinden bişi olmaz kardeş..şu an zaten çok düşük.

• Ben altın olarak değerlendirmesi tavsiye ederim. uzun vadede getirisi gayet yüksek oluyor :))

• faizden uzak durunuz :)

• Bankalar arasında bu miktarda parada fazla bir fark yoktur. 300-400.000 TL ve üzeri miktarlarda pazarlık şansın olur.Hangisine yatırırsan yatır fazla fark etmez.

Kızlar Ne Diyor 2

• faiz haramdır diyen arkadaşlar, paranızın kıymetini korumak için konan farka faiz değil kar payı diyen bankalara giderek kendinizi kandırmaya devam edin velakin kelime benzerliğinin ötesine geçemediğiniz için insanları daha fazla darlamayın mümkünse olur mu?güzelim kar etmek istiyorsan vadeli hesap değil yatırım fonlarını tercih etmen senin için daha kazançlı olur. benim iş bankasında yatırım hesabım var, eylül ayında 5000 liralık büyüyen fon buketi aldım ve bugüne kadar 500 lira kazandırdı. Bu bile büyük bir kazanç değil ama bunu vadeli mevduat faizi ile kazanman mümkün değil.banka seçerken iş bankası, akbank, vakıfbank gibi yıllardır kendini ispatlamış olanları tercih etmeni tavsiye ederim.

• kırık vadede yada B tipi risksiz fonlarda değerlendirebilirsin..

Yükleniyor...